loading
Maafushivaru Maldives

Maldivler Maafushivaru adası hemen yanında sahip olduğu Lonubo adası ile birlikte Maldivlerin en keyifli otellerinden biridir. Su üzeri Villalarının etrafı tamamen kumdur, mercan pek bulunmaz. Bu sebepten Türk misafirler için çok uygundur.

Veligandu Island Resort & Spa

Rasdu'da yer alan Veligandu Island Resort & Spa'da yıl boyu hizmet veren açık havuz mevcuttur. Deniz manzaralı tesis, spa merkezi, sauna ve içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz bir barla hizmet vermektedir.

Dhigali Maldives

Lagünün arkasında büyük bir yerel resifle çevrili olan Dhigali Maldives, Male Havaalanı'na deniz uçağıyla 45 dakika uzaklıktadır. Konuklar 7 yemek mekanında yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Atmosphere Kanifushi Maldives

Çarpıcı ve seyrek nüfuslu Lhaviyani Atoll'da bulunan Atmosphere Kanifushi Maldives tertemiz beyaz plajlar ve turkuaz lagün eşliğinde lüks villalar sunmaktadır. Her şey dahil beş yıldızlı tatil deneyimi sunan tesis, Male Uluslararası Havaalanı'na sadece 35 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu mesafesindedir.

Kuredu Island Resort & Spa

Lhaviyani Atol Bölgesi'ndeki Kuredu'da deniz kenarında yer alan Kuredu Island Resort & Spa, Male havaalanında deniz uçağı ile transferi sağlanan bir tesistir. Özel plaj alanı ve su sporu olanaklarıyla hizmet vermektedir.