Maldivler Dalış Turu

Dalgıçların görüşlerine göre dünyanın en iyi dalış yerlerinden biri Maldivler olarak kabul edilir. Maldivler ‘in büyüsü o kadar etkili ki daha önce dalmayı hiç denememiş olanlar için harika bir başlangıç yeridir.

Maldivler Şnorkel Turu

Maldivler ekstra turlar arasında en fazla talep gören Snorkel ile Maldivler'in harika su altını keşif turudur. Hem bağımsız olarak hemde grup halinde katılabileceğiniz bu tura mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz.

Maldivler Gece Balık Avlama Turu

Çoğu otelde her gün veya bazı otellerde gün aşırı olmak üzerte düzenlenen bu tur, akşam 17:30 da buluşma ile başlar ve yerel tekneler ve yetkililer eşliğinde 18:00 de adanın çevresindeki mercanların dışına çıkılır.

Maldivler Saklı Cennet Turu

Maldivler boyları değişen irili ufaklı olarak yaklaşık 1190 ada bulunmaktadır. Ve bunların sadece 200 tanesi kullanılmaktadır. Diğer adalar kendini inzivaya çeken, stres atmak isteyen ve baş başa kalmayı tercih edenler için mükemmel bir keyif turu olabilir.

Maldivler Başkent Şehir Turu

Özellikle Male’ye yakın tesislerde konaklayan misafirler için günlük Male adası gezisini içeren bir turdur. Male adası 2,5 kilometrekare büyüklüğünde ve yaklaşık 80 bin kişiye ev sahipliği yapmakta olup Maldivler Cumhuriyeti’nin başkentidir.

Maldivler Balık Tutma Turu

Maldivler balık tutma turları eğlenceli ve bir o kadarda keyifli turlardandır. Olta üzerinde “çengel” olsun! Gün doğumu-balıkçılık, gün batımı-balıkçılık, gece-balıkçılık ve büyük oyun balıkçılık hem deneyimli ve ilk kez balıkçıları için tüm popüler seçimlerdir.

Maldivler Yerel Ada Turu

Maldivler boyları değişen irili ufaklı olarak yaklaşık 1190 ada bulunmaktadır. Ve bunların sadece 200 tanesi kullanılmaktadır. Diğer adalar için kendini inzivaya çeken, stres atmak isteyen ve başbaşa kalmayı tercih edenler için mükemmel bir keyif turu olabilir.

Maldivler Fotoğraf Çekimi Turu

Muhteşem bir açıdan Maldivler'i görüntülemek için berrak mavi deniz ve üstelik kuş bakışı tüm adayı resimlemek ister misiniz ?

Maldivler Deniz Altı Turu

Bir çoğumuz hava yolları ile seyahat ettik, safari turlarına katıldık, hatta ve hatta Afrika Vahşi Yaşam safari turlarına katıldık fakat dünyanın en güzel mekanlarından birinde turistik amaçlı bir denizaltına binmek çoğumuz deneyimlemediği bir tecrübedir.

Dünya üzerinde en iyi tatil yerlerinden biri olan Maldivler, ağırlıklı balayı turları için tercih edilse de birbirinden farklı birçok konsepte tatil yapma imkânı vardır. Hayaliniz ve geçirmek istediğiniz tatile göre Maldiv turları şekil alır.

Maldiv turları ve konaklama imkanları çok faklı seçeneklerde sunulur. İsterseniz sadece oda + kahvaltı tarzında tur planı yapabileceğiniz gibi yarım pansiyon, tam pansiyon veya ultra her şey dahil tarzında seçenekler arasında seçim yapılabilir. Maldivler turu her şey dahil alternatifi en sık tercih edilen tatil seçenekleri arasında yer alır.

