Maldivler Dalış Turu

Dalgıçların görüşlerine göre dünyanın en iyi dalış yerlerinden biri Maldivler olarak kabul edilir. Maldivler ‘in büyüsü o kadar etkili ki daha önce dalmayı hiç denememiş olanlar için harika bir başlangıç yeridir.

Maldivler Şnorkel Turu

Maldivler ekstra turlar arasında en fazla talep gören Snorkel ile Maldivler'in harika su altını keşif turudur. Hem bağımsız olarak hemde grup halinde katılabileceğiniz bu tura mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz.

Maldivler Gece Balık Avlama Turu

Çoğu otelde her gün veya bazı otellerde gün aşırı olmak üzerte düzenlenen bu tur, akşam 17:30 da buluşma ile başlar ve yerel tekneler ve yetkililer eşliğinde 18:00 de adanın çevresindeki mercanların dışına çıkılır.

Maldivler Saklı Cennet Turu

Maldivler boyları değişen irili ufaklı olarak yaklaşık 1190 ada bulunmaktadır. Ve bunların sadece 200 tanesi kullanılmaktadır. Diğer adalar kendini inzivaya çeken, stres atmak isteyen ve baş başa kalmayı tercih edenler için mükemmel bir keyif turu olabilir.

Maldivler Başkent Şehir Turu

Özellikle Male’ye yakın tesislerde konaklayan misafirler için günlük Male adası gezisini içeren bir turdur. Male adası 2,5 kilometrekare büyüklüğünde ve yaklaşık 80 bin kişiye ev sahipliği yapmakta olup Maldivler Cumhuriyeti’nin başkentidir.

Maldivler Balık Tutma Turu

Maldivler balık tutma turları eğlenceli ve bir o kadarda keyifli turlardandır. Olta üzerinde “çengel” olsun! Gün doğumu-balıkçılık, gün batımı-balıkçılık, gece-balıkçılık ve büyük oyun balıkçılık hem deneyimli ve ilk kez balıkçıları için tüm popüler seçimlerdir.

Maldivler Yerel Ada Turu

Maldivler boyları değişen irili ufaklı olarak yaklaşık 1190 ada bulunmaktadır. Ve bunların sadece 200 tanesi kullanılmaktadır. Diğer adalar için kendini inzivaya çeken, stres atmak isteyen ve başbaşa kalmayı tercih edenler için mükemmel bir keyif turu olabilir.

Maldivler Fotoğraf Çekimi Turu

Muhteşem bir açıdan Maldivler'i görüntülemek için berrak mavi deniz ve üstelik kuş bakışı tüm adayı resimlemek ister misiniz ?

Maldivler Deniz Altı Turu

Bir çoğumuz hava yolları ile seyahat ettik, safari turlarına katıldık, hatta ve hatta Afrika Vahşi Yaşam safari turlarına katıldık fakat dünyanın en güzel mekanlarından birinde turistik amaçlı bir denizaltına binmek çoğumuz deneyimlemediği bir tecrübedir.