loading
Zeynep Sırakaya Quote
Zeynep Sırakaya

Zeynep Sırakaya

Merhabalar Burak Bey öncelikle bu eşsiz deneyimde bize yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Tatile gitmeden önce verdiğiniz bilgiler ve tatil sırasında sürekli ilgilenmeniz bizi çok memnun etti. Tam anlamıyla rüya gibi geçen bir balayıydı diyebilirim. Biz tatilimizi Kudafushi Resort &SPA da geçirdik. Otel tüm beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Yemekler bizim mutfağımıza uygundu ve herkesin kendine yiyecek bişey bulabileceği kadar çok seçenek vardı. Otel personeli güler yüzlü sıcak kanlı insanlardı. Yolculukta aktarmalarda hiç bir sorun yaşamadık her aşamada otel personelleri bize eşlik etti. Rüya gibi bir tatil isteyen herkesin mutlaka bu deneyimi yaşaması gerek. Özellikle kudafushi adasını şiddetle tavsiye ederim herkese. Son olarak maldivler sıkıcı olur diye çok yorum duyuyorduk biz 5 gece kaldık ama hiç yetmedi sıkılacak bir dakika bile olmadı. Bir sonraki daha uzun süreli maldivler tatilimizde görüşmek üzere

Gülşah Yılmaz Quote
Gülşah Yılmaz

Gülşah Yılmaz
8 gün 7 gece

Sun Siyam Vilu Reef

Mavinin tüm tonları ile buluştuğumuz keyifli ve güzel Maldivler tatilinin öncesinde ve sonrasında hiçbir problem yaşamadan tatilimizi geçirmemize vesile olan haydi maldivlere ekibine sonsuz teşekkürler :)

Billur Tarako Quote
Billur Tarako

Billur Tarako
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Maldivler hayalimi en makul ve güzel şekilde gerçekleştirme çabasıyla güvenilir tur bulmalıyım derken haydi maldivlere şirketi ile karşılaştım..Büşra hanımın detaylı bilgisi tam isteğim tatilime nokta atışı yapmasıyla gerçekleşti ve çok memnun kalarak teşekkürlerimi iletiyorum :) Thulhagiri maldivler sakin,yemek açısından doyurucu, oda açısından beklediğimden lüks idi..hayallerinizin peşinden doğru yönlendirmeyle gidin..umarım tekrar o eşsiz beyaz kumla dans edip balıklarla yüzerim :)

Ayşegül Altınay Quote
Ayşegül Altınay

Ayşegül Altınay
8 gün 7 gece

Angaga Island Resort

Merhaba, ​Çok güzel bir balayının ardından Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tatile karar verdiğimiz ve iletişime geçtiğimiz andan itibaren tüm konularda yardımcı oldunuz. Bizim için bir çok ada arasından seçim yapma ve adanın şartları,konaklama yapacağımız oda vs seçimi çok önemliydi. Sizle tanışmadan önce kafamız inanılmaz karışmıştı. Bizim isteklerimiz ve taleplerimiz doğrultusunda filtreleme yapıp en doğru karara varmamıza yardımcı oldunuz. İçimize sinerek, kafamız karışmadan tatilimizi seçmiş olduk. Özellikle bu konuda verdiğiniz hizmet için ayrıca teşekkür etmek istedim. Maldivlere ayak bastığımızdan itibaren de iletişimi hiç koparmadınız. Her adım plan dahilinde eksiksiz şekilde yürüdü. Sonuçta Maldivler harika bir seçim ve mükemmel bir anı olarak kalacak bizim için. Tekrar gitmek istersek şüphesiz sizinle tekrar çalışacağız ve soran herkese tavsiye ediyoruz. Her şey için tekrar teşekkürler.

Belemir & Kerem Can Karadeniz Quote
Belemir & Kerem Can Karadeniz

Belemir & Kerem Can Karadeniz
8 gün 7 gece

Sun Siyam Vilu Reef

Resul Bey merhaba, Biz geldik :) keşke gelmeseydik dediğimiz bi zaman dilimine girdik

Şenay İnceoğlu Quote
Şenay İnceoğlu

Şenay İnceoğlu

​Sayenizde rüya gibi bir balayı yaşadık.. Baştan sona her zaman yanımızda ve güvende hissettirdiniz. Tekrar gidecek olsak hiç düşünmeden yine sizi seçeriz.. Her şey için çok teşekkür ederiz.. :))

