loading
thulhagiri island resort
%24 İNDİRİM
Thulhagiri Island Resort
 • Thulhagiri Island Resort İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Thulhagiri Island Resort Tarih 01.06.2021/25.07.2021
angaga island resort
%35 İNDİRİM
Angaga Island Resort
 • Angaga Island Resort İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Angaga Island Resort Tarih 01.06.2021/25.07.2021
pullman maldives
%41 İNDİRİM
Pullman Maldives
 • Pullman Maldives İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Pullman Maldives Tarih 05.04.2021/30.09.2021
mercure maldives kooddoo resort
%40 İNDİRİM
Mercure Maldives Kooddoo Resort
 • Mercure Maldives Kooddoo Resort İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Mercure Maldives Kooddoo Resort Tarih 11.04.2021/31.00.2021
sun siyam olhuveli
%35 İNDİRİM
Sun Siyam Olhuveli
 • Sun Siyam Olhuveli İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Sun Siyam Olhuveli Tarih 01.06.2021/31.07.2021
sun island resort & spa
%30 İNDİRİM
Sun Island Resort & Spa
 • Sun Island Resort & Spa İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Sun Island Resort & Spa Tarih 01.03.2021/30.04.2021
fushifaru maldives
%40 İNDİRİM
Fushifaru Maldives
 • Fushifaru Maldives İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Fushifaru Maldives Tarih 01.05.2021/31.10.2021
ayada maldives
%45 İNDİRİM
Ayada Maldives
 • Ayada Maldives İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Ayada Maldives Tarih 01.05.2021/27.09.2021
kudafushi island resort & spa
%35 İNDİRİM
Kudafushi Island Resort & Spa
 • Kudafushi Island Resort & Spa İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Kudafushi Island Resort & Spa Tarih 01.09.2020/25.12.2020
coco bodu hithi
%40 İNDİRİM
Coco Bodu Hithi
 • Coco Bodu Hithi İnformasyon 2 Kişi/ 5 Gece
 • Coco Bodu Hithi Tarih 21.04.2021/31.07.2021

Yurtdışında tatil yapmanın heyecanı ve keyfi paha biçilemez değerdedir. Hele ki dünyanı en güvenli yaşam alanlarından ve en gözde tatil mekanlarından biri olan Maldiv Adalarına yapılacak bir tatil planı tüm hayatı etkileyecek en güzel olaylardan birisi olur. Maldivler 1200 adadan oluşan bir adalar ülkesi. Yerli halkın yaşadığı 200 kadar adanın yanı sıra 200 kadar da turizm adası bulunuyor. Ülkenin bazı adaları ise tamamen boş yani üzerinde kimsenin yaşamadığı adalar.
Maldivler etkileyici su altı ve su üstü doğası ile birçok tatil severi farklı tur planları için kendisine çeken eşsiz bir ülke. Maldivlerde yerlilerin yaşadığı adalar son yıllarda turizme açılsa da aslında tam bir turizm ülkesidir. Çünkü burada otel, ada konseptine göre sadece turistler için adalar bulunuyor. Otel ada konseptinde ki turizm adalarında sadece bir otel ve onun misafirlerine sunduğu sınırsız imkanlar ve tesisler yer alır. 


