Coco Palm Kumsal Villa

87 m2 Tropik ağaçların arasına gizlenmiş Kumsal Villalar hem çok hesaplı hem de fazlasıyla memnun edicidir. Adanın muhteşem güzellikleri ile beraber el yapımı eşyaların kullanıldığı Kumsal Villalar keyifli bir seçimdir.

 

Coco Palm Delüks Villa

87 m2 Deluxe villalar güneye bakar, kumsal kıyısında, gizliliği bulunan ve aynı zamanda şnorkel yapabileceğiniz bir konumdadırlar. Arkadaki yere gömülmüş küvet ve villanın ön kısmındaki dalış havuzu dışında tüm özellikleri kumsal villaları ile tıpa tıp aynıdır. Ada odaları çok büyük değil ama havadar ve genişlik hissi veren güzeliktedirler. Yuvarlak hatlarda,  kiremit rengi karoları olan koni şeklinde sazlık çatıları olan yapılardır. Etraftaki görüntü ile uyumlu ve sizi de etraf ile uyumlu hissettirirler.

 

Coco Palm Gün Batımı Kumsal Villa

​87 m2 Günbatımına bakan bu Villalar tamamıyla tropik ağaçların arasına gizlenmiştir. Lagunun iç tarafına bakan bu Villalar da her türlü detay düşünülmüştür. Daha fazla bilgi için lütfen uzmanımızla bağlantıya geçiniz.

 

Coco Palm Lagoon Villa

87 m2 ve sadece 12 adet bulunan rahat ve rustik bir görüntüye sahip bu özel villalar tarz olarak Maldivli bir centilmenin kafa dinleme yeri imajı verecek kadar doğal döşenmiştir. Cilalı ağaçtan zemini, eski yazı masası, yerlilerden birkaç parça sanatsal objeler, lake vazo, camdan bir kitaplık, CD çalar ve espresso makinesi ile özel olarak tasarlanmıştır.

 

Coco Palm Gün Batımı Lagoon Villa

154 m2 Günbatımı lagün villalardan 2 adet vardır. Rıhtıma çok yakın ve neredeyse adadaki diğer villaların iki katı büyüklüğündedir. Maldivli bir centilmenin inziva konsepti burada da devam etmektedir. Hiç birisi abartılı görünümde odalara sahip değildir. Barbekü yapabileceğiniz, havuzun başında şampanyanızı veya tropikal meyve suyunuzu yudumlayabileceğiniz harika bir ortam yaratır. Çok romantik ve çok hoş bir ve hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir ortamı vardır.

 

Misafir Görüşleri
?
Burada görüntülenebilir hiçbir şey bulunamadı.
Bugün 6 kez talep aldı.