loading
Neden Biz

Neden Biz, Neden Haydi Maldivlere ? 

1,5 yıla yakın bir süre Maldivler'de yaşayıp Maldivler'in en büyük tur operatörlerinden birinde Türkiye ve Doğu Avrupa Yetkilisi olarak görev aldım. Bu süre içerisinde 50'den fazla farklı otel ve adada bulunma ve inceleme fırsatı yakaladım. Türkiye'ye döndükten sonra yakın çevremden ve internet üzerinden almaya başladığım nasıl oluyor, nasıl gideceğiz, bizi de balayına veya tatile gönder talepleri üzerine HaydiMaldivlere.com fikrinin ilk tohumları atıldı. 

2014 yılından itibaren sadece Maldivler bölgesi için çalışıyor ve uzman ekibimizle Maldivler balayı ve tatil seçenekleriyle siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz, Aranılanın uzmanlık olduğuna inanarak birebir giderek incelediğimiz onlarca adadan sizlerin beklentilerine en uygun adayı öneriyoruz. 10. yılımızı binlerce memnun kişiyle tamamladık. Amacımız siz değerli misafirlerimizi yaşayacağınız  tecrübeye hayran bırakmaktır.

Hayalleriniz Bizimle Gerçek Olsun !

Resul UYSAL - Kurucu, Genel Müdür

Atv Avrupa Maldivler Özel Yayınımız

Haydimaldivlere.com & İş Dünyası Programı ile Maldivler'de Özlem Yıldız'ın sunumuyla gerçekleşen yayınımız, iyi seyirler dileriz.

2023 Ekim - Otel Keşif Gezimiz

Oblu Xperience, Thulhagiri Island, Sun Siyam Iru veli ve Siyam World tesislerini kapsayan Haydi Maldivlere ekip gezimiz.

(3 Adet Resim)
2021 - Yol Günlükleri Emre Durmuş ile Maldivler Deneyimleri

Youtuber Emre Durmuş ile Maldivler tanıtım çalışmamız, iyi seyirler dileriz.

HaydiMaldivlere.com Atv Avrupa İş Dünyası Programı

Maldivler tatili ve balayı programları hakkında detaylı bilgilendirmeler içeren videomuz, İyi seyirler dileriz.

2018 Ocak Maldivler Otel Tanıtım Gezimiz

(8 Adet Resim)
CNN TÜRK Maldivler Gezimiz

(15 Adet Resim)
KANDİMA MALDİVES ŞİRKET GEZİMİZ

BİRHAYALİNPEŞİNDE EKİBİ MALDİVLER DENEYİMLERİ