Julide Çubuklu Quote
Julide Çubuklu

Julide Çubuklu
8 gün 7 gece

Sun Siyam Olhuveli

Merhaba, Endişeyle gittiğimiz Maldivler tatilimizden bir sürü güzel anı biriktirerek geri döndük. Male’ye indiğimiz an Haydi Maldivlere ekibi tarafından karşılandık, transfer dahil her şey planlanmıştı. Transferimizle otele gittiğimizde harika bir ekip, soğuk ve güzel kokulu havlularla karşılandık. Otel hakkında bilgileri öğrendikten sonra rüya gibi tatilimiz başladı. En başından sonuna kadar yanımızda olan Haydi Maldivlere ekibine ve otelimizdeki güler yüzlü personele bize kusursuz tatil yaşattıkları için teşekkür ederiz. Bu ekip çok iyi ekip !

Mehmet Avni Demircioğlu Quote
Mehmet Avni Demircioğlu

Mehmet Avni Demircioğlu
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Merhabalar, balayı için gittimiz Maldivler'de cennet tadında bir tatil geçirdik. Başlarda uzun yolculuk gözümüzü korkutsa da giderken ne kadar zor da olsa o yol, heycandan ve mutluluktan dolayı pek bir şeye dikkat etmıyorsunuz. Haydi maldivlere ekipleri bizleri Male havalimanında karşıladılar. Ardından ellerimizden bavullarımızı alarak, vip lounge bölümünde bizleri ağırladılar, bişeyler içmemizi dinlenmemizi ve internete bağlanıp yakınlarımızla görüşmemizi sağladılar. Ardından Ayada otel personelleri eşliğinde aktarma uçağımıza doğru yol aldık. Uçağımızdan indikten sonra golf arabaları eşliğinde sürat teknesine bindik. Ayada otel ekibinden arkadaşlar bizleri çok güzel ağırladı. Teknede buzlu kokulu soğuk havlular, sularımız, keklerimiz vs. Ardından otele yanaştık ve inerken AYADA OTEL ekibinden yaklaşık 10 arkadaş bizleri yöresel müzikler eşliğinde, ellerinde bizlere ikram etmek üzere hazırlanmış coconatlarla karşıladılar. Biz coconatlarımızı yudumlarken onlarda otele giriş işlemlerimizi tamamladılar. Gerisi tek kelime ile muhteşemdi AYADA OTEL tam bir cennet! Dönüşümüzde haydi maldivlere ekibi ile alakası olmasa da bazı aksaklıklar oluştu aktarma sırasında fakat BURAK BEY VE RESUL BEY bizlere çok yardımcı oldu. 7/24 telefonla ulaşabildik kendilerine. Kesinlikle bu ekip bu işi çok iyi yapıyor. Her şey için teşekkürler.

Gizem & Mehmet Öztaş Quote
Gizem & Mehmet Öztaş

Gizem & Mehmet Öztaş
8 gün 7 gece

Grand Park Kodhipparu

Haydi Maldivlere Ekibi Merhabalar, Düğünümüzden sonraki balayı planımız için sizin sayenizde düzenlemiş oldugumuz maldivler tatilimizden bahsetmek isterim. Öncelikle bizi bu mükemmel rüyaya ulaştıran ekibinize ve Resul beye çok ama çok teşekkür ediyoruz. Rüya gibi bir otelde rüya gibi bir balayı yaşamamızı sağladığınız için teşekkür ederiz. Otel tercihimiz olarak grand park koddhiparu’yu tercih ettik ve her anlamda otelimizden çok ama çok memnun kaldık, çalışanların özel ilgisi, bizi her gördüklerinde ilk kez görmüşcesine verdikleri inanılmaz sevimli tepkileri gerçekten tatilimizin en güzel anlarından sayılabilir, harika yemekleri ve sevecen aşçılarını da unutmamak lazım. Mutfak gözünüzün önünde ve o an, isteğinize göre hazırlanıyor ve her türlü damak tadına hitap ediyor. İçecek fiyatları (alkolsüz içecekler) yaklaşık 6 dolar + hizmet bedeli + vergi şeklinde önünüze çıkıyor, Organizasyondan bahsedecek olursakta, daha male’ye ilk indiğimiz andan itibaren müthiş bir karşılama ekibi ile karşı karşıya kaldık, her şey harikaydı, Tekrardan daha tropik geziler planlamak dileğiyle,. Teşekkürler HAYDİ MALDİVLERE EKİBİ.

