Olhuveli - Delüks Kumsal Oda

50 m2 olan Deluks odalar çift katlı blok şeklindedir. Bu odalar kumsalın önündedir. Terası sakin lagüne bakar. Tüm odalar rahatlığınız için döşenmiştir. Odalarda tavan vantilatörü, klima, minibar, IDD telefon, DVD Player, çay-kahve, TV, Wİ-Fİ, cibinlikli yatak, kasa, oturma alanı ve çalışma masası vardır. Geniş banyosunda, sıcak/soğuk su, saç kurutma makinesi ve diğer banyo aksesuarlarınız bulunur. 6 adet birbirine bağlı Deluxe oda, çocuklu aileler için harika bir konaklama yeridir.

Olhuveli - Kumsal Villa

84 m2 olarak konumlandırılmıştır. Villalarda tavan vantilatörü, klima, kasa, minibar, IDD telefon, TV, büyük boy yatak, oturma alanı, çalışma masası, büyük aynalı giyinme odası bulunur. Açık havada etrafı kapalı, avlusu ve rahat bir divanı vardır.  Banyoda çift lavabo, yağmur duşu (kapalı), açık havada normal duş alanı, sıcak/soğuk su, saç kurutma makinesi bulunur. Kumsala bakan geniş veranda da harika bir divan vardır. 

Olhuveli - Grand Kumsal Villa

82 m2 olarak konumlandırılmıştır. Villalarda tavan vantilatörü, klima, kasa, minibar, IDD telefon, TV, büyük boy yatak, oturma alanı, çalışma masası, büyük aynalı giyinme odası bulunur. Açık havada etrafı kapalı, avlusu ve rahat bir divanı vardır.  Banyoda çift lavabo, yağmur duşu (kapalı), açık havada normal duş alanı, sıcak/soğuk su, saç kurutma makinesi bulunur. Kumsala bakan geniş alanda özel havuzu ve kenarda ki duvar bloklar ile size özel korunaklı bir tatil imkanı sunmaktadır. 

Olhuveli - Grand Havuzlu Kumsal Villa

91 m2 olarak konumlandırılmıştır. Villalarda , klima, kasa, minibar, IDD telefon, TV, büyük boy yatak, oturma alanı, çalışma masası, büyük aynalı giyinme odası bulunur. Açık havada etrafı kapalı, avlusu ve rahat bir divanı vardır.  Banyoda çift lavabo, yağmur duşu (kapalı), açık havada normal duş alanı, sıcak/soğuk su, saç kurutma makinesi bulunur. Kumsala bakan geniş alanda özel havuzu ve kenarda ki bloklar ile size özel korunaklı bir tatil imkanı sunmaktadır. 

Olhuveli - Grand Havuzlu Kumsal Suite

Havuzlu 102 m2 olarak konumlandırılmıştır. Villalarda tavan vantilatörü, klima, kasa, minibar, IDD telefon, TV, büyük boy yatak, oturma alanı, çalışma masası, büyük aynalı giyinme odası bulunur. Açık havada etrafı kapalı, avlusu ve rahat bir divanı vardır.  Banyoda çift lavabo, yağmur duşu (kapalı), açık havada normal duş alanı, sıcak/soğuk su, saç kurutma makinesi bulunur. Kumsala bakan geniş alanda özel havuzu ve kenarda ki duvar bloklar ile size özel korunaklı bir tatil imkanı sunmaktadır. 

Olhuveli - Delüks Su Üzeri Villa

64 m2 olup lagün üzerine konumlandırılmıştır. Misafirler bir takım kolaylıklara sahiptirler;  çay-kahve yapma imkanı, cibinlikli yatak, IDD telefon, çalışma masası, TV, DVD Player. Banyosunda, tuvalet, küvet, bidet, saç kurutma makinesi, sıcak ve soğuk su vardır. Lagün manzaralı geniş verandasında güneş banyosu yapabilir, direkt olarak denize girebilirsiniz. 

Olhuveli - Prestige Jakuzili Su Üzeri Balayı Villa

123 m2’dir. Özel balayı villaları gevşeyip rahatlamanız için tamamen size özel davetkar villalardır. Verandanızdaki özel jakuziniz sizi şımartacak. Oturma odanızda rahat divanınızda sakin zaman geçirebileceksiniz.  Keyifli bir rüyaya dalacaksınız. Villanın İmkanları; İnternet erişimi, Uydu kanallı Tv, Dvd çalar, Klima, Tavan vantilatörü, Kasa, Direkt hatlı Telefon, Saç kurutma makinesi, Çay / Kahve makinesi, Mini bar. 

Olhuveli - Grand Su Üzeri Villa - Havuzlu Grand Su Üzeri Villa

80 m2 olup Turkuaz lagünde sütunlar üzerine kurulan villalar, şık bir alternatiftir. Şık döşenmiş özel verandanızda geniş bir havuza  girmekten zevk alacaksınız. Banyosunda  lavabo, yağmur duşu, küveti vardır ve sınırsız lagün manzarasına sahiptir. Villanın İmkanları; İnternet erişimi, Uydu kanallı Tv, Dvd çalar, Klima, Tavan vantilatörü, Kasa, Direkt hatlı Telefon, Saç kurutma makinesi, Çay / Kahve makinesi, Mini bar.

