loading
Bülent Deniz Şana Quote
Bülent Deniz Şana

Bülent Deniz Şana
Ağustos 2022
6 gün 5 gece

Safari Island Resort


Tatil tam anlamıyla mükemmeldi. Planlama ve otel çok güzeldi. Hayallerimizden birine tik atmamızda bize yardımcı olan Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Ayşen Çorumlu Quote
Ayşen Çorumlu

Ayşen Çorumlu
Ağustos 2022
5 gün 4 gece

Oblu Select Sangeli

Tatile ilişkin her şey mükemmeldi. Haydi Maldivlere başından sonuna, sürekli kontrol etti memnuniyetimizi. Tesis çok güzeldi. Kendinizi Haydi Maldivlere ekibine teslim edin, onlar en güzelini sağlayacaktır sizler adına. Bizimle ilgilenen Ebru Hanım a da ayrıca teşekkürler.

Kadir Can Ceritbinmez Quote
Kadir Can Ceritbinmez

Kadir Can Ceritbinmez
Ağustos 2022

Otelin hijyeni, çalışanların ilgisi, her şey harikaydı. Haydi maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz. Süper bir tatildi.

Ayşe Yayla Hıdır Quote
Ayşe Yayla Hıdır

Ayşe Yayla Hıdır
Ağustos 2022
5 gün 4 gece

Sun Siyam Vilu Reef

Balayımız için tercih ettiğimiz maldivler sun siyam vilu reef otelinden ve turu düzenleyip her şeyi ile ilginen haydi maldivlere ekibinden çok memnun kaldık ?? .İnşallah tekrar maldivlere gitmeyi çok isteriz ☺️

Sinem Güler Quote
Sinem Güler

Sinem Güler
Ağustos 2022
6 gün 5 gece

Sun Siyam Vilu Reef

Olumsuz tek bi yorumumuz yok. Fazlasıyla eğlendik ve Sun Siyam Vilu Reef gerçekten farklı ve güzel bir otel. Personelleri Didi fazlasıyla bize yardımcı oldu. Şefleri Daya her akşam yemekleri beğenip beğenmediğimize dair bizden gelip Feedback aldı. Yemekleri efsaneydi. Barmen Tusha ve mavi kokteyli harikaydı. Otelde bizden başka hiç Türk yoktu. Otele ulaşım Deniz uçağıyla sağlanıyor ve bunu deneyimlemek çok keyifliydi. Okyanusta balık tutma deneyimimiz ise bizim için unutulmaz oldu. Yakaladığımız balıklardan birini ertesi günü bizim için pişirdiler. Temmuz ve ağustosta bazı günler fırtınalı ve yağmurlu geçse bile emin olun tatiliniz etkilenmiyor aksine daha heyecanlı bir hal alıyor. Köpekbalıkları ile yüzmek de ilginç bir deneyim oldu. Biz çok eğlendik. Çok da mutlu olduk. Hatta o kadar beğendik ki seneye mümkün olursa yine tekrarlamak istiyoruz. Sizlere de ekip olarak herşey için çok teşekkür ederiz ???

Hatice Akova Quote
Hatice Akova

Hatice Akova
Ağustos 2022

Harika bir tatil ve 25. Evlilik yıldönümümüzdü. Tüm uçuş, transferler ve otel hizmetleri aksaksık ve düzenli ilerledi. Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkürler. Otel çalışanları çok ilgili ve güleryüzlüydü. Doğaya denize diyecek yok zaten. Tekrar Maldivlere gidersek yine aynı firmayı kullanırız.

Ramazan - Sibel Gültekin Quote
Ramazan - Sibel Gültekin

Ramazan - Sibel Gültekin
Temmuz 2022
5 gün 4 gece

Thulhagiri Island Resort

Hayatımızın en özel parçası olan balayı gercegimizi en güzel şekilde yaşamamıza vesile olduğunuz için başta Ebru hanım nezdinde haydi maldivlere ekibine çok teşekkür ediyoruz 3 otel arasında kalıp thulhagiri adasını seçtik ve çok mutlu olduk 2 gun kumsal 2 gun su üzeri villa da kaldık ve mükemmel görüntüler gördük calisanlari çok saygılı ve ilgililerdi hersey dahil rezervasyonla gittiğimiz için çok güzel ve sorunsuz bir balayı yaşadık yemekler güzeldi sulu yemekleri baharattan dolayı tatlı gibiydi izgara ve diğer ürünler tam damak tadımıza uygundu. Doğum günüme denk geldiği için otel dogum günümü kutladı özel oda süslemesi özel pasta getirmesi ve kutlaması büyük bir surpriz oldu gerçekten aşk adası her gün bir etkinlik vardı ve balayı çifti olarak sahilde masamız kuruldu ve güzel bir kutlama oldu. Tekrar haydi maldivlere ile maldivler de olmayı istemek dileği ile yeniden görüşmek isteriz..