Unutulmaz Anılara İmza Atabileceğiniz Tek Yer

Sıklıkla aileler ve balayı çiftlerini kendine çeken Maldivler, sadece bir tatil mekanı değil spor severlerinde vazgeçemedikleri yerlerin başında gelir. Şnorkel, tüple dalma veya sörf gibi keyifli aktivitelerin yapıldığı en özel yerlerden birisidir. 2000’in üzerinde balık ve mercan çeşidine ev sahipliği yapan Maldivlerde yer alan bazı mercan adaları da Unesco koruması altındadır. Dünyanın her yerinden gelen dalış severler Maldivlerin ünlü vatozları, köpek balıkları ve binlerce renkli balığı arasında gece veya gündüz unutulmaz dalış maceralarını kolaylıkla yaşayabilir.
Lüks otellerinde sunulan beş yıldızlı hizmetle aradığınızdan fazlasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Spa ve masaj merkezlerinde yıl boyunca yaşadığınız stresi atmak çok kolay. Birbirinden lezzetli dünya yemeklerini, el değmemiş kumsallardaki gün doğumu ve gün batımları eşliğinde tadabilirsiniz. Maldivlerin bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise aradığınız ve ihtiyacınız olan o sessizliği size sunması. İster su üstünde isterseniz de size özel özel kumsalı olan villada kalabilirsiniz. Otellerde konaklama sırasında kişisel alan kavramına çok önem veriliyor. Kendinize özel kumsalınız veya iskelenizde asla rahatsız edilmeden tatiliniz geçirebilirsiniz.
Issız bir adada veya bembeyaz kumsallarında gün batımında nikâh kıymak veya nikahını tazelemek isteyen çiftler burada unutulmaz anlar yaşıyorlar. Çocuklu aileler içinde her şey düşünülmüş. Çocukların eğlenceli zaman geçirmeleri için planlanmış aktiviteler veya bakıcılarla, çocuklar da tatilin keyfini aileleri kadar çıkarabiliyor.


Tamamen Size Özel Olarak Planlamış Bir Tatil Geçirme İmkanı

Maldivlerde her bütçe, plana ve isteğe göre tatil yapmak mümkün. Haydi Maldivlere olarak tek destinasyon noktamız olan Maldivlerde sadece size özel tatil planını gerçekleştiriyoruz. Tatilinizin tüm aşamalarında size özel tatil uzmanımız desteği ile yanınızda yer alıyor. Tatilinizi birlikte planlıyor, yapmak istediğiniz etkinliklerden kalmak istediğiniz otel veya adalara, gitmek istediğiniz yerlerden ekstra hizmetlere kadar adım adım plan yapıp hayalinizde tatilin gerçekleşmesini sağlıyoruz.
Maldivlerin tek çalıştığımız bölge olması sebebi ile kalitesinden ve iyi hizmetinden emin olduğumuz otelleri rahatlıkla önerebiliyoruz. Sizin memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkaracak hizmetleri en uygun bütçelerle size sunuyoruz. Dünya üzerinden en güvenilir ülke olan Maldivler tatilinizi ölümsüz anlarla geçirmenizi sağlamak için her zaman her adımda yanınızdayız.


Hayalinizdeki Tatil için Maldivleri Seçin

Maldivlerde dilediğiniz şekilde vakit geçirebilirsiniz. El değmemiş mercan resiflerine tüple veya şnorkelle dalabilirsiniz. Gece veya gündüz bu güzellikleri deneyimlemek size unutulmaz bir macera hissi verecektir. Balık tutmayı çok mu seviyorsunuz? Maldivlerde daha önce hiç görmediğiniz balıkları gece dahil avlama imkanınız bulunuyor. Bir doğa aşığı mısınız, o zaman bu harikulade ülkenin yerel zenginliklerini veya el değmemiş adalarını keşfedebilirsiniz. Tekne veya uçaklarla yapacağınız yolculuklarda bu dünya harikası ülkeyi kameranızla ölümsüzleştirmek de sizin elinizde.
Dünya üzerinden en güvenli ülkelerinde başında gelen Maldivler, farklı tur seçeneklerini, aktiviteleri, doğası, muhteşem denizi ve beş yıldızlı otel hizmetleri ile sizleri bekliyor. Haydi Maldivlere olarak çok geniş otel seçeneklerimiz ve tur avanslarımızı sizin hizmetinize sunuyoruz. Uçaktan ulaşıma, tur planlamasından konaklamaya kadar en iyi indirimleri almanızı sağlıyoruz. Tamamen size özel planlanmış tatilinizde, hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşamanız için her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Maldivler Turları Nelerdir

