loading
Uğur Şahin Quote
Uğur Şahin

Uğur Şahin

Maldivler bizim için çok güzel bir deneyimdi. Haydi Maldivlere ekibine tüm aşamalarda gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim. Royal island da konakladık. Ada ve otelden memnun kaldık. Denizi anlatmaya gerek yok zaten. Otel çalışanları güler yüzlü ve profesyonel. Herhangi bir sorun yaşamadım. Haydi Maldivlere ekibini tüm maldivler seyahati düşünenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

​Hülya Mutlu Quote
​Hülya Mutlu

​Hülya Mutlu
8 gün 7 gece

Velassaru Maldives

Merhabalar, Maldivlere gitmeye karar verdiğimiz günden itibaren, otel seçiminde, transferde, konakladığımız günlerde sürekli bizimle olan Haydi maldivlere ekibi , Burak bey ve Resul beye çok teşekkür ediyoruz. Biz Velassaru Maldivlere'de kaldık ve her şey muhteşemdi. Tekrardan görüşmek üzere inşallah bu sefer çocuklarımızla. Sevgiyle kalın.

Ozan Kosvalı Quote
Ozan Kosvalı

Ozan Kosvalı
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Safari Island tesislerinde her şey çok güzeldi. Şınorkelle su altını gözlemlemek harikaydı, özellikle tekne turundan çok memnun kaldık. Resul beyin tatilimiz boyunca ulaşılabilir olması, taleplerimize hızlı çözümler bulması ve ilgisi memnuniyet vericiydi. Herkese Haydi Maldivlere firmasını tavsiye ederiz.

Tuba Demir Quote
Tuba Demir

Tuba Demir
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

Merhaba Büşra hanım :) Bizim için gerçekten çok güzel ve unutulmaz bir tatil oldu. Firmanızın yönlendirmeleri ve bilgilendirmesi bizim için yeterliydi. Sun island’ı çok beğendik, büyük ada arayışındakiler için güzel bir opsiyon. Biz su üzeri ve kumsal villada kaldık. Kesinlikle su üzerini tavsiye ediyorum gitmişken 1 gün de olsa kalınmalı diye düşünüyorum. Her şey için tekrar teşekkür ederiz :)

Barış Ö. Quote
Barış Ö.

Barış Ö.
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Balayi için Maldivler'e gitmeye karar verdiğimiz zaman Haydi Maldivlere ekibiyle tanıştık. Ülkedeki hiçbir tur şirketinin sunmadığı otel ve tarih esneklikleri ile farklarını hemen belli ettiler. Karar verme sürecinde tüm sorularımıza verdikleri sabırlı ve açıklayıcı cevaplar ile Maldivler için doğru yerde olduğumuzu anlamıştık. Otelimizi seçtik ve sonunda yolculuk tarihi geldi. Yolculuk boyunca, Maldivler içi aktarmalarda hiç bir sorunla karşılaşmadık. Deniz uçağı yolculuğumuz esnasında zaten büyülenmiştik ve Safari Otel sahiline adım attığımız anda ne kadar doğru bir şeçim yaptığımızı anladık. Personelin ilgisi, tesisin doğal güzelliği, imkanları geyet yeterliydi. Safari oteli seçmemizin bir sebebi de snorkel yapmayı sevmemiz ve otelin sualtı yaşantısının canlı olmasıydı. Suya girdiğimiz ilk anda beklentilerimizin çok üzerinde bir güzellikle karşılaştık. Bütün tatilimiz boyunca hiç sıkılmadan vakit geçirdik. Bu güzel organizasyon için Haydi Maldivler ekibine ve Büşra Hanım'a teşekkür ederiz.

Gülhan Çatal Quote
Gülhan Çatal

Gülhan Çatal
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Öncelikle Maldivler balayı için çok çok doğru bir tercih, sakin bir tatil olmakla beraber muhteşem bir su, kumsal ve doğa. Akşamları gün batımını seyri tek kelimeyle muhteşemdi. Bütün yorgunluğumuzu attığımız keyifli bir tatil geçirdik. Otel konusunda tercihte ekibinizin yönlendirmesi ve ilgisinden memnun kaldık. Yolculuk boyunca transferlerimiz de dahil hiçbir sorun yaşamadık. Her şey için teşekkür ederiz.

