loading
Furkan M. Quote
Furkan M.

Furkan M.
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort


Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ilgi ve alakaları için, hiçbir zaman yalnız kalmıyorsunuz kesinlikle, 7/24 hizmet aldık, çok çok teşekkür ediyoruz ​:)

Hakan Çelikoğlu Quote
Hakan Çelikoğlu

Hakan Çelikoğlu
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Balayı dediğin deniz kum güneş eşliğinde olur demiştik eşimle. Bunun için de dünyadan farklı bir kaç nokta üzerinde kararsız kalmıştık. Ama son karar; bir hayalimiz olan Maldivler oldu. Seçenekler çoktu ve nereye gideceğimizi bilemez haldeyken sitenizle ve Instagram sayfanızla rastlaştık. İyi ki de rastlamışız. İlk anından son anına kadar her şey, her detay sorunsuz ilerledi. Hayallerimizin de ötesinde bir balayı yaşadık sayenizde. Çok teşekkürler her şey için sağolun. İlk fırsatta tekrar görüşeceğiz galiba. yeni bir Maldivler turu için... Bu arada son bir sürprizle de Dubai - İstanbul dönüş uçuşunda yaşadık. Emirates hosteslerinden biri Türk'tü. Meltem hanım yeni evli olduğumuzu öğrenince bize şampanya ve tatlılar eşliğinde çok hoş bir sürpriz hazırladı. Tatilin son anlarında çok iyi geldi. Yüzümüzde gülücükler ile yurda döndük.

Gökçe & Yiğit Kütükçü Quote
Gökçe & Yiğit Kütükçü

Gökçe & Yiğit Kütükçü
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Haydi Maldivlere ekibi ! Hayatımız boyunca asla unutamayacağımız balayı tatilimizin mimarı.. İletişime geçtiğimiz ilk günden beri aklımızda tek bir soru işareti kalmadan , sabrınız, ilginiz ve eşsiz hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Önermiş olduğunuz Maldivler'deki tek Türk oteli Ayada Maldives ise bize adaya ayak bastığımız ilk günden itibaren daha iyi bir seçim olamayacağından zerre şüphe ettirmedi.. Eşsiz bir tatildi doymadık doyamadık ! Bu yaz tekrar kapınızı çalacağız :)) iyi çalışmalar..

Hatice Dökmeci Quote
Hatice Dökmeci

Hatice Dökmeci
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Denizi kumu havası güneşi cennetin parçası gibi yer

Gizem Sacaralp Quote
Gizem Sacaralp

Gizem Sacaralp

Merhaba, Maldivler tatiline gitmeye karar vermeden önce Instagram hesabımda karşılaştığım Haydi Maldivler’e ekibi; yaptıkları paylaşımlarla orada olma isteğimiz dahada çok arttırdı. Adamızı seçmemizde bize yardımcı olan Büşra Hanımla oldukça uzun yazışmalar sonucunda Kudafushi Resort & Spa yı tercih ettik. Hem kumsal villada hem de su üzeri villada konakladık. Her yönüyle tek kelimeyle mükemmel bir ada... Özellikle ön yargıyla gittiğimiz yemek konusunda hiç bir sıkıntı çekmedik, hatta Türkiyede bi süre orada yediğimiz lezzette yemekler arar olduk :) Tatilimizde başından sonuna kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık ve hep keşke daha fazla kalabilseydik dedik. Kudafushi adasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Emeği geçen herkese; Büşra Hanım, Resul Bey ve ekibine teşekkür ederiz. Sizde içiniz rahat Haydi Maldivler’e diyebilirsiniz...

