Paradise Superior Kumsal Villa

26 m2 olan Superior Kumsal Villa, kumsaldaki ağaçların arasına konumlandırmıştır. Superior kumsal bungalovlar tropikal alanda lüks yaşam imkanı sağlar. Bazı odalar birbirinden bağımsız iken, bazıları bitişik olarak yapılmıştır. Bunlar geniş aileler ve arkadaş grupları için idealdir. Beyaz duvarları ve tavanı havadar ve de ferah bir atmosfer oluşturmuştur. Çiçek desenli perdeler ve yatak örtüsü ayrıca konforlu divanı keyifli bir ortam sağlar. Kumsal manzaralı verandasına öğleden sonra kitap okuyabilmeniz ya da uzanıp okyanus serinliğinde kendinizi dinleyebilmeniz için şezlong konulmuştur. Direkt denize giriş imkanıyla harika bir rahatlık sağlamaktadır.

 

Paradise Su Üzeri Villa

77 m2 olan Su üzeri villalar, Paradise Island Resort'un en özel yerine konumlandıırılmış harika tesislerdir. Güzel bir mimariyle inşa edilmiş bu villalar ferah, geniş ve lüks bir şekilde döşenmiştir. Gün doğumu ya da gün batımı tarafına bakan villalardandirekt odanızdan birkaç adımla kristal gibi parlak turkuaz lagüne inip, yüzebilir ve ya şnorkel turu yapabilirsiniz.  Günlerinizi Hint okyanusundan birkaç metre yüksekte güneşlenerek ve çok rahat geçireceksiniz. Suyun huzurunda harika sabahlar ve akşamlar sizi bekliyor.

 

Paradise Su Üzeri Haven Villa

80 m2 olan Haven villalar gözlerden uzak olan yerleşim bölgesinde, nefes kesen okyanus manzarasına sahiptir ve  muhteşem bir konaklama yeridir. Misafirlerine büyüleyici bir tatil imkanı sağlar. Suda sütunlar üzerine inşa edilmiştir. Villaların özel havuzu ve ayrı bir resepsiyon alanı vardır. Kendinizi özel hissetmek ve gözlerden uzak bir tatil için harika bir seçim olacaktır.

 

Misafir Görüşleri
​Kevser & Doğan Deniz Quote
​Kevser & Doğan Deniz

​Kevser & Doğan Deniz

Paradise Island Resort & Spa

​Ne diyebilirim ki beklentilerimizin üzerinde gelişti her şey. Öncelikle Maldivlere gelmeden önce en ufak bi soru işareti bırakmadan ,en iyi şekilde ilgilendiği ve memnun kalmamızı sağladığı için Burak bey'e çok teşekkür ederiz. Bizim bu gece son gecemiz yarın dönüyoruz ve şunu söyleyebiliriz ki her şey en güzel şekilde planlanmıştı.Sorun yaşamadık buradaki herkes o kadar Güler yüzlü ki ,yemekler konusunda da hiç sıkıntı yaşamadık ,aktiviteler de çok olmasa da yeterliydi ,otelin Wi-Fisi oda ve restaurantlar da çekiyor, hat almamıza hiç gerek kalmadı odalarımız her sabah ve akşam temizlendi ,balayı ikramlarımız ilk gün geldiğimiz gibi yerine getirildi bugün oda temizliğinde çalışanların sürprizi ile karşılaştık. Her şey için çok teşekkür ederiz Haydi Maldivlere.☺️

​Yağmur Çilingir Quote
​Yağmur Çilingir

​Yağmur Çilingir

Paradise Island Resort & Spa

Öncelikle balayı için, Maldivlere karar vererek sonra da Haydi Maldivlere ekibiyle oraya giderek en güzel ve en doğru seçimi yaptık. Kaldığımız Otel, sessiz, huzurlu, akşamları eğlenceli olabilen tam anlamıyla bir balayı oteliydi. Seçimimizi yaparken bizi doğru yönlendirdikleri için özellikle yardımını esirgemeyen Burak Bey başta olmak üzere tüm ekibe, tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizi bu telaşlı dönemimizde hiçbir şeyle uğraştırmadıkları için,her şeyle kendileri ilgilendikleri ve gerçekten güvenilir olup söyledikleri her sözü yerine getirdikleri için ayrıca teşekkür ederiz. İyi ki sizi seçmişiz.

Naciye & Ali Fuat Erten Quote
Naciye & Ali Fuat Erten

Naciye & Ali Fuat Erten

Paradise Island Resort & Spa

Merhaba, çok güzel bir balayı için öncelikle Resul Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Resul Bey otel seçimi ve gitmeden önceki hazırlıklarda çok yardımcı oldu. Ayrıca Maldivler 'de telefon hattım kapalı bile olsa WhatsApp üzerinden herhangi bir sıkıntı olup olmadığını sorduğu için ayrıca teşekkür ederim. Otel beklediğimizin çok üstünde çıktı. Özellikle water villalar... Dönüşte otelin olduğu adadan ayrıldık ve havaalanına geldik. Görevliye Male şehrini gezmek istediğimizi söyledik. Yanımıza Male'li bir kişiyi rehber verebileceğini söyledi. Fakat hiç gerek yokmuş. Çünkü o kendisinin istediği anlaştığı yerlere götürüyor. Ordaki fiyatlar da pahalı. Ayrıca ingilizce konuşuyor. Zaten ingilizce biliyorsanız kendiniz gezebilirsiniz. Havaalanında 6 dolara valizleri bırakın. 1 dolar ile Male şehrine ferry ler ile geçebilirsiniz. Zaten ufak yer kimseye bağlı kalmadan gezersiniz. Kahvaltı ve akşam yemeği şeklinde alacaksanız kahvaltı 9:30-10:00 gibi bitiyor. Akşam yemeği 19:30 da başlıyor. Arada baya zaman var. Restaurant lar var ama malum ekonomik olsun derseniz tedbirli gitmekte fayda var. Öncelikle çok güzel bir tatil için Resul Bey'e teşekkür eder, gitmeyenlere şiddetle tavsiye eder, iyi tatiller dilerim.. Saygılarımla.. Naciye & Ali Fuat

Bugün 12 kez talep aldı.