Cansu & Umut Yalçınkaya Quote
Cansu & Umut Yalçınkaya

Cansu & Umut Yalçınkaya

Değerli Haydi Maldivlere Ekibi, Bu güzel deneyimi bize yaşattığınız için teşekkür ederiz. Uçuş ve iç transferler bize daha önce bildirilen şekilde gerçekleşti. Dreamland Oteli'nde güler yüzlü personeller bizi karşıladı. Su üstü villasında kaldık ve odamızdan direkt denize girebiliyorduk. Çok çeşitli balık türleri gördük. Odanın içinde yer alan cam sehpadan denizin altını görebiliyorduk. Bu camdan yavru köpek balıkları sürüsünü dakikalarca izleme fırsatı bulduk. Gündüz aktivitelerinden yunus gözlem ve günbatımı turuna katıldık. Otel genel anlamda çok temizdi ve yemekleri gayet lezzetliydi. Otelde iki adet bar bulunuyordu. Bazı akşamlar canlı müzik de vardı. Günün yorgunluğunu bu şekilde attık. Sahil barında muhteşem gün batımını izleme fırsatı bulduk. Otel, bünyesinde Asya'daki tek biotop havuzunu barındırıyordu. Nilüfer çiçeklerinin bulunduğu yeşil bir göl içinde yer alan havuza girdik. Ayrıca giden herkese masaj yaptırmalarını öneriyoruz. Otel personellerinin çok sıcak kanlı ve yardımsever olduklarını da belirtmek isteriz. Maldivlerin doğası gerçekten harika. Sayenizde hiçbir problem yaşamadan döndüğümüz için çok mutluyuz. Dönüş uçağında rötar kaynaklı aktarma problemi yaşadık ama ekibiniz problemin kaynağını hemen tespit edip bize gerekli yönlendirmeleri yaptı. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Özetle bizim için çok önemli olan bu balayı tatilimizi kusursuz bir şekilde tamamlamış bulunduk. Bir sonraki tropik tatilimizde görüşmek üzere... Cansu & Umut YALÇINKAYA

Gülşah & Murat Güner Quote
Gülşah & Murat Güner

Gülşah & Murat Güner
8 gün 7 gece

Adaaran Club Rannalhi

Sevgili Haydi maldivlere ekibi teşekküre nereden başlasam bilemedim ki :) Öncelikle profesyonel ekibinize sonsuz teşekkürü borç bilirim.. Tatililimizin öncesinde ortasında ve sonrasında biran olsun desteğini ve hızlı geri dönüşü sağlayan Sevgili Büşra hanıma teşekkür ederim. Maldivler'de balayı yapmaya karar verdikten sonra araştırmadığımız acente turizm şirketi kalmadı.. Hiç kimseden ve hiç biryerden istediğimiz ilgiliyi bulamadık.. Tavsiye edebilende olmadı ve İnstagram üzerinden Haydi Maldivlere ekibine rastladım.. Ofisinize Geldik tanıştık tavsiyeler fikirler alternatifler önümüze sunulanlarla daha bi heyecan verici oldu rüya Maldivler.. Transferde daha iner inmez karşıladılar her türlü aklımıza takılan soruyu 7/24 sorabildik kendilerine. Çok profesyonel ve güvenilir bir kurum. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Gittiğimiz otel Adaaran Prestige Vadoo gerçekten mükemmel bir otel. Çalışanlar inanılmaz saygılı neşeli profesyonel. Odamızın kapısını kilitlemeye gerek duymadık :) Yemekler bir o kadar çesitli kaliteli ve lezzetliydi.. Temizlik ve hijyen harikaydı önceliğimiz havuzlu villaydı öylede oldu olmasada olurmuş :) Köpek balıkları korkulacak gibi anlatılanlar gibi değildi.. Zaten deniz kumu anlatmaya gerek bile yok. Gerçekten rüya gibi bir tatildi. Maldivlerde geçirdiğimiz 6 gün Bizim için eşsiz ve hayatımızın tatiliydi diyebiliriz. Sizin sayenizde çok farklı deneyimler edindiğimiz müthiş bir tatil oldu. Balayımızı bizim için özel kıldınız. Tatilimiz boyunca desteğinizi görmek daha güvende hissetmemizi sağladı. Her şey için teşekkürler.. ​ Bir sonraki tatilde görüşmek dileğiyle… Gülşah & Murat GÜNER

Gözde Güncü Quote
Gözde Güncü

Gözde Güncü
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

İyi günler Haydi Maldivlere Ailesi; Maldivlerde geçirdiğimiz 5 gün Bizim için eşsiz ve hayatımızın tatiliydi diyebiliriz.Sizin sayenizde çok farklı deneyimler edindiğimiz müthiş bir tatil oldu.Balayımızı bizim için özel kıldınız.Tatilin her anı desteğinizi görmek daha güvende hissetmemizi sağladı.Herşey için teşekkürler..

