Kandima Sky ve Kumsal Stüdyo

Modern hatlara sahip stüdyo odalarından; Beach Studio alt katta bulunurken, Sky Studio üst kattadır. 40 m2 dahili alana sahip olup 15m2 balkonu vardır. 

Kandima Jakuzuli Kumsal Villa + Havuzlu Jakuzili Kumsal Villa

30 adet bulunan Jakuzili Kumsal Villalar 55 m2 alana sahiptir. Kendine ait özel jakuziye sahiptir. 20 adet bulunan Havuzlu jakuzili kumsal Villalar 55 m2 iç alana sahip iken 70 m2 dış alana sahiptir. Toplamda 125 m2 kendine özel alana sahiptir. Bu villanın kendine özel havuzu ve jakuzisi vardır.

Kandima Aqua Su Üzeri Villa+ Jakuzili Aqua Su Üzeri Villa

Jakuzuli ve jakuzisiz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. 60 adet bulunan Aqua Villa yeni dizayn edilmiş çok lüks bir yapıya ve kendine ait jakuziye sahiptir. Okyanus üzerinde bulunan villa 48 m2 iç alana ve 25 m2 dış alana sahiptir.

Kandima Okyanus Villa Havuzlu

18 adet bulunan Okyanus Havuz Villa yeni dizayn edilmiş çok lüks bir yapıya ve kendine ait havuza sahiptir. Okyanus üzerinde bulunan villa 60 m2 iç alana ve 30 m2 dış alana sahiptir.

 

Misafir Görüşleri
Merve Yeniözdoğdu Quote
Merve Yeniözdoğdu

Merve Yeniözdoğdu

Kandima Maldives

Hayaldi gerçek oldu, tek kelime ile mükemmeldi, adanın güzelliği, çalışanları, İlgi alaka ve Haydi Maldivlere ekibi Resul bey'e her şey için sonsuz teşekkürler.. Merve - Oğuz

Gülsüm Ekim Özbal Quote
Gülsüm Ekim Özbal

Gülsüm Ekim Özbal

Kandima Maldives

Her şey o kadar mükemmeldi ki unutulmaz bir balayı geçirdik. Kendim tam bi detaycıyım. Bütün detaylar inanilmaz derecede kusursuzdu. Yapılacak o kadar çok şey vardı ki bir anımız boş geçmedi. Sabah uyandığında denizle gözlerini açmak harika birşey. Sizin sayenizde hayallerimizi gerçekleştirdik. Başta Burak bey olmak üzere bütün Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Ahmet Arslan Quote
Ahmet Arslan

Ahmet Arslan

Kandima Maldives

Merhabalar, Maldivler bizim için hayal bir tatildi. Bu hayali gerçekleştirmemize yardımcı olan a’dan z’ye her şeyi düşünüp her aşamada yardımcı olan “Haydi Maldivler’e” ekibine çok teşekkür ederiz. Otel seçimi konusunda da çok yardımcı oldular ve tam bize göre bir oteldi. Kandima Maldives seçtik ve çok memnun kaldık. Bu ekip sayesinde muhteşem ve unutulmaz bir tatil oldu bizim için. 4 yaşında kızımla acaba nasıl olur diye kafamda çok soru işareti vardı. Ama kızımızla gittiğimiz tatillerde en rahat ettiğimiz yer burası oldu. Çocuk olduğu için Havuzlu, jakuzili kumsal villada kalmayı tercih ettik. Oda da her şey düşünülmüş. Kızımız için ayrıca bakıcı tutmaya bile gerek kalmadı. Kandiland aynı Türkiye’deki kreşler gibi hizmet veriyor. Hangi saatlerde hangi etkinlikleri yapacaklarını söylüyorlar. Çocuğunuzu merak ettiğinizde videosunu çekip telefonunuza gönderiyorlar. Yani çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakıp eşinizle başbaşa vakit geçirebilirsiniz. Male’ye inişimizden otele varana kadar ulaşımımız organize edilmiş her noktada bizi karşılayan , yönlendiren bir ekip vardı. Adaya indiğimizde güzelliğin karşısındaki büyülenmişliğimizi anlatamam. Cennetten bir yer, her yer huzur ve çok kalabalık değil. Çalışanlar inanılmaz güler yüzlü ve ilgili. O kadar uzaklığa bu güzellik fazlasıyla değer. Bunun dışında yemekler güzeldi. Tropik meyvelere bayıldım. Her şeyiyle mükemmel bir tatil oldu. İkinci balayı oldu bizim için. Gitmeyi düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

Barış Chousein Quote
Barış Chousein

Barış Chousein

Kandima Maldives

Balayına Maldivlere gitmeye karar verdikten sonra en büyük şansımız “Haydi Maldivlere “ ekibi oldu.. Bize yalnızca beklenti ve isteklerimizi dile getirmek kaldı. Bize beklentimizden çok daha fazlasını sundular, gerek otel, gerek sundukları hizmet tatil boyunca muazzamdı. Otelde nasıl karşılandıysak aynı şekilde uğurlandık, ulaşım konaklama her şey a dan z ye planlıydı hiçbir sorun yaşamadan yalnızca tatilin keyfini sürmek kaldı bize. İyi ki Haydi Maldivlere, iyi ki Kandima Maldives! ❣

Bugün 68 kez talep aldı.