Anantara Gün Doğumu Sahil Villası

125 m 2 olarak dizayn edilmiş kumsal villalar adanın gün doğumu  tarafına konumlandırılmıştır, etraftaki tropik bitki örtüsü oda etrafında koruyucu ve mahremiyeti artırıcı etki yapmaktadır. Oda kumsal üzerindedir ve direkt olarak okyanus manzarasına sahiptir. 

 

Anantara Gün Batımı Sahil Villası

Maldivler denince akla ilk gelen şeydir gün batımları, harika bir mimariye sahip,size özel mahremiyet ve gizliliğe sahip bu villalar okyanus kenarında kumsala konumlandırılmıştır, 125 m 2 genişliği sahip olan bu villalarda gün batımı eşliğinde harika anılarınız olacaktır. 

 

Anantara Su üzeri Gün Doğumu Suite

Gün doğumu manzaralarının keyfini çıkarabileceğiniz ve doğrudan lagün erişimine sahip 119 m2 lik bu konaklama biriminde deniz kıyısında güneşlenme terası bulunmaktadır. Tavandan tabana pencereler ve tamamen dolu bir minibar, terasta ise 2 adet şezlong mevcuttur. Su üzerine kurulmuş olan bu tesisler de odanızdan direk suya inişiniz mevcuttur, Bu tesiste okyanus ferahlığı sizleri bekliyor. ​​

 

Anantara Su üzeri Havuzlu Suite

129 m2 genişliğinde gün batımı tarafına konumlandırılmış 6 adet su üzeri havuzlu villa mevcuttur, Hızlı tükenen bu villalar ister odanızdan direkt girebileceğiniz okyanusta isterseniz elinizde içeceğinizle havuzunuzda Maldivler'in zevkini çıkarma imkanını sizlere vermektedir. Su üzerine kurulmuş olan bu tesisler de odanızdan direk suya inişiniz mevcuttur, Bu tesiste okyanus ferahlığı sizleri bekliyor. ​​

 

Anantara Gün Batımı Havuzlu Villa

180 m2 genişliğinde adanın gün batımı tarafına konumlandırılmış bu villalar, ferah geniş olarak maldivler ruhunu doyasıya yaşayabileceğiniz bir mekan sunuyor, odanın ön tarafında size özel alan ve arka kısmında hem geniş bir küvet hemde büyük bir havuzla, okyanus,küvet , havuz seçeneklerini mükemmel gün batımları ile tek çatı altında topluyor.

 

Anantara Havuzlu Villa

Villanın yatak odasındaki sürgülü kapılar özel havuza açılmaktadır. Banyoda tavandan tabana cam paneller, terasta ise 2 adet şezlong, güneş şemsiyesi ve divan mevcuttur. 150 m2 genişliği sahip bu villalar full mahremiyet ve gizlilik sunmaktadır. Hemen odanız önünde havuz ve güneşlenme dinlenme alanlarınız mevcuttur, Havuzdan çıkar çıkmaz, bir kaç adım atarak sahile ve oradan okyanusa erişmeniz mümkündür, Harika gün batımları ve mükemmel bir gizlilik sunan bu villalar aile ve balayı çiftleri için oldukça idealdir.

 

Anantara İki Odalı Aile Villası

Bu geniş 2 yatak odalı villa, Hint Okyanusu manzarası, büyük bir açık banyo ve ek bir banyo sunmaktadır. Ayrıca güneşlenme terası, şezlonglar ve plaja ulaşan tropik bahçeler vardır.Bu villa tipinde bebekler ve çocuklar da konaklayabilir. 237 m2 olan bu villa 1 king size yatak ve 1 adet diğer yetişkinler veya çocuklar için ikiz yatak bulunmaktadır. Geniş ferah bir ortam sunması sebebiyle çocuklu aileler veya beraber tatil yapmak isteyen 2 üzeri sayıda ki yetişkinler için idealdir. 

 

Anantara Su üzeri Gün Batımı Suite

119 m2 lik bu villa, Gün batımı manzaralarının keyfini çıkarabileceğiniz ve doğrudan lagün erişimine sahip konaklama biriminde deniz kıyısında güneşlenme terası bulunmaktadır. Banyoda tavandan tabana cam paneller, terasta ise 2 adet şezlong, güneş şemsiyesi ve divan mevcuttur. Su üzerine kurulmuş olan bu tesisler de odanızdan direk suya inişiniz mevcuttur, Bu tesiste okyanus ferahlığı sizleri bekliyor. ​

 

Misafir Görüşleri
Merve Akdeniz Quote
Merve Akdeniz

Merve Akdeniz

Anantara Dhigu Maldives Resort

Merhaba biz Merve ve Talha, balayına gitmek için Maldivler'i seçtik.Uzun araştırmalar sonucunda da Haydi Maldivlere ekibine ulaştık. Balayı uçağına binmeden her şey belliydi zaten, sıfır sıkıntı içerisinde uçağımıza bindik. Tatiliniz hakkında ne gerekiyorsa bütün bilgiyi size yüklüyorlar size sadece keyifle tatilinizi geçirmek kalıyor. Süper bi balayı geçirdik siz de eğer hiç bişey düşünmeden sadece anı yaşamak istiyorsanız Haydi Maldivlere ekibine güvenebilirsiniz. Her an yanınızdalar, her sorunuza cevap verirler, her isteğinizi karşılarlar. Her şey için çok teşekkürler HaydiMaldivlere :)

Bugün 1 kez talep aldı.