Coco - ​Island Villa

Odalar oldukça geniş ve odanın ortasında içinden televizyon izleyebileceğiniz ya da yeşilliklerle örtülü verandanızın üzerinden manzara izleyebileceğiniz yuvarlak bir küvet bulunmaktadır. Diğer tarafta ise havuzlu bahçeniz bulunmaktadır. Açık plan düzenlenmiş villalarda her biri geniş bir banyo alanına sahiptir. King-size master yatak odası, rahat kanepenin olduğu  salonun ortasında, düz ekran TV ve size ait bar ile döşenmiştir. Rahatlamak ve gevşemek için iki ayrı dış mekan bulunmaktadır.Kumsal önü terası kristal berraklığındaki okyanusa bakarken, size ait bahçenizde güneş dolu günleri divanlara uzanmış geçirebilirsiniz. Bu villalarda yüzme havuzu, dışarıda bir duş, uzun divan, DVD çalar, müzik sistemi, espresso makinesi ve özel kasa bulunmaktadır.

Coco - Su üzeri Villa

​En son yenilenen Villalar olan Su üzeri Villalar size lüks, konfor ve gizlilik ile beraber çok kaliteli 4 metrelik bir havuz sunmaktadır.  Geniş bir verandaya sahip olan bu Villalar gün içerisinde ve akşam saatlerinde size ferah ve huzurlu bir alan yaratmaktadır. Arka tarafta açık duş alanı ve banyonuzda çok romantik bir küvet bulunmaktadır.

Coco Escape Su Üzeri Villa

Adada su üzeri villaların bulunduğu 2 adet rıhtım bulunur. Bir tanesinde Bodu Hithi’nin Escape su üzeri villaları bulunurken diğer rıhtımda bağımsız bir alan olarak düşünülmüş olan ‘Escape su üzeri residence olarak tanımlanan odalar bulunur. Bu odalar daha izole, daha sakin, daha gizli ve daha özel ve özellikli olarak tasarlanmıştır. Tüm odalardan ve havuzdan deniz manzarası görülmektedir. Odalardaki tüm detaylar etkileyicidir. Yastığınızı ve kullanacağınız sabunu bile menüden seçebilirsiniz.  2 ya da 3 oda başına size özel hizmet edecek olan bir  personel bulunur. Escape su üzeri villa misafirleri yemeklerini kendilerine özel restaurantlarında yiyebilir ya da tüm otel misafirlerinin ortak kullanım alanı olan havuzdan ana bardan ya da üst kattaki şarap barından güneşin batışını izleyebilirler. 

Coco Residence

Bu residencelar su üzeri villalarının içinde en geniş olanlarıdır. Tazelik ve yenilenme hissini verir. Her residence yüksek tavanlı, geniş pencereli ve içeri bolca ışığın girdiği özelliktedir. Doğal materyaller ve renkler kullanılmıştır. Düz ekran TV ile ayrı bir salon vardır. Müzik sistemi, DVD çalar, king-size yatağın bulunduğu master yatak odası, geniş giyinme odası, iki kişilik küvetin bulunduğu bir banyo, iki adet ayrı lavabo, içeride ve dışarıda duşlar bulunmaktadır. Ayrıca terasda cibinlikli bir yatak, şezlonglar, yemek yeme alanı, size özel sonsuzluk havuzu ile ayrı bir seviyedeki zeminden lagünün içine ulaşabilirsiniz.

Misafir Görüşleri
Burcu Siyahlı Quote
Burcu Siyahlı

Burcu Siyahlı

Coco Bodu Hithi

Uçağa bindiğimiz andan şu zamana kadar hiç bir problem yaşamadığımız için sizi rahatsız etmedik ama göndermiş olduğunuz mesajlarınız bize Maldivlerde de yalnız olmadığımız güvenini verdi. Öncelikle bunun için teşekkür ediyorum. İnstagramdan sizi keşfedip ofisinize ilk adımı attığımda bana “haydimaldivlere” hayalimin çok da uzak olmadığını hissettirdiniz. Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Sayenizde cennette rüya gibi bir balayı geçirdik. Ada çalışanları çok mütevazı odamız inanılmaz güzeldi. Male'ye indiğimiz andan itibaren gözlerimi manzaradan alamadım. Her şey efsaneydi. Tüm desteğiniz için teşekkür ediyoruz.iyi ki yollarımız kesişmiş. Kesinlikle bu bir tanışmaydı bir sonraki Maldivler turumuzda görüşmek üzere.

Fatih & Hanım Yılmaz Quote
Fatih & Hanım Yılmaz

Fatih & Hanım Yılmaz

Coco Bodu Hithi

Merhaba Haydi Maldivlere ekibi.. Çocukluk hayalimiz olan Maldivler tatilimizi sayenizde gerçekleştirebildik .Uzun araştırmalar sonucu,Bilgi deryasında kaybolmuşken ,size rastladık. Ekibinizin doğru yönlendirmeleri sayesinde unutulmaz bir 5 gün yaşadık . İsteklerimiz doğrultusunda bizi yönlendirmiş olduğunuz ada nokta atışı oldu . Tercih etmiş olduğumuz Coco Palm Bodu Hithi adası ilk indiğimiz andan son ana kadar bizi büyülümeyi başardı . Havası ,kumsalı, resortun her bir köşesi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş,çalışanları ise daima Güleryüzlüydü. Gitmeyi düşünenlere naçizane Önerimiz; ertelemeyin ,bir an önce gidin,pişman olmayacaksınız ! Ve asla sıkılmayacaksınız, sıkılırsınız diyenlere aldırmayın ,5 gün yetmedi ,gidebildiğiniz kadar uzun gidin ,ada sizi büyüleyecektir ve hayatınızın en unutulmaz günlerini deneyimleyeceksiniz. Rüya gibi geçen günlerin mimari olan ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz ,bir sonraki Maldivler rüyasında buluşmak ümidiyle .. Burdan herkese sesleniyoruz ; Haydi Maldivlere ☺ Hanım & Fatih

​Şeymanur Bayrak Quote
​Şeymanur Bayrak

​Şeymanur Bayrak

Coco Bodu Hithi

Maldivler için niyetlenip araştırmaya başlayınca bir süre sonra gün gibi doğdu “Haydi Maldivlere” cümlesinin artık herkes tarafından aynı hislerle kullanılması çok hoş

Berrak Koçak Quote
Berrak Koçak

Berrak Koçak

Coco Bodu Hithi

Balayımız için tercih ettiğimiz muhteşem bir yer ve eşsiz bir deneyimdi. Organizasyon ve otel gerçekten harikaydı, emeği geçen Haydi Maldivler ekibi ve Coco Bodu oteline teşekkür ederiz.

Bugün 181 kez talep aldı.