DreamLand Kumsal Bungalov

78 m2 yaşam alanı sunan Kumsal Bungalovlardan (60 Oda) bulunmaktadır, Geniş oda, modern olanaklara sahip en-suite banyo ve tropikal iklimini yaşamak için kusursuz lagünün kesintisiz manzarasını sunan özel güneşlenme alanı ile eksiksiz bir çok kolaylıklarla donatılmıştır.

 

DreamLand Su Üzeri Bungalov

78 m2 yaşam alanı sunan Su Üzeri Bungalovlardan (30 Oda) bulunmaktadır, Panoramik deniz manzaralı, su üzeri villalar. Tüm kolaylıklarla lüks bir şekilde döşenmiş, modern armatürlere sahip en-suite banyo ve kristal berraklığındaki lagüne doğrudan erişimi olan güneşlenme verandası sunmaktadır.

Misafir Görüşleri
Şenay İnceoğlu Quote
Şenay İnceoğlu

Şenay İnceoğlu

Dreamland Maldives Resort

​Sayenizde rüya gibi bir balayı yaşadık.. Baştan sona her zaman yanımızda ve güvende hissettirdiniz. Tekrar gidecek olsak hiç düşünmeden yine sizi seçeriz.. Her şey için çok teşekkür ederiz.. :))

Cansu & Umut Yalçınkaya Quote
Cansu & Umut Yalçınkaya

Cansu & Umut Yalçınkaya

Dreamland Maldives Resort

Değerli Haydi Maldivlere Ekibi, Bu güzel deneyimi bize yaşattığınız için teşekkür ederiz. Uçuş ve iç transferler bize daha önce bildirilen şekilde gerçekleşti. Dreamland Oteli'nde güler yüzlü personeller bizi karşıladı. Su üstü villasında kaldık ve odamızdan direkt denize girebiliyorduk. Çok çeşitli balık türleri gördük. Odanın içinde yer alan cam sehpadan denizin altını görebiliyorduk. Bu camdan yavru köpek balıkları sürüsünü dakikalarca izleme fırsatı bulduk. Gündüz aktivitelerinden yunus gözlem ve günbatımı turuna katıldık. Otel genel anlamda çok temizdi ve yemekleri gayet lezzetliydi. Otelde iki adet bar bulunuyordu. Bazı akşamlar canlı müzik de vardı. Günün yorgunluğunu bu şekilde attık. Sahil barında muhteşem gün batımını izleme fırsatı bulduk. Otel, bünyesinde Asya'daki tek biotop havuzunu barındırıyordu. Nilüfer çiçeklerinin bulunduğu yeşil bir göl içinde yer alan havuza girdik. Ayrıca giden herkese masaj yaptırmalarını öneriyoruz. Otel personellerinin çok sıcak kanlı ve yardımsever olduklarını da belirtmek isteriz. Maldivlerin doğası gerçekten harika. Sayenizde hiçbir problem yaşamadan döndüğümüz için çok mutluyuz. Dönüş uçağında rötar kaynaklı aktarma problemi yaşadık ama ekibiniz problemin kaynağını hemen tespit edip bize gerekli yönlendirmeleri yaptı. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Özetle bizim için çok önemli olan bu balayı tatilimizi kusursuz bir şekilde tamamlamış bulunduk. Bir sonraki tropik tatilimizde görüşmek üzere... Cansu & Umut YALÇINKAYA

Derya Uzun Quote
Derya Uzun

Derya Uzun

Dreamland Maldives Resort

Kim demiş maldivlere sadece balayına gidilir diye. 3 eski dost olarak da süper bir tatil yapılabilirmiş. Organizasyon çok başarılı. Burak bey her sorumuza ve kararsızlığımıza sabırla cevap verdi. Otel transfer Her şey kurulmuş saat gibi ilerlerdi. Biz dreamland otelde kaldık. Odalar çok büyük ve tertemiz yemekler lezzetliydi. Sadece Male'den sonra bir kez daha uçağa ve tekneye binmek çok zaman kaybettirdi. Daha yakın bir otel tercih edilebilirdi. Her şey dahil gitmek gereksiz, tam pansiyon yeterli. Maldivler'e gidecekseniz Haydi Maldivlere ekibi kesinlikle doğru bir karar. Her şey için teşekkürler.

Bugün 27 kez talep aldı.