Angaga Superior Kumsal Bungalow

45 m2 olan, tropikal yeşilliklerin arasında ve okyanus manzaralıdırlar. Bungalov’un imkanları; Sıcak - soğuk su, küvet ve duş alanı, klima, buzdolabı, TV, saç kurutma makinesi, telefon, çay-kahve yapma imkanı, bambu mobilyalar, şezlong.

Angaga Su Üzeri Bungalow ​

56 m² olan bungalova özel bir ahşap yoldan geçilerek ulaşılır. Verandanızdan hemen okyanusa girebilirsiniz. Bungalov’un imkanları; Sıcak - soğuk su, küvet ve duş alanı, klima, buzdolabı, TV, saç kurutma makinesi, telefon, çay-kahve yapma imkanı, bambu mobilyalar, şezlong.

Angaga Superior Su Üzeri Bungalow

65 m² olan bungalova özel bir ahşap yoldan geçilerek ulaşılır. Verandanızdan hemen denize girebilirsiniz. Bungalov’un imkanları; Sıcak - soğuk su, küvet ve duş alanı, klima, buzdolabı, TV, saç kurutma makinesi, telefon, çay-kahve yapma imkanı, bambu mobilyalar, şezlong.

Misafir Görüşleri
Ahmet Efe Quote
Ahmet Efe

Ahmet Efe
6 gün 5 gece

Angaga Island Resort

Eşimle birlikte çok güzel bir balayı tatili geçirdik. Özellikle Resul Bey' e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. A'dan Z'ye tüm sorularımızı sıkılmadan cevapladı ve tüm cevapların karşılığını tatil sürecimizde bire bir yaşadık. Tatil ile ilgili de gerçekten kendimizi fiziken ve ruhen dünyadan soyutlanmış hissettik. Çalışanlar güler yüzlü ve alakalı, temizlik gayet güzel, yemekler konusu ise beklentilerimizin de çok üzerindeydi. Ada şartlarını ise anlatmaya gerek yok, kumsalı, denizi ve içindeki canlıları, ada içindeki kuşları v.s. çok güzel bir ortamdı. Ayrıca wi-fi adanın tamamında mevcuttu. Umarım gelecek yıllarda yeni bir organizasyon ile tekrar bir tatil geçirebiliriz. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederiz Haydimaldivler ekibine... Tuğba&Ahmet EFE

Burak Gaspak Quote
Burak Gaspak

Burak Gaspak

Angaga Island Resort

Merhaba,öncelikle bu güzel tatilimiz için sizlere çok teşekkür ederiz sayenizde harika bir tatil geçirdik adamızın doğası muhteşemdi her şey çok güzeldi kızımızın en mutlu olduğu tatildi her konuda bizlere yardımcı oldunuz iyi ki sizle tanıştık ve böyle bir tatil yaptık. Aslı&Burak

Ayşegül Altınay Quote
Ayşegül Altınay

Ayşegül Altınay

Angaga Island Resort

Merhaba, ​Çok güzel bir balayının ardından Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tatile karar verdiğimiz ve iletişime geçtiğimiz andan itibaren tüm konularda yardımcı oldunuz. Bizim için bir çok ada arasından seçim yapma ve adanın şartları,konaklama yapacağımız oda vs seçimi çok önemliydi. Sizle tanışmadan önce kafamız inanılmaz karışmıştı. Bizim isteklerimiz ve taleplerimiz doğrultusunda filtreleme yapıp en doğru karara varmamıza yardımcı oldunuz. İçimize sinerek, kafamız karışmadan tatilimizi seçmiş olduk. Özellikle bu konuda verdiğiniz hizmet için ayrıca teşekkür etmek istedim. Maldivlere ayak bastığımızdan itibaren de iletişimi hiç koparmadınız. Her adım plan dahilinde eksiksiz şekilde yürüdü. Sonuçta Maldivler harika bir seçim ve mükemmel bir anı olarak kalacak bizim için. Tekrar gitmek istersek şüphesiz sizinle tekrar çalışacağız ve soran herkese tavsiye ediyoruz. Her şey için tekrar teşekkürler.

Zeynur Kabzimal Quote
Zeynur Kabzimal

Zeynur Kabzimal

Angaga Island Resort

Balayı için gidilecek tropik destinasyon araştırmamda 'Haydimaldivlere' tur şirketine ulaştım. Burak Bey ve Resul Bey'le iletişime geçerek detaylı bilgi aldık ve bize uygun seçenekleri birlikte değerlendirdik. Sürecin en başından sonuna kadar tüm aşamalarda yanımızda olunması ve verilen güven, destek ile karar vererek gittiğimiz balayı tatilimizi fevkalade geçirdik. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Angaga Island Resort Spa 'da all inclusive şartlarında su üzeri bungalow ev şartlarında geçirdiğimiz bir haftalık balayı tatilimiz sonrası, belli periyodlarda yeni keşifler için tatil planlamalarını şimdiden gündemimize aldık bile ;) Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bugün 13 kez talep aldı.