Fun - Kumsal Önü Oda

21 m2 olup bitişik şekilde konumlandırılmış odalardır. İçleri sade, beyaz ve temizdir. Günde 2 kere odalar görevliler tarafından temizlenir. Her gün 1 adet ücretsiz su verilir. Odanın imkanları; klima, telefon, mini bar, teras da divan, plaj havlusu, sıcak/soğuk su, ihtiyaç halinde bebek yatağı. Çok lüks olmayan bu odalar ekonomik tatil planlayan misafirler için uygun olabilir ancak siz genede uzmanımıza danışmadan karar vermeyin.

Fun - Delüks Oda

60 m2 olup bitişik şekilde konumlandırılmış odalardır. Açık alanda duşu vardır. Bahçesinin etrafı paravanla çevrilidir. Günde 2 kere odalar görevliler tarafından temizlenir. Her gün ücretsiz su verilir. Odanın imkanları; ücretsiz Wi-Fi, klima, telefon, mini bar, teras da divan, plaj havlusu, sıcak/soğuk su, odanın ön tarafında size özel alan, çay / kahve yapma imkanı, Tv, saç kurutma makinesi, açık havada banyo, duş ve küveti, sıcak / soğuk su ve ihtiyaç halinde bebek yatağı.

Misafir Görüşleri
Duygu Akdere Diker Quote
Duygu Akdere Diker

Duygu Akdere Diker

Fun Island Resort

​Merhaba 2017 Eylül ayında yapmış olduğumuz tatilimizin her anı mükemmel geçti , seyahatimiz başlamadan önce haydi maldivlere ekibi bizimle itinayla ilgilendi, her türlü sorumuza hızlıca yanıt verdiler , adaya indiğimiz dakikadan itibaren de acente yetkilisi tarafından bizimle ilgilenildi, otelde ve ara ulaşımda hiç bir sıkıntı yaşamadık, her şey tahmin ettiğimizden de güzel ve kolay oldu teşekkür ederiz.

Bugün 10 kez talep aldı.