Maldivlerde istediğiniz gibi bir tatil geçirmek için tüm imkanlar bulunur. Bir ada ve bir otel tarzındaki turizm adalarında, oteller misafirlerinin rahatı ve konforu için her türlü imkan ve olanağı sunarlar. Farklı aktivitelerden konaklama seçeneklerine kadar tatilinizi beş yıldızlı otel konforunda ancak sakin ve huzurlu bir şekilde geçirirsiniz. Maldivlerde ne yapılır, diye endişelenmeye gerek yoktur. Tatilinizi dolu dolu geçmesini sağlayan birçok tur konsepti bulunur. Maldivler de en sık tercih edilen tur konseptleri şunlardır;

Maldivler Dalış Turu; Dünya üzerinde el değmemiş mercan resifleri arasında, balıklarla yüzme imkanı bulabileceğiniz bu tur konseptinde ister profesyonel dalgıç olun isterseniz ilk defa dalış yapacak olan çok farklı bir su altı dünyası sizi beklemektedir.

Maldivler Şnorkel Turu: Dalış sevenlerin sıklıkla tercih ettiği şnorkel, Maldivlerin harika su altı dünyasını keşfetmek için çok fazla alternatif sunar. İster bağımsız ister grup halinde bu turlara katılabilir, Hint Okyanusunun güzelliklerini görebilirsiniz.

Maldivler Balık Tutma Turu: Maldivler birbirinden farklı balık cinslerine ev sahipliği yapar. Balık tutmayı seviyorsanız okyanusta gün doğumu veya batımı eşliğinde harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Maldivler Gece Balık Avlama Turu: Her gün veya gün aşırı olarak oteller tarafından düzenlenen balık avlama turlarının bazıları da gece yapılır. Akşam saat 17.30 sonrası başlayan bu turlar, yerel teknelerle adanın mercanları dışında gerçekleştirilir.

Maldivler Saklı Cennet Turu: Maldivlerde 200 civarında turizm adası yer alır. İster su üstünde ister kumsalda size özel villada kalabilirsiniz. Sesiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler veya baş başa kalmak için ideal olan bu villalarda her türlü konfor olmasına rağmen birbirinden uzak ve izoledir. Rahatsız edilmeden tatilinizi geçirebilirsiniz.

Maldivler Başkent Şehir Turu: Başkent Male, yerel kültürü tanımak açısından çok fazla alternatif sunar. 2,5 km2’lik bu adada yerel yemekten, kültürel faaliyetlere kadar birçok değişik seçenek sizi bekler.

Maldivler Yerel Ada Turu: Maldivlerde yaklaşık 1200 ada üzerinde yerleşim olan ortalama 200 civarında ada vardır. İrili ufaklı bu adaların bazıları halen eğ değmemiş haldedir. Sakin, sessiz zamanlar veya baş başa kalmak için bu adalar birebirdir.

Maldivler Fotoğraf Çekim Turu: Maldivlerin muhteşem doğasını fotoğraflarla ölümsüzleştirmek için bu tur idealdir. Kuş bakışı mercan atolleri unutulmaz kareler yakalayabilirsiniz.

Maldivler Deniz Altı Turu: Su üstü kadar su altı da Maldivlerde muhteşem güzelliklere ev sahipliği yapar. Denizaltına binerek bu güzellikleri görebilir, su altı safarisinde unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz.

Maldivler Turu Fiyat Seçenekleri

Maldivler turu fiyat seçenekleri birçok faktöre bağlı olarak değişir. HaydiMaldivlere olarak sizinle birlikte size özel tatil planları hazırlıyoruz. Ulaşımdan transfere ve kalacağınız otele kadar bütçeniz ve hayalinize göre seçenekler sunuyoruz. Tek çalıştığımız tatil noktası olan Maldivlerde hem havayolları hem de otellerle çok özel fiyatlarla çalışıyoruz. Bu sebeple ucuz Maldiv turu seçeneklerimiz ile herkesin hayalini gerçekleştirmesini sağlıyoruz.