loading
Fatih Gülşen Quote
Fatih Gülşen

Fatih Gülşen
6 gün 5 gece

Safari Island Resort

Merhabalar Maldivlere gitme konusunda araştırma yapıp karar verdiğimiz uzun bir süreç sonunda HAYDİMALDİVLERE sloganın ne kadar doğru olduğunu öğrendik. Rüyalarımızın tatili yaşadık diyebilirim. Eğer imkanınız varsa kesinlikle MALDİVLERE gitmenizi öneririm, giderken araştıracağınız tek adresin HAYDİMALDİVLERE oldugunu temin ederim. Öncesi, devamı ve sonrası için yardımları geçen herkese teşekkürler ederiz..

Deniz Narin Quote
Deniz Narin

Deniz Narin
5 gün 4 gece

Thulhagiri Island Resort

Maldivler bizim için oldukça renkli ve neşeli bir turdu,tam olarak kış ortasında günlük güneşlik bir vaha gibi... HaydiMaldivler ekibine nezaketleri ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Nilgün Dikmen Quote
Nilgün Dikmen

Nilgün Dikmen
6 gün 5 gece

Sun Siyam Vilu Reef

Haydi Maldivlere ekibine rüya gibi bir tatil geçirmemize vesile oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Uçaktan kaynaklı bazı sorunlar yaşasak da oranın güzelliği her şeyi unutturdu ve her anımızda yanımızda ve yardımcı olduklarını bilmek kendimizi fazlasıyla güvende hissettirdi. Şimdiden ikinci bir tatilin planlarını yapmaya başladık ❤ nilgün tülükaş derman dikmen

Merve Yeniözdoğdu Quote
Merve Yeniözdoğdu

Merve Yeniözdoğdu
8 gün 7 gece

Kandima Maldives

Hayaldi gerçek oldu, tek kelime ile mükemmeldi, adanın güzelliği, çalışanları, İlgi alaka ve Haydi Maldivlere ekibi Resul bey'e her şey için sonsuz teşekkürler.. Merve - Oğuz

Ezgi Ülgü Quote
Ezgi Ülgü

Ezgi Ülgü
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Biz sizi ilk instagramda bir ünlünün reklamında gördük tanıdık Gerek balayı paketini alırken gerek oradaki endişelerimiz konusunda hep yanımızda oldunuz . Giderken içimde en ufak endişe ve korku yoktu . Yalnız Gerçekten bu kadar mükemmel bir yer beklemiyorduk . Hala aklımıza geldikçe rüya gibi hissediyoruz . Balayı İçin çok doğru bi karar vermişiz ve bu kararımızda sizde çok etkilisiniz çok teşekkürler tekrardan Maldivler’de görüşmek dileğiyle ​:)

​Kevser & Doğan Deniz Quote
​Kevser & Doğan Deniz

​Kevser & Doğan Deniz

​Ne diyebilirim ki beklentilerimizin üzerinde gelişti her şey. Öncelikle Maldivlere gelmeden önce en ufak bi soru işareti bırakmadan ,en iyi şekilde ilgilendiği ve memnun kalmamızı sağladığı için Burak bey'e çok teşekkür ederiz. Bizim bu gece son gecemiz yarın dönüyoruz ve şunu söyleyebiliriz ki her şey en güzel şekilde planlanmıştı.Sorun yaşamadık buradaki herkes o kadar Güler yüzlü ki ,yemekler konusunda da hiç sıkıntı yaşamadık ,aktiviteler de çok olmasa da yeterliydi ,otelin Wi-Fisi oda ve restaurantlar da çekiyor, hat almamıza hiç gerek kalmadı odalarımız her sabah ve akşam temizlendi ,balayı ikramlarımız ilk gün geldiğimiz gibi yerine getirildi bugün oda temizliğinde çalışanların sürprizi ile karşılaştık. Her şey için çok teşekkür ederiz Haydi Maldivlere.☺️

Canan Bütüner Quote
Canan Bütüner

Canan Bütüner
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Sonsuza kadar birlikte olacağımız bir hayata en güzel başlangıcı yapmak için hayalini kurduğumuz bir tatildi. Tabii bu başlangıcın kusursuz olmasını sadece dileyebilirdik ancak biz öyle güzel bir ekiple tanıştık ki hayallerimizin ötesinde unutulmayacak kadar güzel anılarla bir ömür hatırladıkça iyi ki diyebileceğimiz yedi günlük bir balayı tatilimizi geride bıraktık. Bize kalan onca güzellikle birlikte sizlere yansıtabildiğimiz sadece fotoğraflarımız kaldı elimizde. Ada,otel,otel personeli ve en çokta Haydi Maldivlere ekibi kusursuz ve koordineli bir şekilde tatilimizi keyif alacağımız şekilde dizayn etmişti bize de yalnızca keyif almak kaldı. Yemekler konusunda sıkıntı yaşadığımız söylenemez ancak küçük bir tavsiye vermek isteriz eğer tatil hayaliniz varsa mutlaka hafta sonuna denk getirin hava karardığında tüm adaya yayılan harika müzikleri dinlemeniz için. Aylar öncesinden ayarladığımız tatilin her aşamasında ve heyecanımıza ortak olan Burak Bey’e ve Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz... Yakında tekrar görüşmek üzere haydimaldivlere.