Derya Uzun Quote
Derya Uzun

Derya Uzun

Kim demiş maldivlere sadece balayına gidilir diye. 3 eski dost olarak da süper bir tatil yapılabilirmiş. Organizasyon çok başarılı. Burak bey her sorumuza ve kararsızlığımıza sabırla cevap verdi. Otel transfer Her şey kurulmuş saat gibi ilerlerdi. Biz dreamland otelde kaldık. Odalar çok büyük ve tertemiz yemekler lezzetliydi. Sadece Male'den sonra bir kez daha uçağa ve tekneye binmek çok zaman kaybettirdi. Daha yakın bir otel tercih edilebilirdi. Her şey dahil gitmek gereksiz, tam pansiyon yeterli. Maldivler'e gidecekseniz Haydi Maldivlere ekibi kesinlikle doğru bir karar. Her şey için teşekkürler.

Furkan M. Quote
Furkan M.

Furkan M.
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ilgi ve alakaları için, hiçbir zaman yalnız kalmıyorsunuz kesinlikle, 7/24 hizmet aldık, çok çok teşekkür ediyoruz ​:)

Hakan Çelikoğlu Quote
Hakan Çelikoğlu

Hakan Çelikoğlu
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Balayı dediğin deniz kum güneş eşliğinde olur demiştik eşimle. Bunun için de dünyadan farklı bir kaç nokta üzerinde kararsız kalmıştık. Ama son karar; bir hayalimiz olan Maldivler oldu. Seçenekler çoktu ve nereye gideceğimizi bilemez haldeyken sitenizle ve Instagram sayfanızla rastlaştık. İyi ki de rastlamışız. İlk anından son anına kadar her şey, her detay sorunsuz ilerledi. Hayallerimizin de ötesinde bir balayı yaşadık sayenizde. Çok teşekkürler her şey için sağolun. İlk fırsatta tekrar görüşeceğiz galiba. yeni bir Maldivler turu için... Bu arada son bir sürprizle de Dubai - İstanbul dönüş uçuşunda yaşadık. Emirates hosteslerinden biri Türk'tü. Meltem hanım yeni evli olduğumuzu öğrenince bize şampanya ve tatlılar eşliğinde çok hoş bir sürpriz hazırladı. Tatilin son anlarında çok iyi geldi. Yüzümüzde gülücükler ile yurda döndük.

Gökçe & Yiğit Kütükçü Quote
Gökçe & Yiğit Kütükçü

Gökçe & Yiğit Kütükçü
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Haydi Maldivlere ekibi ! Hayatımız boyunca asla unutamayacağımız balayı tatilimizin mimarı.. İletişime geçtiğimiz ilk günden beri aklımızda tek bir soru işareti kalmadan , sabrınız, ilginiz ve eşsiz hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Önermiş olduğunuz Maldivler'deki tek Türk oteli Ayada Maldives ise bize adaya ayak bastığımız ilk günden itibaren daha iyi bir seçim olamayacağından zerre şüphe ettirmedi.. Eşsiz bir tatildi doymadık doyamadık ! Bu yaz tekrar kapınızı çalacağız :)) iyi çalışmalar..

Hatice Dökmeci Quote
Hatice Dökmeci

Hatice Dökmeci
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Denizi kumu havası güneşi cennetin parçası gibi yer

Gizem Sacaralp Quote
Gizem Sacaralp

Gizem Sacaralp

Merhaba, Maldivler tatiline gitmeye karar vermeden önce Instagram hesabımda karşılaştığım Haydi Maldivler’e ekibi; yaptıkları paylaşımlarla orada olma isteğimiz dahada çok arttırdı. Adamızı seçmemizde bize yardımcı olan Büşra Hanımla oldukça uzun yazışmalar sonucunda Kudafushi Resort & Spa yı tercih ettik. Hem kumsal villada hem de su üzeri villada konakladık. Her yönüyle tek kelimeyle mükemmel bir ada... Özellikle ön yargıyla gittiğimiz yemek konusunda hiç bir sıkıntı çekmedik, hatta Türkiyede bi süre orada yediğimiz lezzette yemekler arar olduk :) Tatilimizde başından sonuna kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık ve hep keşke daha fazla kalabilseydik dedik. Kudafushi adasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Emeği geçen herkese; Büşra Hanım, Resul Bey ve ekibine teşekkür ederiz. Sizde içiniz rahat Haydi Maldivler’e diyebilirsiniz...