 

Olhuveli Jakuzili Su Üzeri Villa

82 m2 olup Turkuaz lagünde sütunlar üzerine kurulan villalar, şık bir alternatiftir. Şık döşenmiş özel verandanızda geniş jakuziye girmekten zevk alacaksınız. Banyosunda çift lavabo, yağmur duşu, küveti vardır ve sınırsız lagün manzarasına sahiptir. Villanın İmkanları; İnternet erişimi, Uydu kanallı Tv, Dvd çalar, Klima, Tavan vantilatörü, Kasa, Direkt hatlı Telefon, Saç kurutma makinesi, Çay / Kahve makinesi, Mini bar.

 

Misafir Görüşleri
Oğuzhan YIlmaz Quote
Oğuzhan YIlmaz

Oğuzhan YIlmaz

Olhuveli Beach & Spa Resort

Hiç bilmediğimiz bir ülkeye doğru düzgün İngilizcemiz bile yokken sizin sayenizde rahatlıkla gidip geldik. Herşey hazır ve bizi bekliyordu :) teşekkürler. Eşsiz bir tatildi.

Tuba Doğan Quote
Tuba Doğan

Tuba Doğan

Olhuveli Beach & Spa Resort

En güzel tatil ❣ Bizim için çok keyifli , son derece huzurlu bir tatil oldu. Bu tatil hazırlığında bize yardımcı olan @haydimaldivlere ekibine , her sorumla itina ile ilgilenen Büşra Cenk hanıma çoook teşekkür ederiz. Sık sık yurtdışı gezileri yapıyorum. Tur şirketleri ile de gittim. Ancak döndükten sonra sizi arayıp sevimli bir arkadaşınız gibi tatil nasıl geçti , sevdiniz mi ? Sıkıntınız olmadı değil mi ? Gibi sorular ile karşılaşmıyorsunuz o yüzden teşekkürler #BüşraCenk

Julide Çubuklu Quote
Julide Çubuklu

Julide Çubuklu

Olhuveli Beach & Spa Resort

Merhaba, Endişeyle gittiğimiz Maldivler tatilimizden bir sürü güzel anı biriktirerek geri döndük. Male’ye indiğimiz an Haydi Maldivlere ekibi tarafından karşılandık, transfer dahil her şey planlanmıştı. Transferimizle otele gittiğimizde harika bir ekip, soğuk ve güzel kokulu havlularla karşılandık. Otel hakkında bilgileri öğrendikten sonra rüya gibi tatilimiz başladı. En başından sonuna kadar yanımızda olan Haydi Maldivlere ekibine ve otelimizdeki güler yüzlü personele bize kusursuz tatil yaşattıkları için teşekkür ederiz. Bu ekip çok iyi ekip !

Büşra Göncüoğlu Quote
Büşra Göncüoğlu

Büşra Göncüoğlu

Olhuveli Beach & Spa Resort

Merhaba, Balayı için Maldivler'e gitme konusunda araştırma yaparken Haydi Maldivlere ile karşılaştık. Araştırma aşamasında yaşadığımız tüm belirsizliklerle ilgili Burak bey bizi aydınlattıktan sonra maldivlere gitme konusunda kesin kararımızı verdik. Son ana kadar bizi süreçle ilgili bilgilendirdi, her aklımıza takılanı rahatlıkla sorduk ve anında kendisinden geri dönüş aldık, son gün gitmeden yine bizi arayıp bilgilendirdi. Oraya gittiğimizde de sıcak bir şekilde karşılandık ve otelimize güvenli bir şekilde transferimiz sağlandı. Bizim tercihimiz Olhuveli Beach&Spa su üstü villalarından oldu. Otel çalışanları da bizi gayet güler yüzlü ve ilgili bir şekilde karşıladı. Ada ve otel hakkında gerekli tüm bilgileri açıklayıp orada kaldığımız süre boyunca otel çalışanları bize her konuda yardımcı oldu. Adanın güvenli oluşu ayrıca bize rahat bir tatil geçirme imkanı sağladı. En güzeli de her şey dahil gitmemizin ve balayı çifti olmamızın getirdiği avantajlar oldu. Birçok şeyi yapmaya vaktimiz yetmedi, keşke daha uzun süre kalabilseydik diyorum, orada geçirdiğiniz vaktin hiç farkına varmıyorsunuz, her şey dolu dolu geçiyor. Hayatımızda unutamayacağımız farklı bir deneyim yaşadık ve bize bunu gerçekleştirme imkanı sağlayan Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz.

Uğur Can Quote
Uğur Can

Uğur Can

Olhuveli Beach & Spa Resort

​Merhabalar , Öncelikle Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkürlerimizi iletmek isteriz, balayımız için hayalimiz olan Maldivler ‘e gitme isteğimizi sayelerinde gerçekleştirdik , ilgi ve alakalarıyla her zaman her süreçte yanımızdaydılar, aktiviteleri bize uygun olduğu için olhuveli beach spa maldives tercih ettik son derece eğlenceli ve dolu dolu bir balayı oldu. Çok fazla dil bilmememiz dolayısıyla bu yönden de yanımızda olan ekibe özellikle teşekkür ederiz. Yolculuğumuz tamamen sorunsuz ve güzel bir şekilde sonlandı. Herkese Haydi Maldivlere ekibini tavsiye eder , yardımları ve alakaları için taraflarına tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Bugün 107 kez talep aldı.