Drift Kumsal Villa

Sadece 10 adet bulunan 39 m2 büyüklüğünde son derece sevimli, yeşilliklerin arasına gizlenmiş ve denize direk geçişi vardır.

Drift Su Üzeri Villa

20 adet Su üzeri Villa bulunur ve 54 m2 geleneksel Maldiv motifleri ile dizayn edilmiştir.

 

Misafir Görüşleri
Sedef Akşar Akıncı Quote
Sedef Akşar Akıncı

Sedef Akşar Akıncı

Drift Thelu Veliga Retreat

Tatilimizin başından sonuna kadar şunu söyledik “bu kadar sorunsuz olamaz,bir yerde bir sıkıntı çıkar mutlaka” ama çıkmadı. Rahatça gittik ve geldik. Çok ilgililerdi sağ olsunlar. Huzur içinde ve çok keyifli bir tatil yaptık. Yani bir kez gideriz hayatımızda diye düşünürken ikinciyi planlamaya başladık bile. Yüzlerce otel arasından bize uygun olanı önerebildikleri için de ayrıca kutluyorum Burak beyi ve ekibi. Yine kapınızı çalacağız yaza doğru, Sevgiler... Teşekkürler... (Biz Drift Thelu Veliga Retreat otel de kaldık. Sakinlik arayanlar için ideal. Water villa, all inclusive tavsiye ederim. Odaları çok iyi tasarlanmış. Nespresso makinesi de var. Bavula çok kıyafet koymayın çünkü pek lazım olmuyor. Ada kendi evinizmiş gibi oluyor bir süre sonra. Güneş koruyucuyu sakın unutmayın. İyi tatiller : )

Sarp Tomrukçu Quote
Sarp Tomrukçu

Sarp Tomrukçu

Drift Thelu Veliga Retreat

Drift Thelu Veliga küçük ve oldukça sakin bir ada. Modern sayılabilecek bir tasarım mevcut. Kesinlikle "water villa"da kalınmasını tavsiye ederim. Kendi özel balkonunuzdan okyanusa girebilmek güzel bir deneyim. Yemeklerde farklı çeşitler olduğu için genellikle damak tadına uygun bir seçenek bulunabiliyor. Wi-Fi çok hızlı olmasa da genel mesajlaşma uygulamaları için yeterli. "Full Board" sistemde 3 öğün yemek ve kahvaltılarda çay, kahve ve su veriliyor. Bunun dışında içecekler için ücret ödenmesi gerekiyor. Herşey dahil sistemde değilseniz odaya günde 2 küçük şişe su konuyordu, diğer içecekler olmasa da suyun istenildiği kadar verilmesi gerekliydi. Haydimaldivere.com'dan Resul ve Burak Bey'ler gayet ilgili şekilde sorularınıza cevap veriyorlar. Teşekkürler

Bugün 7 kez talep aldı.