Büşra Göncüoğlu Quote
Büşra Göncüoğlu

Büşra Göncüoğlu
8 gün 7 gece

Sun Siyam Olhuveli

Merhaba, Balayı için Maldivler'e gitme konusunda araştırma yaparken Haydi Maldivlere ile karşılaştık. Araştırma aşamasında yaşadığımız tüm belirsizliklerle ilgili Burak bey bizi aydınlattıktan sonra maldivlere gitme konusunda kesin kararımızı verdik. Son ana kadar bizi süreçle ilgili bilgilendirdi, her aklımıza takılanı rahatlıkla sorduk ve anında kendisinden geri dönüş aldık, son gün gitmeden yine bizi arayıp bilgilendirdi. Oraya gittiğimizde de sıcak bir şekilde karşılandık ve otelimize güvenli bir şekilde transferimiz sağlandı. Bizim tercihimiz Olhuveli Beach&Spa su üstü villalarından oldu. Otel çalışanları da bizi gayet güler yüzlü ve ilgili bir şekilde karşıladı. Ada ve otel hakkında gerekli tüm bilgileri açıklayıp orada kaldığımız süre boyunca otel çalışanları bize her konuda yardımcı oldu. Adanın güvenli oluşu ayrıca bize rahat bir tatil geçirme imkanı sağladı. En güzeli de her şey dahil gitmemizin ve balayı çifti olmamızın getirdiği avantajlar oldu. Birçok şeyi yapmaya vaktimiz yetmedi, keşke daha uzun süre kalabilseydik diyorum, orada geçirdiğiniz vaktin hiç farkına varmıyorsunuz, her şey dolu dolu geçiyor. Hayatımızda unutamayacağımız farklı bir deneyim yaşadık ve bize bunu gerçekleştirme imkanı sağlayan Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Karanfil Quote
Mustafa Karanfil

Mustafa Karanfil
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

19-24 Ekim tarihleri arasında Balayımız için Haydi Maldivlere ile anlaştık. Her şey Büşra Hanım ve Resul Bey'in anlattığı gibi oldu. Hiçbir aşamada sorun yaşamadık. Male Havalimanına indikten yarım saat içerisinde adamıza gidecek pır pır uçağa bindik. Bize dalgıç olduğumuz için Safari Island tavsiye edildi. İyi edilmiş, Restaurant bölümünde yer alan Resif bölgesinde şnorkel yaptık. Gördüğümüz balıkların çeşitliliğini anlatamam görmek gerekiyor.

​Cemal Perçin Quote
​Cemal Perçin

​Cemal Perçin

Öncelikle Haydi Maldivlere ekibine teşekkür ederiz Bizim en başta çok korkularımız vardı, nasıl olacak dil bilmiyoruz, uçaktan inince ne yapacağız gibi ama sağolsunlar biz gitmeden her türlü sorumuzu aklımızın takıldığı yeri cevapladılar ve aynen de dedikleri gibi oldu, biz balayına gitmiştik, Harika bir balayı geçirdik su üzeri havuzlu villada her şey o kadar mükemmeldi ki herhangi bir kusur yaşamadık ve Maldivler’in o eşsiz okyanusunu ve adalarını görme fırsatımız oldu. Doyasıya harika kusursuz 1 hafta geçirdik, emeği geçen Haydi Maldivlere ekibine tekrar teşekkür ederim, inşallah bir daha ki tatilde yine görüşürüz...

