loading
Ozan Albayrak Quote
Ozan Albayrak

Ozan Albayrak

Uzun araştırmalar ve gidenlerden edindiğimiz bilgilerden sonra Haydi Maldivler'e ekibiyle tatilimizi çok kısa sürede planladık. Şu otelin odasında havuz yok şunun etrafı kapalı değil gibi kaprislerimize içtenlikle ve hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak memnun kalacağımız oteli bulmamızı sağladılar. Orada yaşamış birilerinin yorumları ve bilgileri sizlere çok yardımcı olacaktır. Ülkeye iner inmez sim kartımızı aldık bunun için ayrıca teşekkürler. Biz Amaya Kuda Rah Resort Water Villa da kaldık gerçekten muhteşemdi. Aklımıza takılan her konuda Burak Bey ve Resul Bey gece gündüz demeden telefonun ucundaydı. Hayatında ilk defa yurt dışına çıkan bir çift olarak sayelerinde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkürler.

Duygu Akdere Diker Quote
Duygu Akdere Diker

Duygu Akdere Diker
8 gün 7 gece

Fun Island Resort

​Merhaba 2017 Eylül ayında yapmış olduğumuz tatilimizin her anı mükemmel geçti , seyahatimiz başlamadan önce haydi maldivlere ekibi bizimle itinayla ilgilendi, her türlü sorumuza hızlıca yanıt verdiler , adaya indiğimiz dakikadan itibaren de acente yetkilisi tarafından bizimle ilgilenildi, otelde ve ara ulaşımda hiç bir sıkıntı yaşamadık, her şey tahmin ettiğimizden de güzel ve kolay oldu teşekkür ederiz.

Berrak Koçak Quote
Berrak Koçak

Berrak Koçak
8 gün 7 gece

Coco Bodu Hithi

Balayımız için tercih ettiğimiz muhteşem bir yer ve eşsiz bir deneyimdi. Organizasyon ve otel gerçekten harikaydı, emeği geçen Haydi Maldivler ekibi ve Coco Bodu oteline teşekkür ederiz.

Ali Osman Kılınç Quote
Ali Osman Kılınç

Ali Osman Kılınç

Balayı yada diğer tüm tatilleriniz için güzel bir tesiste maldivlerde konaklayacaklar için bi kaç küçük tavsiyem olacak. -Öncelikle herşey dahil sistemle konaklamanızda fayda var çünkü tesislerde fiyatlar gerçekten gereğinden fazla. -Kesinlikle tur şirketleri ile gelmenizde fayda var, bireysel gelirseniz zorlanırsınız,çünkü tesis ada şeklinde maleden ulaşım yerel uçak yada sürat teknesiyle sağlanıyor. O kadar uçak yolculuğundan sonra sürat teknesi daha mantıklı derim. -Dil olarak İngilizce kafi -İnsanlar çok şeker, güler yüzlü ve misafirperver -Yemek kültürü biraz farklı haliyle ama aç kalmazsınız merak etmeyin -İtalyan,arap ve tai mutfağı var ana restaurantta göre daha güzel,r ezervasyon yapılması gerekiyor -Wi-fi mevcut,Türk kanalları yok -Diğer tesisleri bilmiyorum ama burada şarj için ikili klasik prizler var extra bir şey almanıza gerek yok

Şükrü & Elif Eyüpoğlu Quote
Şükrü & Elif Eyüpoğlu

Şükrü & Elif Eyüpoğlu
8 gün 7 gece

Adaaran Club Rannalhi

Merhaba, Maldivler Balayında, Öncelikle tatilimizden ve otelimizden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Acente yetkilileri otele yerleşene kadar ve yerleştikten sonrasında çok yardımcı ve ilgili davrandı. İlk gün adanın küçük olmasından dolayı korkmuş olsakta sonrasında korkumuzun yersiz olduğunu fark ettik ve genel olarak sıkılmadık. Otel personeli çok ilgiliydi. Odamız günde 2 kez kontrol edilerek eksiklikler tamamlandı ve temizlendi. Hijyen ve düzenlerini çok beğendik. Restoran açısından da birkaç baharatlı yemek dışında sıkıntı yaşamadık diyebiliriz. Otelimizden memnun bir şekilde ayrılarak, tatilimizi dinlenerek geçirdik. İlginiz için teşekkür ederiz.