Fushifaru - Kumsal Villa

Oda Büyüklüğü 96 m² olan kumsal villalar gün doğumu ve gün batımı tarafı olmak üzere adanın iki tarafına konumlandırılmıştır. Odanın etrafı yeşil bitki örtüsüyle kaplıdır ve gizlilik sunmaktadır, hemen bir kaç adımla kumsaldan okyanusa girmek mümkündür. Kumsal villaları sevenler için ideal olarak tasarlanmış ve gizlilik sunan açık hava küveti ve açık banyosuyla yıldızlar altında harika hislerle huzur dolu anlar yaşamanız mümkündür.

Fushifaru - Havuzlu Kumsal Villa

Oda Büyüklüğü 122 m² olan havuzlu kumsal villalar gün doğumu ve gün batımı tarafı olmak üzere adanın iki tarafına konumlandırılmıştır. Odanın etrafı yeşil bitki örtüsüyle kaplıdır ve gizlilik sunmaktadır, hemen bir kaç adımla kumsaldan okyanusa girmek mümkündür. Kumsal villaları sevenler için ideal olarak tasarlanmış ve gizlilik sunan açık hava küveti ve açık banyosuyla yıldızlar altında harika hislerle huzur dolu anlar yaşamanız mümkündür.

Fushifaru - Jakuzili Su Üzeri Villa

Oda Büyüklüğü 95 m² olan Su Üzeri villalarda  odanın etrafı korunaklıdır ve gizlilik sunmaktadır, hemen bir kaç adımla odanızdan merdivenle okyanusa girmek mümkündür. Su Üzeri villaları  sevenler için ideal olarak tasarlanmış ve gizlilik sunan  küveti ve banyosuyla yıldızlar altında harika hislerle huzur dolu anlar yaşamanız mümkündür.

Misafir Görüşleri
Gökçe & Yiğit Kütükçü Quote
Gökçe & Yiğit Kütükçü

Gökçe & Yiğit Kütükçü

Fushifaru Maldives

Haydi Maldivlere ekibi ile bu 2. Maldivler tatilimiz.. Kusursuz hizmetiniz ve ilginiz ile bizi yine çok memnun ettiğiniz için buradan sizlere tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz. Maldivler tatili deneyimlerimizde bizlere sunmuş olduğunuz bütçe kolaylığı ve otel içerisinde ki farklı olanaklar ile bu işi en iyi yapan firma olduğunuzu belirterek tüm çiftlere bu deneyimi sizin aracılığınız ile tatmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Bu arada 3. maldivler seyahatimiz için seneye tekrar görüşmek üzere diyorum :) iyi çalışmalar...

Selim Orhan Quote
Selim Orhan

Selim Orhan

Fushifaru Maldives

Mükemmel bir balayı geçirmemizde bize her konuda kusursuz destek ve hizmet sağlayan Resul Bey ve Burak Bey’e çok teşekkür ediyoruz .Fushifaru harika bir adaydı.Haydi Maldivlere kesinlikle doğru tercihti.. Esra&Selim

Bugün 26 kez talep aldı.