Filiz Y. Quote
Filiz Y.

Filiz Y.
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Haydi Maldivlere ekibinden Büşra Hanım'la bir telefonda tanışıp bir çok seçenek içinden Ayada Maldivler otelde Türk oteli olmasının da çok büyük artısıyla karar kıldık ve iyi ki de ayadayı seçmişiz, bir hafta boyunca unutulmaz güzellikte bir tatil geçirdik Kadir Bey Orhan Bey ve Ayada Ekibi bizim için tam anlamıyla pervane oldular doğum günümüzün unutulmaz olması için tüm imkanları kullandılar ve öylede oldu. Okuduğum yorumlarda bu kadar da iyi olunmaz derken bende aynı isimlere daha da çok teşekkür ederken buldum kendimi bu bir tesadüf olamaz başarı emek ister ve karşılığını da bulmalıydı. Büşra Hnn sizlerede yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim başka programlarda tekrar görüşmek üzere.

Seda Özlem Quote
Seda Özlem

Seda Özlem
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Bu muhteşem tatil için Haydi Maldivlere ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Her şey muntazam ve eksiksizdi. Ekip her an yanımızdaydı, şiddetle herkese tavsiye edebileceğim güvenilir bir firma sevgiler :)

Mevlüde Çamucu Quote
Mevlüde Çamucu

Mevlüde Çamucu

Her şey çok güzeldi :) Kudafushiyi herkese tavsiye ederim.. Biz çok memnun kaldik.. Çok teşekkür ederiz haydi maldivlere, özellikle büşra hanıma :) ♥️

Selim Orhan Quote
Selim Orhan

Selim Orhan
8 gün 7 gece

Fushifaru Maldives

Mükemmel bir balayı geçirmemizde bize her konuda kusursuz destek ve hizmet sağlayan Resul Bey ve Burak Bey’e çok teşekkür ediyoruz .Fushifaru harika bir adaydı.Haydi Maldivlere kesinlikle doğru tercihti.. Esra&Selim

Esin Benim Quote
Esin Benim

Esin Benim
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Masal gibi ama gerçek... Rüyalarımızla buluştuğumuz, hayal ettiğimizden daha güzelini yaşadığımız tatil adı üstünde Bal ayı

Uğur Şahin Quote
Uğur Şahin

Uğur Şahin

Maldivler bizim için çok güzel bir deneyimdi. Haydi Maldivlere ekibine tüm aşamalarda gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim. Royal island da konakladık. Ada ve otelden memnun kaldık. Denizi anlatmaya gerek yok zaten. Otel çalışanları güler yüzlü ve profesyonel. Herhangi bir sorun yaşamadım. Haydi Maldivlere ekibini tüm maldivler seyahati düşünenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

​Hülya Mutlu Quote
​Hülya Mutlu

​Hülya Mutlu
8 gün 7 gece

Velassaru Maldives

Merhabalar, Maldivlere gitmeye karar verdiğimiz günden itibaren, otel seçiminde, transferde, konakladığımız günlerde sürekli bizimle olan Haydi maldivlere ekibi , Burak bey ve Resul beye çok teşekkür ediyoruz. Biz Velassaru Maldivlere'de kaldık ve her şey muhteşemdi. Tekrardan görüşmek üzere inşallah bu sefer çocuklarımızla. Sevgiyle kalın.

Ozan Kosvalı Quote
Ozan Kosvalı

Ozan Kosvalı
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Safari Island tesislerinde her şey çok güzeldi. Şınorkelle su altını gözlemlemek harikaydı, özellikle tekne turundan çok memnun kaldık. Resul beyin tatilimiz boyunca ulaşılabilir olması, taleplerimize hızlı çözümler bulması ve ilgisi memnuniyet vericiydi. Herkese Haydi Maldivlere firmasını tavsiye ederiz.