Safiye & Volkan Çelik Quote
Safiye & Volkan Çelik

Safiye & Volkan Çelik
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Öncelikle eşimle birlikte zor memnun olan insanlar olduğumuzu ve Maldivler deyince beklentilerimizin çok yüksek olduğunu belirterek yazımıza başlamak isteriz. Maldivler'e gitmeye karar verdikten sonra bu destinasyonda en cok adı geçen iki firmayı da ziyaret ettik , ilk ziyaret ettiğimiz firma Haydi Maldivlere idi. Aslında ofisten çıkarken kararımızı çoktan vermiştik. Tam olarak beklentilerimizi anlamışlardı ve doğru tesisi bize önermişlerdi. Firma sahibi ve çalışanları oralarda yaşamışlar. Siz gitmeden, görmeden hayalinizde oraları canlandırabiliyorlar. Ancak yinede dedim ya zor müşteriyiz , diğer firmayı da ziyaret ettik ancak 15dk bile kalmadan çıktık. Yolculuğumuz başlamadan önce arada sırada bizimle irtibata geçmeleri hatırlatmaları, bilgilendirmeleri ve her daim ulaşılır olmalarından dolayı Haydi Maldivlere bizden tam puan aldı. Uçaktan indik , 20 dakika sonra deniz uçağına bindik. Adaya vardığımızda odamız hazırdı hemde tam olarak istediğimiz water villa (163 no). Yani her şey saat gibi işliyordu. Otel büyük değil ve aktivite beklemeyin ancak deniz canlılığı açısından çok zengin. Maldivler'de olduğumuz sürece Safari Island Otelinde gerek resepsiyon, gerek housekeeping gerekse de restoran çalışanlarını oldukça zorladık ve hepsi bizden geçer not aldılar. Restoranda yemekler çok lezzetliydi ancak deniz böcekleri (kalamar,midye,ahtapot,karides) çeşitliliği beklemeyin çünkü “crystal waters” diye bilinen bu sularda çok fazla yok ama her gün 2 cesit balık vardı. Odaları her gün temizliyorlar hemde detaylı ancak doğanın ortasında olduğumuzu unutmamalı ve bazı kötü sürprizlere hazırlıklı olmalıyız. Resepsiyon her daim güler yüzlü sakin ve yardımcı. Bizden verdigimiz paranın karşılığı olarak 10 üzerinden 9,5 aldı. Yarım puanı şımarmasınlar diye kırdık. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Haydi Maldivlere. Safiye & Volkan

Erdinç Şentürk Quote
Erdinç Şentürk

Erdinç Şentürk
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

"Haydi Maldivlere ekibiyle instagram vasıtasıyla tanıştık. Bu noktadan sonra sorduğumuz tüm sorulara Burak Bey ilgili cevaplarıyla hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Uzun süre oteller ve konaklama tipi konusunda kararsız kalmamıza rağmen sabırla bize önerilerini sundu. Son kararımızı verdikten sonra seyahatimizle ilgili detaylarla bizi sürekli bilgilendirerek tatilimizin sıkıntısız geçmesi konusunda yardımcı oldu. -Otel seçeneklerinden çeşitli internet sitelerinden derlediğimiz yorumlar dahilinde fiyat performans olarak uygun olan Sun Island Resort' u seçtik. Genel itibariyle konaklamamız sırasında otelle ilgili bir sıkıntımız olmadı. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımseverdi. -Balayı çifti olduğumuz için ilk gün odada yatak süslememiz hediye şampanya ve meyve sepetimiz hazırdı, aynı şekilde son günde yatak süslememiz yapılmıştı. -Yemeklerle ilgili bir sıkıntımız olmadı, genel mutfak kültürüne uygun çeşitler mevcuttu. Meyvelerdeki çeşit ve lezzet mükemmeldi. -Her şey Dahil olarak konaklamamızı planladık; tam pansiyon ile arasında hatrı sayılır bir fark vardı fakat yemekleriniz yanında ve havuzda/plajda geçirdiğiniz sürelerde içeçeklerden keyif alıyorsanız herşey dahil seçeneği daha uygun bir seçenek oluyor. -Toplamda 5 gecelik konaklamamızın ilk gününü su üzeri villalarda yaptık, kalan dört gece sahil villalarındaydık. Her ne kadar su üzeri villalar fotoğraflarda ve tanıtımlarda daha ilgi çekici olsa da sahil villalarındaki zamanımız daha keyifli geçti. -Ekim ayı başında gerçekleştirdiğimiz seyahatimizde, adada hava zaman zaman kapalı ve yağmurlu oldu zaman zaman güneşli. Her iki durumda da havuzu keyifle kullanabiliyorsunuz, sıcaklık çok düşmüyor. Ancak deniz yağmura rüzgar eşlik ettiği zaman çok dalgalı olabiliyor, buna rağmen denize girebilir eğlenebilirsiniz ama yüzmek ya da snorkelle gezmek çok mümkün olmuyor. Genel olarak gayet tatmin edici bir tatil oldu, her ne kadar yurtiçi tatil alternatiflerine göre pahalı gözükse de verdiğiniz her kuruşa değiyor. Haydi Maldivlere ekibine bu güzel tatili deneyimlememize aracılık ettiği için teşekkür ederiz."

