loading
Boutique Beach Hotel

Bu tesis plaja 4 dakikalık yürüme mesafesinde. Dhigurah'ta yer alan Boutique Beach All Inclusive Diving Hotel, balina, köpekbalığı ve manta vatozu için oluşturulan ünlü deniz koruma bölgesinde hizmet vermektedir.

Crystal Sands Maafushi

Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Crystal Sands, Maafushi Adası'nda ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip modern fakat samimi odalar ile hizmet vermektedir. Kendi restoranı bulunan tesiste tur masası, 24 saat resepsiyon hizmeti ve konukların dinlenebileceği bir bahçe sunulmaktadır.

Season Paradise

Bu tesis plaja 3 dakikalık yürüme mesafesinde. Kaafu Atolü Bölgesi'ndeki Thulusdhoo'da yer alan Season Paradise'ta barbekü olanakları ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Konukevinde su sporu olanakları ve özel plaj alanı mevcuttur. Ayrıca, yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir restoran vardır.

Beachwood Hotel & Spa

Maafushi Adası'nın kalbinde yer alan Beachwood Hotel and Spa at Maasushi, ada tarzında bir konfora ve şehir manzarasına sahip konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesiste açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Royal Pearl Inn Maafushi

Bu tesis plaja 3-5 dakikalık yürüme mesafesinde. Kaafu Atolü Bölgesi'ndeki Maafushi'de, Male Kenti'ne 26 km mesafede yer alan Royal Pearl Inn, barbekü ve su sporları olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.