loading
Drift Thelu Veliga Retreat

Maldivler Drift Thelu Veliga Retreat Resort son zamanlarda açılan en yeni oteldir. Uzun yıllar çevredeki otellerin piknik turları düzenlediği bu minik ada çok güzel Lagün'e sahip keyifli, romantik bir adadır.

Cocoon Maldives

Cocoon Maldives 'Ookolhufinolhu' adası, Maldivler Ibrahim Nasir Uluslararası Havaalanı'ndan sadece 30 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu uzaklığında, lüks, tasarım estetiği ve misafirperverliği bir araya getiren benzersiz bir "tasarımcı" tesis oluşturmak için tasarlanmış bir rüyanın gerçekleştirilmesidir.

Malahini Kuda Bandos

Malahini Kuda Bandos Resort, spa merkezine ve özel plaj alanlarına sahiptir. Tesiste spa küveti ve spor olanakları vardır. Restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Deniz veya bahçe manzarasına karşı çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Paradise Island Resort & Spa

Maldivlerin orta klastaki en popüler tesislerinden biridir. Maldivlere en uygun bütçeyle gitmek istediğinizde size bu tesis önerilir. Ana ada olan Male adasına yakın olan bu tesiste gününüzü keyifli geçirmek için bir çok aktivite vardır.

Kuramathi Maldives

Maldivlerin en eski oteli Kuramathi’nin geçmişi 1975 lere dayanır. O zamanlar Deniz uçağı transferi olmadığında yaklaşık 12 saatlik tekne yolculuğuyla ulaşılırdı bu adaya. Şimdilerde ise 30 dakika deniz uçağı mesafesinde.

Velassaru Maldives

Maldivler Velassaru ince beyaz kumlu plajları ve turkuaz denizi ile herkesin kendini rahat hissedebileceği bir tatil adasıdır. 25 dakikalık bir sürat motoru yolculuğu sonrası adada sunulan hoş geldiniz içeceği ile tatiliniz başlar. Ada son zamanlarda yenilenmiş Villaları ve bol aktiviteli ortamı ile hareketli bir tatil sunar.