Mustafa Yılmaz Quote
Mustafa Yılmaz

Mustafa Yılmaz
Temmuz 2022

Tüm personel çok ilgili en ufak bir sorun bile yaşamadık ayrıca bulunduğumuz otelde fazladan İtalyan restoranı vardı yemek seçeneğini arttırmak açısından çok güzel olmuş her şeyden çok memnun kaldık teşekkürler "haydimaldivlere"

Hazal Sığınç Quote
Hazal Sığınç

Hazal Sığınç
Temmuz 2022

Balayı tatilimiz için hayal ettiğimiz her şey mevcuttu. Ama en önemlisi bütün bunları yaparken Haydimaldivlere ekibinin bize vermiş olduğu güvendi. Binlerce kilometre uzakta bir sorun yaşadığımız anda ulaşabileceğimiz birilerinin olmasının verdiği güven kesinlikle çok önemli. Tekrar balayına gitsem yine Haydimaldivlere ekibini seçerdim. Her şey için teşekkürler.

Elif Ababay Quote
Elif Ababay

Elif Ababay
Temmuz 2022
5 gün 4 gece

Siyam World

Haydi maldivlere ekibine çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. En ufak detaylarla bile ilgilenip tam istediğimiz tarzda ayarlamalar yaptılar. Her soruma bıkmadan, hızlıca ve eksiksiz cevap verdiler. Aktarmalar vs full sorunsuzdu. Uçuş saatlerimiz hep uyumluydu bizim için her detay düşünülmüştü. Siyamworld otelinde konakladık. Her şeyiyle öneriyorum. Rüya görmüş gibiyiz. Hala uyanamadık… çok teşekkür ederiz ❤️

Gökhan Uysal Quote
Gökhan Uysal

Gökhan Uysal
Temmuz 2022
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Otel mükemmeldi ortama inanamadık doğası denizi kumu muhteşemdi. Sunset ocean villa da kaldık. Normal Ocean Villa da gayet yeterli bence. Hava durumu olarak 3 gün dısında hep fırtına ve yağmura denk geldik biraz şanssızdık. Fakat hava hep sıcak ayrıca fırtına ve yağmur da villanızdan çok keyifli gözüküyor. :)

Tevfik Çanakoğlu Quote
Tevfik Çanakoğlu

Tevfik Çanakoğlu
Temmuz 2022
7 gün 6 gece

Siyam World

Haydi Maldivlere ekibi ile birlikte planladığımız aile tatilimiz çok güzel geçti. Muson mevsimi olsun olmasın herkesin kesinlikle görmesi gereken harika bir tatil fırsatı. Huzur, sakinlik, saygı ve her türlü ihtiyacınızı giderecek harika bir ada konsepti. Tekrar görüşmek üzere ☺️

Burak Cansu Quote
Burak Cansu

Burak Cansu
Temmuz 2022

Haydimaldivlere ekibi sayesinde mükemmel bir balayı geçirdik. Uçaktan indiğimiz andan itibaren tatil süreci boyunca ilgi ve alaka eksiksizdi. Her şey süperdi otel temizliği titiz ve çalışan personeller çok güler yüzlüydü. Bizim adımıza haydimaldivlere ekibi sorunsuz bir şekilde tatilimizi planladığı için çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizimle ilgilenen Banu hanıma teşekkür ederiz.

Deniz Arslan Quote
Deniz Arslan

Deniz Arslan
Temmuz 2022

Öncelikle mükemmel bir deneyimdi. Haydimaldivlere sorunsuz bir şekilde tüm her şeyi bizim adımıza halletti. Bir tek sorun uçaktan inerken karşılayan yoktu ve standlarını zor bulduk, bulduğumuzda bekleyen yoktu ve arayıp ulaşmak zorunda kaldık. Deniz uçağına yönlendirdiler ve yaklaşık 3 saat uçağı bekledik, otele ulaştığımızda günün yarısı gitmişti.