Maldiv Turları Nelerdir

Maldivlerde istediğiniz gibi bir tatil geçirmek için tüm imkanlar bulunur. Bir ada ve bir otel tarzındaki turizm adalarında, oteller misafirlerinin rahatı ve konforu için her türlü imkan ve olanağı sunarlar. Farklı aktivitelerden konaklama seçeneklerine kadar tatilinizi beş yıldızlı otel konforunda ancak sakin ve huzurlu bir şekilde geçirirsiniz. Maldivlerde ne yapılır, diye endişelenmeye gerek yoktur. Tatilinizi dolu dolu geçmesini sağlayan birçok tur konsepti bulunur. Maldivler de en sık tercih edilen tur konseptleri şunlardır;

Maldivler Dalış Turu; Dünya üzerinde el değmemiş mercan resifleri arasında, balıklarla yüzme imkanı bulabileceğiniz bu tur konseptinde ister profesyonel dalgıç olun isterseniz ilk defa dalış yapacak olan çok farklı bir su altı dünyası sizi beklemektedir.

Maldivler Şnorkel Turu: Dalış sevenlerin sıklıkla tercih ettiği şnorkel, Maldivlerin harika su altı dünyasını keşfetmek için çok fazla alternatif sunar. İster bağımsız ister grup halinde bu turlara katılabilir, Hint Okyanusunun güzelliklerini görebilirsiniz.

Maldivler Balık Tutma Turu: Maldivler birbirinden farklı balık cinslerine ev sahipliği yapar. Balık tutmayı seviyorsanız okyanusta gün doğumu veya batımı eşliğinde harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Maldivler Gece Balık Avlama Turu: Her gün veya gün aşırı olarak oteller tarafından düzenlenen balık avlama turlarının bazıları da gece yapılır. Akşam saat 17.30 sonrası başlayan bu turlar, yerel teknelerle adanın mercanları dışında gerçekleştirilir.

Maldivler Saklı Cennet Turu: Maldivlerde 200 civarında turizm adası yer alır. İster su üstünde ister kumsalda size özel villada kalabilirsiniz. Sesiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler veya baş başa kalmak için ideal olan bu villalarda her türlü konfor olmasına rağmen birbirinden uzak ve izoledir. Rahatsız edilmeden tatilinizi geçirebilirsiniz.

Maldivler Başkent Şehir Turu: Başkent Male, yerel kültürü tanımak açısından çok fazla alternatif sunar. 2,5 km2’lik bu adada yerel yemekten, kültürel faaliyetlere kadar birçok değişik seçenek sizi bekler.

Maldivler Yerel Ada Turu: Maldivlerde yaklaşık 1200 ada üzerinde yerleşim olan ortalama 200 civarında ada vardır. İrili ufaklı bu adaların bazıları halen eğ değmemiş haldedir. Sakin, sessiz zamanlar veya baş başa kalmak için bu adalar birebirdir.

Maldivler Fotoğraf Çekim Turu: Maldivlerin muhteşem doğasını fotoğraflarla ölümsüzleştirmek için bu tur idealdir. Kuş bakışı mercan atolleri unutulmaz kareler yakalayabilirsiniz.

Maldivler Deniz Altı Turu: Su üstü kadar su altı da Maldivlerde muhteşem güzelliklere ev sahipliği yapar. Denizaltına binerek bu güzellikleri görebilir, su altı safarisinde unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz.

Maldivler Turu Fiyat Seçenekleri

Maldivler turu fiyat seçenekleri birçok faktöre bağlı olarak değişir. HaydiMaldivlere olarak sizinle birlikte size özel tatil planları hazırlıyoruz. Ulaşımdan transfere ve kalacağınız otele kadar bütçeniz ve hayalinize göre seçenekler sunuyoruz. Tek çalıştığımız tatil noktası olan Maldivlerde hem havayolları hem de otellerle çok özel fiyatlarla çalışıyoruz. Bu sebeple ucuz Maldiv turu seçeneklerimiz ile herkesin hayalini gerçekleştirmesini sağlıyoruz.