Meeru Jakuzili Kumsal Villa

Jakuzili Kumsal Villalar 80m2’dir. Yatak odasında cibinlikli yatak, duvarla çevrilmiş özel dış alanında yıldızların altında 2 kişilik Jakuzi, ahşap teras, gölge şemsiyesi, tropikal bitkiler ve muhteşem lagün manzarası vardır.

 

Meeru Su Kenarı Villa

Su kenatı Villalar 60m2’dir. Denizin hemen kenarında kumsalda yer alır. Yatak odasında cibinlikli yatak, duvarla çevrilmiş özel dış alanında yıldızların altında 2 kişilik Jakuzi, ahşap teras, gölge şemsiyesi, tropikal bitkiler, terasından denize inen merdiven ve muhteşem lagün manzarası vardır. İsmi Su Villa olarak geçse de bu Villa tam denizin kumla birleştiği yere konumlandırılmıştır.

Meeru Jakuzili Su Üzeri Villa

​Jakuzili su üzeri Villalar 85m2’dir. Geniş Lagünde su üzerine konumlandırılmıştır, iskeleden kısa bir yürüyüşle size özel, gözlerden uzak olabileceğiniz konuma sahiptir. Büyük bir yatak odası, ahşap zemini, espresso makinesi, ferah bir banyosu, özel duvarlarla çevrili dış alanında yıldızların altında 2 kişilik Jakuzisi, ahşap terası, gölgeli bir alanı, tropikal bitkileri, terasından denize inen merdiveni, muhteşem manzarası ve daha fazlasına sahiptir.

Misafir Görüşleri
Gizem Kutluata Quote
Gizem Kutluata

Gizem Kutluata

Meeru Island Resort & Spa

​Öncelikle otel seçme aşamasında sabırla ilgilenip; isteklerimizi karşılayacak bir otel bulmamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Balayı için aklımızda bir kaç yer vardı ama şimdi iyi ki Maldivler diyoruz. Gitmeden önce sadece balayına gidilebilecek bir yer diye düşünürken şimdi tekrar ne zaman gidebiliriz diye plan yapmaya başladık bile. Otel çok temiz, yemekler oldukça güzel, çalışanlar çok güler yüzlüydüler. Balayı seçimi için sizden destek almamız çok faydalı oldu. Her şey için teşekkürler.

Bugün 9 kez talep aldı.