loading
Adaaran Club Rannalhi

Adaaran Club Rannalhi'nin deniz üzerinde ve plajda bulunan bungalovlarında rahatlatıcı bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Berrak sular ve beyaz kumlarla çevrili tesiste spa, su sporları ve 4 yemek mekanı bulunmaktadır.

Royal Island Resort & Spa

Royal Island Resort & Spa, Maldivler'in Horubadhoo Adası'nda sahil kenarında konaklama imkanı sağlamaktadır. Tesiste 2 restoran ve bir spa alanının yanı sıra geniş yelpazede su sporları ve dinlence etkinlikleri sunulmaktadır.

Meeru Island Resort & Spa

Maldivler Meeru Island Resort balayı çiftleri, aileler ve dalış sevenler tarafından ödül almış bir oteldir. Atoll kolay ulaşılabilir 30 dalış mevkisi ile yeni başlayanlar ve profesyoneller için mükemmel bir seçimdir.

Veligandu Island Resort & Spa

Rasdu'da yer alan Veligandu Island Resort & Spa'da yıl boyu hizmet veren açık havuz mevcuttur. Deniz manzaralı tesis, spa merkezi, sauna ve içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz bir barla hizmet vermektedir.

Kuredu Island Resort & Spa

Lhaviyani Atol Bölgesi'ndeki Kuredu'da deniz kenarında yer alan Kuredu Island Resort & Spa, Male havaalanında deniz uçağı ile transferi sağlanan bir tesistir. Özel plaj alanı ve su sporu olanaklarıyla hizmet vermektedir.