Semih Uysal Quote
Semih Uysal

Semih Uysal
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Merhaba öncelikle hayalimizdeki kadar güzel bir balayı geçirdik. Adanın konumu , odamız , yemyeşil çevresi ile cennetten bir köşe gibiydi. Herkese şiddetle tavsiye ediyoruz ve bizde tekrarını yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Bir teşekkür de Haydi Maldivlere ekibi ve bizimle ilgilenen Burak beye. Otel seçimimizden otele gidip döndüğümüz güne kadar sürekli desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Gülsüm Ekim Özbal Quote
Gülsüm Ekim Özbal

Gülsüm Ekim Özbal
8 gün 7 gece

Kandima Maldives

Her şey o kadar mükemmeldi ki unutulmaz bir balayı geçirdik. Kendim tam bi detaycıyım. Bütün detaylar inanilmaz derecede kusursuzdu. Yapılacak o kadar çok şey vardı ki bir anımız boş geçmedi. Sabah uyandığında denizle gözlerini açmak harika birşey. Sizin sayenizde hayallerimizi gerçekleştirdik. Başta Burak bey olmak üzere bütün Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Emel Aydoğdu Quote
Emel Aydoğdu

Emel Aydoğdu
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Merhabalar Harika bir balayını geride bıraktık.Başta Büşra Hanım olmak üzere tüm Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hayal ettiğimizden bile güzel bir tatil geçirdik. Her şey kusursuz bir şekilde planlanmıştı zaten. Size sadece güneşin ve okyanusun tadını çıkarmak kalıyordu Eğer sizinde Maldivler hayaliniz varsa kesinlikle Haydi Maldivlere ekibi ile yola çıkmalısınız.

Meral Varlı Quote
Meral Varlı

Meral Varlı
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

“Haydi Maldivlere sayesinde sorunsuz, planlı ve eğlenceli bir balayı tatili yaptık. Maldivler’e gitmek isteyip kapasında soru işareti olan herkes kendisini Haydi Maldivler’e emanet edebilir. Köpek balıkları ile yüzmenin keyfi çok başkaymış, Her şey için Burak beye çok teşekkürler..

Fatih Arslan Quote
Fatih Arslan

Fatih Arslan
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Merhaba; Haydi Maldivlere ekibi sayesinde harika bir balayı tatili geçirdik , isteklerimiz doğrultusunda önerdikleri ada tam hayallerimizdeki gibiydi her şey için teşekkürler. İletişime geçtiğimiz ilk andan son ana kadar her süreçte bilgilendiren her sorumuza cevap verip her konuda yardımcı olan işinde profesyonel bir ekiple çalıştığımız için çok şanslıyız. Ada çalışanları da en az sizin kadar ilgili ve güler yüzlüydü. Sabah ve akşam odalar ve ada genel olarak temizleniyordu, yemekleri güzeldi,Su altına hayran kaldık, akşamları balıkları ve köpek balıklarını besledik, sessiz sakin cennet gibi bir yerde baş başa huzur dolu zaman geçirmek isteyenler için tavsiye edebiliriz. Her şey için teşekkürler Haydi maldivlere ekibi tekrar görüşmek üzere

Büşra Sakızlı Quote
Büşra Sakızlı

Büşra Sakızlı
8 gün 7 gece

Sun Siyam Vilu Reef

Balayı için maldivlere gitmeyi çok istiyorduk instagram üzerinden Haydi Maldivlere hesabına tesadüf olarak denk geldik, iyi ki denk gelmişiz tatilimiz çok güzel geçti. Burak Bey’e çok teşekkür ederiz, her şey anlattığı şekilde ilerledi hiçbir sorunla karşılaşmadık hem otel personelleri hem Haydi Maldivlere ekibi çok güler yüzlü ve yardımcı oldular, biz tatilden çok mutlu ayrıldık hiçbir soru işareti kalmadan tercih edebilirsiniz

Murat Gürsoy Quote
Murat Gürsoy

Murat Gürsoy
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

Paha biçilemez bir balayı geçirdik anlatıldığından çok ama çok daha güzeldi, bize bu güzel deneyimde her türlü desteği veren “haydi maldivlere” ailesine çoook teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz, baştan sona mükemmel ilgilendiler.

