Veligandu Jakuzili Kumsal Villa

86 m2 'lik Jakuzili Kumsal Villalar Tropik ağaçların arasına çok güzel gizlenmiştir ve hemen muazzam Lagün'ün önündedir. Tamamıyla yenilenmiş olan Villalarda gerekli olan tüm detay düşünülmüştür. Jakuzi Villanın arka tarafında banyo ile beraber dekore edilmiştir. Gizlilik seviyesi yüksek olan Veligandu Jakuzili Kumsal Villalar son derece keyifli bir seçimdir.

 

Veligandu Su Üzeri Villa

10 adet bulunmaktadır ve 58 m2'dir. Su üzeri villalar sonradan tadilata girmişlerdir, hepsi jakuzi su villaları ve kumsal villaları ile neredeyse tıpa tıp benzerdir. Tek farkı biraz daha küçük olmaları ve banyolarının açık havada değil kapalı olmasıdır. En büyük özelliği ise şnorkel ve resifler için iyi bir lokasyonda bulunmalarıdır.

 

Veligandu Jakuzili Su Üzeri Villa

86 m2 büyüklüğündedirler. Lagünün içinde suyun üzerine oturtulmuşlardır. Özel güvertenizden kısa bir yürüyüşle dışarıda duvar ile ayrılarak kurulmuş iki kişilik jakuzi'ye ulaşabilirsiniz. Ağaçtan güneşlenme güvertesi, gölgelenme alanı, tropikal bitkiler ve güverteden kendine ait merdivenle denize giriş vardır. Etrafı tamamıyla mercansız, tertemiz kumdan oluşan bu villalar sizin için unutulmaz bir anını başlangıcı olabilir.

 

Misafir Görüşleri
?
Burada görüntülenebilir hiçbir şey bulunamadı.
Bugün 5 kez talep aldı.