Adaaran Standard Kumsal Bungalow

Adanın başından sonuna dörtlü bloklar halinde uzanan Kumsal Odalar sürpriz bir şekilde memnun edicidir. Çok lüks aramayan ama manzaralı ve denize sadece 5 metre mesafede konaklamak isteyen misafirlere tavsiye ediyoruz. Odanızdaki mini bar her şey dahil kapsamına girmez. 96 adet adanın tamamını kaplayan Kumsal Odalar yaklaşık 37 m2'dir.

Adaaran Su Üzeri Villa

34 adet bulunan su üzeri villalar 2 farklı tiptedir ve yaklaşık 34 m2'dir.  Çok güzel ve ekonomik bir ada olan Rannalhi, su üzeri villaların sadece birkaçında gizlilik imkanı sunar.  Tüm su üzeri villaların üzerinde iki ayrı oda vardır ve son eklenen su üzeri villalar çift katlıdır. Maldivler harika denizini ve tropik iklimine sonuna kadar yaşabileceğiniz en güzel tesislerde biridir.

Misafir Görüşleri
Gülşah & Murat Güner Quote
Gülşah & Murat Güner

Gülşah & Murat Güner

Adaaran Club Rannalhi

Sevgili Haydi maldivlere ekibi teşekküre nereden başlasam bilemedim ki :) Öncelikle profesyonel ekibinize sonsuz teşekkürü borç bilirim.. Tatililimizin öncesinde ortasında ve sonrasında biran olsun desteğini ve hızlı geri dönüşü sağlayan Sevgili Büşra hanıma teşekkür ederim. Maldivler'de balayı yapmaya karar verdikten sonra araştırmadığımız acente turizm şirketi kalmadı.. Hiç kimseden ve hiç biryerden istediğimiz ilgiliyi bulamadık.. Tavsiye edebilende olmadı ve İnstagram üzerinden Haydi Maldivlere ekibine rastladım.. Ofisinize Geldik tanıştık tavsiyeler fikirler alternatifler önümüze sunulanlarla daha bi heyecan verici oldu rüya Maldivler.. Transferde daha iner inmez karşıladılar her türlü aklımıza takılan soruyu 7/24 sorabildik kendilerine. Çok profesyonel ve güvenilir bir kurum. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Gittiğimiz otel Adaaran Prestige Vadoo gerçekten mükemmel bir otel. Çalışanlar inanılmaz saygılı neşeli profesyonel. Odamızın kapısını kilitlemeye gerek duymadık :) Yemekler bir o kadar çesitli kaliteli ve lezzetliydi.. Temizlik ve hijyen harikaydı önceliğimiz havuzlu villaydı öylede oldu olmasada olurmuş :) Köpek balıkları korkulacak gibi anlatılanlar gibi değildi.. Zaten deniz kumu anlatmaya gerek bile yok. Gerçekten rüya gibi bir tatildi. Maldivlerde geçirdiğimiz 6 gün Bizim için eşsiz ve hayatımızın tatiliydi diyebiliriz. Sizin sayenizde çok farklı deneyimler edindiğimiz müthiş bir tatil oldu. Balayımızı bizim için özel kıldınız. Tatilimiz boyunca desteğinizi görmek daha güvende hissetmemizi sağladı. Her şey için teşekkürler.. ​ Bir sonraki tatilde görüşmek dileğiyle… Gülşah & Murat GÜNER

Şükrü & Elif Eyüpoğlu Quote
Şükrü & Elif Eyüpoğlu

Şükrü & Elif Eyüpoğlu

Adaaran Club Rannalhi

Merhaba, Maldivler Balayında, Öncelikle tatilimizden ve otelimizden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Acente yetkilileri otele yerleşene kadar ve yerleştikten sonrasında çok yardımcı ve ilgili davrandı. İlk gün adanın küçük olmasından dolayı korkmuş olsakta sonrasında korkumuzun yersiz olduğunu fark ettik ve genel olarak sıkılmadık. Otel personeli çok ilgiliydi. Odamız günde 2 kez kontrol edilerek eksiklikler tamamlandı ve temizlendi. Hijyen ve düzenlerini çok beğendik. Restoran açısından da birkaç baharatlı yemek dışında sıkıntı yaşamadık diyebiliriz. Otelimizden memnun bir şekilde ayrılarak, tatilimizi dinlenerek geçirdik. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bugün 4 kez talep aldı.