Nilgün Karamemiş Quote
Nilgün Karamemiş

Nilgün Karamemiş
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Merhaba. Evliliğimizin 15. yıl dönümünü sizinle Safari island da kutladık. Gitmeden önce bolca araştırıp en iyisiyle yola çıkmaya karar verdiğimiz için sizleri tercih ettik. Seyahat-ada-konfor-yiyecekler- personel hepsi gayet iyiydi. Su altı zenginliği enfes olan bir adaya düştüğümüz için de çok şanslıydık ve bunu çok iyi değerlendirdik. 2. Maldivler seyahatimizde görüşmek üzere. Sevgiler, selamlar. Nilgün-Osman

Gözde Özdemir Quote
Gözde Özdemir

Gözde Özdemir
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

Tatilimiz çok güzel geçti.Her şey olması gerektiği gibiydi.Havalanına vardığımız andan otele gidene kadar her şey planlanmıştı.Transferimiz bizi karşıladı uçağa binip otelimize gittik girişimizi yaptık.Odalarda okyanusta çok güzeldi.Hizmet çok iyi çalışanlar güler yüzlü ve yardım severlerdi. Su üzeri villalarda kaldık oda çok temizdi balayı çifti olduğumuz için bize ikramlarda bulundular. Herhangi olumsuz bir şey yaşamadık.Bu süreçte bize yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederiz Burak Bey. Gitmeden önce biraz endişelerimiz vardı neyle karşılaşacağımızla ilgili fakat uçak biletinden otele ve transfere kadar her şey planlanmıştı.Yemekleri biraz tuhaftı ama o kültürün yemeklerini yiyemeyenler için makarna et tavuk gibi yemeklerde var.Aç kalmadık .Fotoğraf çekimi dışında ekstra bir masrafımız olmadı her şey dahil olduğu için ekstra bir şey almamız gerekmedi.Çok fazla aktivite var ama okyanusun güzelliğini değerlendirmek istediğimiz için etkinliklere katılmaya vakit bulamadık.Her akşam farklı bir etkinlik konser dans gecesi tiyatro animasyon gibi etkinliklere ücretsiz bir şekilde katıldık.Sun island adasına bayıldık gelecek yıl yine gitmek istiyoruz. 5 gece konakladık 5 gece yeterli geldi.Arkadaşlarıma da tavsiye ettim.Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz.

Oğuzhan YIlmaz Quote
Oğuzhan YIlmaz

Oğuzhan YIlmaz
8 gün 7 gece

Sun Siyam Olhuveli

Hiç bilmediğimiz bir ülkeye doğru düzgün İngilizcemiz bile yokken sizin sayenizde rahatlıkla gidip geldik. Herşey hazır ve bizi bekliyordu :) teşekkürler. Eşsiz bir tatildi.

Mert Gür Quote
Mert Gür

Mert Gür
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Maldivler ve Sri lanka için balayı planımızı yaparken istediklerimiz doğrultusunda bize en uygun programı yaptınız ve bu süreçte ne zaman size ulaşmak istesek yanımızdaydınız. Çok teşekkür ederiz. Maldivler harikaydı! Denizi,kumsalı, deniz üstü odamız her şey kusursuzdu. Asla sıkılmadık hatta 6 gün yapacaklarımıza yetmedi bile :) Sri Lanka ise eşsiz bir deneyim oldu iyiki orayıda gezi programımıza eklemişiz. Rehberimiz ile 4 günün her anını dolu dolu geçirdik. Çok farklı bir kültür ile tanıştık , çok farklı deneyimler edindik. Filler, yemekler, atmosfer, o yeşil gerçekten anlatamayacağımız kadar güzeldi! Qatar aktarmalı uçtuğumuz için Qatarı da görme fırsatımız oldu. Qatar da bambaşka bir deneyimdi , ışıl ışıldı. Harika 12 günden sonra bütün kalbimle söylüyorumki İyiki Haydi maldivlere demişiz! :)

Gökçe & Yiğit Kütükçü Quote
Gökçe & Yiğit Kütükçü

Gökçe & Yiğit Kütükçü
8 gün 7 gece

Fushifaru Maldives

Haydi Maldivlere ekibi ile bu 2. Maldivler tatilimiz.. Kusursuz hizmetiniz ve ilginiz ile bizi yine çok memnun ettiğiniz için buradan sizlere tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz. Maldivler tatili deneyimlerimizde bizlere sunmuş olduğunuz bütçe kolaylığı ve otel içerisinde ki farklı olanaklar ile bu işi en iyi yapan firma olduğunuzu belirterek tüm çiftlere bu deneyimi sizin aracılığınız ile tatmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Bu arada 3. maldivler seyahatimiz için seneye tekrar görüşmek üzere diyorum :) iyi çalışmalar...

Elif Sarhan Quote
Elif Sarhan

Elif Sarhan
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Rüya gibi bir tatilden uyandık.Hala etkisi altındayız.Üç gece su üzeri bungalov üç gece kumsal bungalov olmak üzere toplam altı gece Thulhagiri Island’da konakladık.Keşke hiç bitmeseydi dediğimiz nadir anılardan oldu bizim için.Balayı tatilimizi nerede yapsak diye araştırırken şans eseri Haydi Maldivlere ekibiyle tanıştık.İyi ki tanışmışız.Her zaman bir telefon uzağımızdaydılar.Adanın huzur verici ortamı,suyun berraklığı,kumsalın göz alıcı beyazlığı ve su altı zenginliğini sanırım başka hiçbir yerde göremeyeceğiz.Türkiye’ye döndüğümüzde gözlerimiz Maldivler’in kumunu,okyanusun rengini aradı.Tatile gidecek olanlar; orada geçireceğiniz vaktin kıymetini bilin lütfen... Elif&Alptuğ