Centara Okyanus Önü Kumsal Villa

20 Adet Okyanus Önü Kumsal Villanın tamamı bembeyaz kumdan ve masmavi lagününden bir kaç adım uzakta sahilde yer almaktadır. Bunlar, lagün manzaralı bahçe girintisi ve güneşlenme alanı dahil olmak üzere toplam 45 metrekare yaşam alanına sahiptir. Bu villa tipi kral veya ikiz (iki kraliçe yatak) seçeneği sunar ve iki (2) kişiye kadar ağırlayabilir.

 

Centara Deluxe Okyanus Önü Kumsal Villa

10 Adet Deluxe Okyanus Önü Kumsal Villaları, lagünden bir kaç adım uzaklıktadır ve lagünün kesintisiz manzarasını sunmaktadır. Bu villalar bir kral yatak sunmaktadır ve her villa en fazla iki (2) konuk için uygundur. Spa küvetli açık bahçe dahil toplam yaşam alanı 51 metrekaredir.

 

Centara Deluxe Su Üzeri Villa & Günbatımı ​Deluxe Su Üzeri Villa

Her biri zevkli bir şekilde tasarlanmış Deluxe Su Üzeri Villa, normal ve günbatımı olarak iki farklı bölgede bulunur. Kristal berraklığında masmavi suların üzerinde yer almaktadır ve 42 metrekarelik geniş bir yaşam alanı sunmaktadır. Her villada bir kral veya ikiz yatak düzeni bulunur ve okyanus manzarasına sahip olan ve lagünden merdivenle doğrudan erişilen mobilyalı bir açık hava terası bulunmaktadır.

 

Centara Deluxe Spa Su Üzeri Villa & Premium Deluxe Spa Su Üzeri Villa

Bu kategoride iki oda tipi bulunmaktadır. Deluxe Spa Su Üzeri Villa​ gün doğumu tarafında ve hamak bulunmamaktadır, Premium Deluxe Spa Su Üzeri Villa gün batımı tarafındadır ve eşsiz hint okyanusu manzarasını seyredebileceğiniz hamak sunmaktadır. Konuklar tam rahatlık için, Hint Okyanusu'nun kesintisiz manzarasını sunan 14 Premium Deluxe Spa Su Villalarımızdan birini seçebilirler. Her villada kral veya ikiz yatak seçeneği bulunan 42 metrekare yaşam alanı bulunmaktadır. Her villada spa küveti ve lagüne doğrudan merdiven erişimi bulunan mobilyalı özel bir teras vardır. 

 

Misafir Görüşleri
​Önder Midilliç Quote
​Önder Midilliç

​Önder Midilliç

Centara Ras Fushi & Spa Maldives

Maldivler'de balayını kararlaştırdıktan sonra Haydi Maldivlere ekibini bulduk instagram üzerinden. Tatilimizi buradan almadan önce ve sonrasında baya ilgilendiler. Transferde daha iner inmez karşıladılar her türlü aklımıza takılan soruyu 7/24 sorabildik kendilerine. Otel Balayı paketlerinden biri sizde gözükmüyor dedikten sonra whatsapptan kendilerine iletişime geçer geçmez sorunu hallettiler.(sorun otelin sisteme girmemesiydi). Kısacasi çok profesyonel ve güvenilir bir kurum. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Gittiğim otele gelecek olursak ta Centara ras fushi gercekten mükemmel bir otel. Çalışanlar inanılmaz saygılı neşeli profesyonel. Biz gittiğimizde aç kalırız diye düşündük. Yemekler o kadar çesitli kaliteli ve lezzetliydi ki kilo bile aldik. Temizlik 10 numaraydı. Zaten deniz kumu anlatmaya gerek bile yok. Gerçekten rüya gibi tatildi, bundan önceki yaptığınız tatilleri unutun. Herkese gerçekten tavsiye ederim.

Serdar Ak Quote
Serdar Ak

Serdar Ak

Centara Ras Fushi & Spa Maldives

Herkese merhaba, 2017 yılı Ağustos ayında eşimle birlikte balayı için Haydimaldivlere ekibinden Burak Bey ve Resul Bey'in yardımları ile Centara Ras Fushi adlı otelde, su üzeri villada, 5 gece konaklamalı olmak üzere herşey dahil bir balayı tatili yaptık. Dilerseniz sizlere öncelikle organizasyonunuzu yaparken neden HaydiMaldivlere'yi tercih etmeniz gerektiğinizden; sonrasında da yaşadığım Maldivler deneyimimden bahsedeyim. Öncelikle neden HaydiMaldivlere derseniz ; Daha fazla okumak için tıklayınız.

Bugün 12 kez talep aldı.