loading
Berrak Koçak Quote
Berrak Koçak

Berrak Koçak
8 gün 7 gece

Coco Bodu Hithi


Balayımız için tercih ettiğimiz muhteşem bir yer ve eşsiz bir deneyimdi. Organizasyon ve otel gerçekten harikaydı, emeği geçen Haydi Maldivler ekibi ve Coco Bodu oteline teşekkür ederiz.

Ali Osman Kılınç Quote
Ali Osman Kılınç

Ali Osman Kılınç

Balayı yada diğer tüm tatilleriniz için güzel bir tesiste maldivlerde konaklayacaklar için bi kaç küçük tavsiyem olacak. -Öncelikle herşey dahil sistemle konaklamanızda fayda var çünkü tesislerde fiyatlar gerçekten gereğinden fazla. -Kesinlikle tur şirketleri ile gelmenizde fayda var, bireysel gelirseniz zorlanırsınız,çünkü tesis ada şeklinde maleden ulaşım yerel uçak yada sürat teknesiyle sağlanıyor. O kadar uçak yolculuğundan sonra sürat teknesi daha mantıklı derim. -Dil olarak İngilizce kafi -İnsanlar çok şeker, güler yüzlü ve misafirperver -Yemek kültürü biraz farklı haliyle ama aç kalmazsınız merak etmeyin -İtalyan,arap ve tai mutfağı var ana restaurantta göre daha güzel,r ezervasyon yapılması gerekiyor -Wi-fi mevcut,Türk kanalları yok -Diğer tesisleri bilmiyorum ama burada şarj için ikili klasik prizler var extra bir şey almanıza gerek yok

Şükrü & Elif Eyüpoğlu Quote
Şükrü & Elif Eyüpoğlu

Şükrü & Elif Eyüpoğlu
8 gün 7 gece

Adaaran Club Rannalhi

Merhaba, Maldivler Balayında, Öncelikle tatilimizden ve otelimizden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Acente yetkilileri otele yerleşene kadar ve yerleştikten sonrasında çok yardımcı ve ilgili davrandı. İlk gün adanın küçük olmasından dolayı korkmuş olsakta sonrasında korkumuzun yersiz olduğunu fark ettik ve genel olarak sıkılmadık. Otel personeli çok ilgiliydi. Odamız günde 2 kez kontrol edilerek eksiklikler tamamlandı ve temizlendi. Hijyen ve düzenlerini çok beğendik. Restoran açısından da birkaç baharatlı yemek dışında sıkıntı yaşamadık diyebiliriz. Otelimizden memnun bir şekilde ayrılarak, tatilimizi dinlenerek geçirdik. İlginiz için teşekkür ederiz.