Maldivler Balayı Otelleri

Birçok insan için balayı çok özel ve değerlidir. Sevdiğiniz kişiyle beraber geçirebileceğiniz bu kıymetli vaktin de özel bir yerde olmasını istemeniz kaçınılmazdır. Bu nedenledir ki balayı denilince en çok akla gelen yer Maldivler balayı otelleridir.

11 Nisan, 00:04

Birçok insan için balayı çok özel ve değerlidir. Sevdiğiniz kişiyle beraber geçirebileceğiniz bu kıymetli vaktin de özel bir yerde olmasını istemeniz kaçınılmazdır. Bu nedenledir ki balayı denilince en çok akla gelen yer Maldivler balayı otelleridir. 

Maldivler Balayı Otelleri Ziyaretlerimiz

​Sizler için düzenli olarak Maldivler balayı otellerini ziyarette bulunup tecrübelerimizle en iyi şekilde tatil planlamanızı yapmaktayız. Maldivler ’de balayı için birçok farklı seçenek mevcuttur. Su üzerinde ya da kumsalda konaklama seçenekleri, her şey dâhil, tam pansiyon ya da yarım pansiyon yemek seçenekleri, balayı ikramları, çeşitli aktiviteler, dalış, şnorkel vs. gibi konularda tüm detayları sizlerle paylaşarak sizlerin de isteği doğrultusunda en mükemmel tatil paketinizi oluşturmaktayız. Amacımız sizlerin en mutlu şekilde Maldivler balayı otellerinden dönüşünüzü sağlamaktır. 

En son gezimizde Kandima Maldives ve Angaga Maldives otellerini ziyarette bulunduk. Maldivler özel ada konseptine göre gittiğiniz otel bir ada üzerine kurulmuş tesistir. Kandima Maldives otelinin (adasının) uzunluğu yaklaşık 2 km’dir. Ada içinde transfer sağlayan ve 5 dakikada bir gelen ringler mevcuttur. Tabi dilerseniz yürüyüş de yapabilirsiniz. Tesis iki farklı restoranda lezzetli yemeklere sahiptir. Yemek çeşitliliği bol olan bir tesistir. Damak tadı olarak da yöresel lezzetlerden çok dünya lezzetlerini tercih etmektedirler. Çocuklar için ayrıca yemek bölümü vardır. Eğlenceli gülen suratlarla yapılmış lezzetler de çocuklar için düşünülmüştür. Balayı dışında ailece de gelebileceğiniz güzel bir tesistir Kandima Maldives. Çocuklar için tesiste oyun alanları, eğlence merkezleri de mevcuttur. Balayı çiftlerine özel olarak ikramları ve kumsalda özel balayı yemeği de vardır. Su üzeri villaları eşsiz güzelliğe sahipken kumsal villalar da farklı bir güzelliğe sahiptir. Bir de daha ekonomik olsun derseniz stüdyo villalar da mevcuttur. 2 katlı olan stüdyo villalar biraz daha ekonomik bir tercihtir. Genel anlamda beyaz kumsalın, masmavi okyanusun yeryüzünde yansıdığı muhteşem bir adadır. Kandima Maldives ’den birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak isteriz.

Bir diğer ziyaret ettiğimiz Maldivler balayı oteli Angaga Maldives’tir. Bu tesis küçük ve bir o kadar da huzur veren bir atmosfere sahiptir. Angaga Maldives ‘in deniz altı canlılığı oldukça fazladır. Kıyıda yüzerken bile renkli balıkları görmeniz mümkün. Bu adada her yere yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz. Yemek çeşitleri Kandima Maldives kadar olmasa da lezzet olarak yine başarılı bir tesistir. Yine su üzeri villası ve kumsal villalar balayı için tercih edilmektedir. Birçok tur, aktivite ve gezi imkânı vardır. Dalış, yerel ada gezisi, yat gezisi vs. istediğiniz aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir Maldivler balayı otelidir. Bu tesisten de birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak isteriz.

Ekibimiz sizlerin en iyi şekilde balayı tatilinizi planlamak için tüm detayları tecrübe edinerek sizlere sunmaktadır. Maldivler balayı otelleri hakkında ve tüm Maldivler tatil planlaması ve detaylar hakkında sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek. Gidebileceğiniz bir başka Maldivler balayı otellerinden birkaç tanesini de paylaşacak olursak, Thulhagari Resort, Dreamland Maldives, Safari Island Resort….. Herkesin dilediği güzellikte balayı tatili geçirmesi dileğiyle. Haydi Maldivlere Ekibi

Çok Okunanlar
 • Maldivler Balayı Turumuz
  • Maldivler Balayı
  • Ocak 2020
  Tamamını Oku
 • Maldivlerde Yerel Yaşam
  • Maldivler Yerel Yaşam
  • Ocak 2020
  Tamamını Oku
 • En Sulu Yemeğe Buyurmaz misiniz ?
  • Su Altı Restaurantı
  • Temmuz 2014
  Tamamını Oku
 • CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
  • Türk Medyası Maldivler'de
  • Temmuz 2014
  Tamamını Oku