Oğuzhan Demirsaban Quote
Oğuzhan Demirsaban

Oğuzhan Demirsaban
Temmuz 2022

Ebru hanım ve haydimaldivlere ekibine bu unutulmaz tatil için teşekkür ederiz. Harika bir balayı geçirmemizi sağladınız. Her şey olağanüstüydü :)

Semih Quote
Semih

Semih
Temmuz 2022

Haydimaldivlere ekibine öncelikle bizi güzel bir şekilde yönlendirdikleri için teşekkür ediyoruz. Gerçekten güzel ve huzurlu zaman geçirdik. Otel tertemiz olup personeli çok ama çok güleryüzlüydü. Bizim için köpek balıklarıyla, yengeçleriyle , yağmuruyla, ağaçlarıyla, yemekleriyle güzel bir deneyimdi. :)

Elif Araz Quote
Elif Araz

Elif Araz
Temmuz 2022

Hem otel hem turda bilmediğimiz sürpriz olan bir şey yaşamadık. Özellikle en mutlu olduğumuz konu, ağırlıklı olarak fotoğraflar üzerinden seçim yaptığımız için gerçekle fotoğrafın birebir aynı olmasıydı. Otel temizliği şahaneydi. Plan, transfer, güler yüzlü otel çalışanları ve en önemlisi Haydi Maldivlere ekibine her istediğimizde ulaşabilmek çok güvende ve iyi hissettirdi. Yine planlayacak olsam tatilimi sizlerle planlamak isterim.

Naile M Quote
Naile M

Naile M
Temmuz 2022
6 gün 5 gece

Siyam World

Siyam World Otelden çok memnun kaldık. Otel çalışanları çok müşteri odaklıydı, hizmet kalitesi çok yüksekti. Haydimaldivlere ekibine hızlı organizasyon ve destekleri için teşekkür ederim.

Tuğçe Nur Özyurt Quote
Tuğçe Nur Özyurt

Tuğçe Nur Özyurt
Temmuz 2022
5 gün 4 gece

Siyam World

Her şey tek kelime ile mükemmeldi. Hem firmadan hem de otelden inanılmaz memnun kaldık. Kesinlikle fotoğraflarda göründüğünden çok daha güzel. Herkese tavsiye ederim..:)

Beliz Lülebaş Quote
Beliz Lülebaş

Beliz Lülebaş
Temmuz 2022
8 gün 7 gece

Siyam World

Haydimaldivlere vesilesiyle rüya gibi bir tatil geçirdik. Her konuda her an tatil öncesi ya da esnası telefonun ucunda Banu Hanım bizlerleydi, bu süreçte üstüne bir de covid olmamıza rağmen bize ertelemeler ile ilgili yardımcı oldular, bizi asla hiçbir prosedürle uğraştırmadan tatile gönderdiler, bize ise sadece bavulumuzu hazırlamak kaldı :) Temmuz ayında oradaydık Muson yağmurlarına denk geldik fakat o da inanılmaz keyifliydi. Otel olarak biz Constance Moofushi’ yi tercih ettik. Tertemiz, çalışanlar her daim güleryüzlü, yemek çeşidi fazlasıyla bol, her şeyi sizin yerinize düşünen bir oteldi. Balayı çifti olmanın ayrıcalıklarını yaşadık. Yağmura denk gelmek istemeyen çiftler Kasım-Nisan ayları arasını tercih etmeliler, fakat biz Temmuz ayında gitmemize rağmen 4 gün güneş 4 gün yağmurlu geçirdik, yağmur fırtına şeklinde devam ediyor, yine de kısacık arada güneş çıksa bile fazlasıyla haşlıyor :) . Balık çeşitliliği, özellikle yer altı manzarası büyüleyici mutlaka en azından şnorkel ile bile olsa dalış denenmeli. Havlu vs taşıyıp yük etmenize gerek yok bornoza kadar veriyorlar :) He bir de fazla ayakkabı vs götürmeyin çünkü adada genelde çıplak ayakla daha rahat geziliyor :) Teşekkürler Haydimaldivlere ??