Kuramathi Kumsal Villa

70 m2 müstakil villalar gür bitki örtüsünün içine gizlenmiş gibidir. Kumsaldan sadece birkaç adım uzaktadır. Adanın lagüne bakan tarafındadır. Büyük boy cibinlikli yatağı, divan ve şezlongu bulunan ahşap verandası, ayrıca yarı açık banyosu ve yağmur duşu vardır.

 

Kuramathi Jakuzili Kumsal Villa

90 m2 olup adanın doğal güzelliklerinin arasında konumlandırılmıştır. Büyük boy cibinlikli yatağı, divan ve şezlongu bulunan ahşap verandası, açık havada büyük bir banyosu ve köşede çekici jakuzisi vardır.

 

Kuramathi ​Superior Jakuzili Kumsal Villa

90 m2 olup modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Daire şeklinde olan villanın ahşap verandasında divan ve şezlongları vardır. Geniş yatak odasının ortasında büyük boy alçak yatak bulunur. Açık havada olan banyosunda jakuzisi vardır.

 

Kuramathi ​Delüks Jakuzili Kumsal Villa

95 m2 Deluks Kumsal Villalar turkuaz lagüne bakar. Geniş ahşap verandasında, şemsiye ve divanı vardır. Yatak odasında cibinlikli yatağı ve sabit divanı bulunur. Banyosunda duş alanı, çift lavabosu ve büyük açık alanında yağmur duşu ve yüksek alanda bulunan çekici jakuzisi vardır. Üst kategoride olan villada Espresso makineside bulunur

 

Kuramathi ​Jakuzili Su Üzeri Villa

90m2 olan bu muhteşem villa, mercanlara yakın denizde sütunlar üzerine kurulmuştur. Büyük yataklı havadar yatak odası, çift lavabolu ve yağmur duşlu banyosu vardır. Geniş ölçülerde 2 katlı verandasında jakuzi, şezlong ve şemsiye bulunur. İçeceğinizi yudumlayıp, sevdiğiniz müziği dinlerken panoramik Hint okyanusu manzarasından keyif alacaksınız.

 

Kuramathi ​Delüks Su Üzeri Villa

136 m2 olup geniş turkuaz lagünün ortasına kurulmuştur. Büyük bir yatak ve divanı, geniş ve ferah banyosunda bağımsız küveti vardır.  Geniş verandasından hemen mavi sulara inilebilir. Bu yüksek kategorideki tüm villalar da mini bar, ayrıca şarap soğutucu dolap ve içinde 30 veya üzeri sayıda dünya çapında meşhur şarap vardır.

 

Kuramathi ​Havuzlu Su Üzeri Villa

185 m2 ile beraber kristal gibi parlak lagün üzerinde ya da mercan resiflerinin bulunduğu yerde konumlandırılmıştır. Tüm villaların içi Delüks Su üzeri Villalarla aynıdır. 18m2’lik özel havuzu okyanus manzaralıdır. Bu villa ve üst kategorideki villalarda, isterseniz villanız da özel bir akşam yemeği talep etme şansınız vardır.

 

Kuramthi ​Günbatımı Havuzlu Villa ( Sahilde)

165 m2 olan günbatımı Havuz Villalar kumsal ile suyun birleştiği yerde adanın günbatımı tarafınına konumlandırılmıştır. Yatak odası resmedilmeye değer 18 m2’lik havuz ve deniz manzarasına sahiptir. Giyinme odası ve kapalı banyosu vardır. Banyosunda bağımsız küvet, çift lavabo ve dışarıda ayrı bir yağmur duşu vardır.

 

Kuramathi Thundi Havuzlu Su Üzeri Villa

185 m2 olan villalar Havuzlu Su üzeri Villalar ile aynı ölçülerde ve aynı şekilde dizayn edilmiştir. Adanın gün batımı tarafında olduğundan daha çok tercih edilir. Sadece bir kaç adımla Kuramathi’nin meşhur kumsalına geçebilirsiniz. ​

 

Kuramathi ​Havuzlu Balayı Villa

310 m2 olup çiftlerin balayı tatilini romantik bir şekilde kutlamaları için dizayn edilmiştir. Geniş bir yatak odası ayrıca oturma odası vardır. Yatak odasında çekici güzellikte büyük boy yatak ve divan, oturma odasında yine bir divan ve büyük ekran TV, DVD player ve espresso makinesi bulunur. Size özel villanızın arka tarafında açık hava banyosu, çift lavabosu, ışıklı yüksek tavanı, iki kişilik yatağı vardır. 10 metre karelik havuzu bu cennetin parçalarını tamamlar.

Misafir Görüşleri
Galip Arıcı Quote
Galip Arıcı

Galip Arıcı

Kuramathi Maldives

Balayı için araştırma yaparken Haydi Maldivlere ekibi ile tanıştık. Onların da önerisiyle gittiğimiz Kuramathi’ye bayıldık, her şeyiyle harika bir 7 gün geçirdik. Her şey için @haydimaldivlere teşekkür ederiz.

Bugün 4 kez talep aldı.