Velassaru Delüks Bungalov

70m2'lik mükemmel bir huzur. Kıyıdan birkaç adım uzakta olan bungalov şık bir şekilde dizayn edilmiştir. Geniş  bungalovun içinde minimal ve zıt renkli mobilyalar kullanılmıştır. Tasarımı rahatınız için yapılmıştır. Lüks bahçe banyosunda yağmur duşu vardır.

 

Velassaru Kumsal Villa

96m2’dir. Uzun camlı kapıları ve etkileyici deniz manzaralı camları kesintisiz görüş sağlar. Rüzgarın hafifletici serinliğini hissedersiniz. Romantik akşamlar için şarap soğutucu ve diğer lüks imkanlar bulunur. Verandanızdaki divanda güneşlenebilirsiniz.

 

Velassaru Havuzlu Kumsal Villa

96 m2 olup kumsalda çağdaş bir yaşam imkanı sunar. Uzun camlı kapıları ve etkileyici deniz manzaralı camları kesintisiz görüş sağlar. ​

 

Velassura Su Üzeri Bungalov

Havuzlu ve Havuzsuz olarak iki seçenek sunulmaktadır, 112m2’dir. Minimalist mekan, sıcak ve doğaldır. Extra büyük yatak ve iki kişilik küveti vardır. Tüm kapıları okyanus manzaralı terasa doğru açılır, lagüne merdivenle inebilirsiniz. Havuzu büyüleyici okyanus manzarasına sahiptir. Tropikal renklerle sade ve şıktır. Lüks imkanları ve home theatre sistemi vardır. Muhteşem banyosunda küvet, taş ve teak ağaçlarının ortasındadır. 

 

Velassaru Havuzlu Villa

175m2’dir. Çok romantik bir saklanma yeridir. Yeşilliklerle çevrelenmiş samimi alanın ortasında büyük sofistike havuz vardır. Geniş yatak odası ve banyosu zeminden yüksek bir alanda konumlandırılmıştır.  Havuz kenarından verandaya yayılan basit ve doğal tonlar hoş bir görüntü verir.  Avluda bahçe duşu ve havuz kenarında yemek yeme alanı bulunur. Size özel uşak, özel bar ve home theatre sistemi vardır.

 

Velassaru Su Üzeri Suite

270 m2 olup kristal su üzerinde yükselen etkileyici bir mabet gibidir. Verandaya çıktığınızda parlak ve konuk sever lagün aşağıda sizi karşılar. 24 saat özel kahya, home theatre sistemi, lüks bir banyo rahatınız için hizmetinizdedir. Etkileyici terasınız da büyük ölçülerde havuz, üzeri sazlarla örtülmüş çardak, havuzun kenarında yemek alanı ve yağmur duşu imkanı vardır

 

Misafir Görüşleri
​Hülya Mutlu Quote
​Hülya Mutlu

​Hülya Mutlu

Velassaru Maldives

Merhabalar, Maldivlere gitmeye karar verdiğimiz günden itibaren, otel seçiminde, transferde, konakladığımız günlerde sürekli bizimle olan Haydi maldivlere ekibi , Burak bey ve Resul beye çok teşekkür ediyoruz. Biz Velassaru Maldivlere'de kaldık ve her şey muhteşemdi. Tekrardan görüşmek üzere inşallah bu sefer çocuklarımızla. Sevgiyle kalın.

Başak İrem Koçak Quote
Başak İrem Koçak

Başak İrem Koçak

Velassaru Maldives

​Büşra hanım biz dün döndük her şey mükemmeldi ve iyi ki sizinle anlaşmışız dedik. Herkese tavsiye edicem dememe gerek yok çünkü daha gitmeden bile verdiğiniz güvenle herkese tavsiye etmeye başlamıştık, Gerçekten harikasınız, tekrar tekrar çok teşekkür ederiz.

Bugün 7 kez talep aldı.