Ayşenur Atasoy Quote
Ayşenur Atasoy

Ayşenur Atasoy
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

​Merhabalar Haydi Maldivlere ekibi, İnanılmaz güzel bir balayı geçirdik, hem ulaşımda hemde otelde en ufak bi sıkıntı yaşamadık. Biz Safari Island'ı tercih ettik ve çok memnun kaldık. Otel çalışanları da oldukça güler yüzlüydü ve her konuda yardımcı olmaya çalıştılar ve tabiki her konuda bizi yönlendiren ve yardımcı olan Burak bey ve Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz :)

Ahmet Arslan Quote
Ahmet Arslan

Ahmet Arslan
8 gün 7 gece

Kandima Maldives

Merhabalar, Maldivler bizim için hayal bir tatildi. Bu hayali gerçekleştirmemize yardımcı olan a’dan z’ye her şeyi düşünüp her aşamada yardımcı olan “Haydi Maldivler’e” ekibine çok teşekkür ederiz. Otel seçimi konusunda da çok yardımcı oldular ve tam bize göre bir oteldi. Kandima Maldives seçtik ve çok memnun kaldık. Bu ekip sayesinde muhteşem ve unutulmaz bir tatil oldu bizim için. 4 yaşında kızımla acaba nasıl olur diye kafamda çok soru işareti vardı. Ama kızımızla gittiğimiz tatillerde en rahat ettiğimiz yer burası oldu. Çocuk olduğu için Havuzlu, jakuzili kumsal villada kalmayı tercih ettik. Oda da her şey düşünülmüş. Kızımız için ayrıca bakıcı tutmaya bile gerek kalmadı. Kandiland aynı Türkiye’deki kreşler gibi hizmet veriyor. Hangi saatlerde hangi etkinlikleri yapacaklarını söylüyorlar. Çocuğunuzu merak ettiğinizde videosunu çekip telefonunuza gönderiyorlar. Yani çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakıp eşinizle başbaşa vakit geçirebilirsiniz. Male’ye inişimizden otele varana kadar ulaşımımız organize edilmiş her noktada bizi karşılayan , yönlendiren bir ekip vardı. Adaya indiğimizde güzelliğin karşısındaki büyülenmişliğimizi anlatamam. Cennetten bir yer, her yer huzur ve çok kalabalık değil. Çalışanlar inanılmaz güler yüzlü ve ilgili. O kadar uzaklığa bu güzellik fazlasıyla değer. Bunun dışında yemekler güzeldi. Tropik meyvelere bayıldım. Her şeyiyle mükemmel bir tatil oldu. İkinci balayı oldu bizim için. Gitmeyi düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

Aysel Küçük Quote
Aysel Küçük

Aysel Küçük
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Her şey için teşekkürler Haydi Maldivlere ailesi, her şey tek kelime ile rüya gibiydi, biz tatil için Büşra hanımın tavsiyesiyle safari island'ı seçtik ve her şey söyledikleri gibi oldu hiç bir sorun yaşamadık, Büşra hanım sabırla sorularımıza cevap verdi ve bizi bilgilendirdi her konuda. Oradaki çalışanlar hepsi çok güler yüzlüydü, fotoğraf çekimi yaptık, çok güzel bir deneyim oldu bizim içinde ve ilerde tekrarlamayı düşünürsek hiç şüphesiz size gelicez tekrar, çok teşekkürler yine görüşmek üzere Haydi Maldivlere ailesi :)