Büşra Göncüoğlu Quote
Büşra Göncüoğlu

Büşra Göncüoğlu
8 gün 7 gece

Sun Siyam Olhuveli

Merhaba, Balayı için Maldivler'e gitme konusunda araştırma yaparken Haydi Maldivlere ile karşılaştık. Araştırma aşamasında yaşadığımız tüm belirsizliklerle ilgili Burak bey bizi aydınlattıktan sonra maldivlere gitme konusunda kesin kararımızı verdik. Son ana kadar bizi süreçle ilgili bilgilendirdi, her aklımıza takılanı rahatlıkla sorduk ve anında kendisinden geri dönüş aldık, son gün gitmeden yine bizi arayıp bilgilendirdi. Oraya gittiğimizde de sıcak bir şekilde karşılandık ve otelimize güvenli bir şekilde transferimiz sağlandı. Bizim tercihimiz Olhuveli Beach&Spa su üstü villalarından oldu. Otel çalışanları da bizi gayet güler yüzlü ve ilgili bir şekilde karşıladı. Ada ve otel hakkında gerekli tüm bilgileri açıklayıp orada kaldığımız süre boyunca otel çalışanları bize her konuda yardımcı oldu. Adanın güvenli oluşu ayrıca bize rahat bir tatil geçirme imkanı sağladı. En güzeli de her şey dahil gitmemizin ve balayı çifti olmamızın getirdiği avantajlar oldu. Birçok şeyi yapmaya vaktimiz yetmedi, keşke daha uzun süre kalabilseydik diyorum, orada geçirdiğiniz vaktin hiç farkına varmıyorsunuz, her şey dolu dolu geçiyor. Hayatımızda unutamayacağımız farklı bir deneyim yaşadık ve bize bunu gerçekleştirme imkanı sağlayan Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Karanfil Quote
Mustafa Karanfil

Mustafa Karanfil
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

19-24 Ekim tarihleri arasında Balayımız için Haydi Maldivlere ile anlaştık. Her şey Büşra Hanım ve Resul Bey'in anlattığı gibi oldu. Hiçbir aşamada sorun yaşamadık. Male Havalimanına indikten yarım saat içerisinde adamıza gidecek pır pır uçağa bindik. Bize dalgıç olduğumuz için Safari Island tavsiye edildi. İyi edilmiş, Restaurant bölümünde yer alan Resif bölgesinde şnorkel yaptık. Gördüğümüz balıkların çeşitliliğini anlatamam görmek gerekiyor.

​Cemal Perçin Quote
​Cemal Perçin

​Cemal Perçin

Öncelikle Haydi Maldivlere ekibine teşekkür ederiz Bizim en başta çok korkularımız vardı, nasıl olacak dil bilmiyoruz, uçaktan inince ne yapacağız gibi ama sağolsunlar biz gitmeden her türlü sorumuzu aklımızın takıldığı yeri cevapladılar ve aynen de dedikleri gibi oldu, biz balayına gitmiştik, Harika bir balayı geçirdik su üzeri havuzlu villada her şey o kadar mükemmeldi ki herhangi bir kusur yaşamadık ve Maldivler’in o eşsiz okyanusunu ve adalarını görme fırsatımız oldu. Doyasıya harika kusursuz 1 hafta geçirdik, emeği geçen Haydi Maldivlere ekibine tekrar teşekkür ederim, inşallah bir daha ki tatilde yine görüşürüz...

Safiye & Volkan Çelik Quote
Safiye & Volkan Çelik

Safiye & Volkan Çelik
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Öncelikle eşimle birlikte zor memnun olan insanlar olduğumuzu ve Maldivler deyince beklentilerimizin çok yüksek olduğunu belirterek yazımıza başlamak isteriz. Maldivler'e gitmeye karar verdikten sonra bu destinasyonda en cok adı geçen iki firmayı da ziyaret ettik , ilk ziyaret ettiğimiz firma Haydi Maldivlere idi. Aslında ofisten çıkarken kararımızı çoktan vermiştik. Tam olarak beklentilerimizi anlamışlardı ve doğru tesisi bize önermişlerdi. Firma sahibi ve çalışanları oralarda yaşamışlar. Siz gitmeden, görmeden hayalinizde oraları canlandırabiliyorlar. Ancak yinede dedim ya zor müşteriyiz , diğer firmayı da ziyaret ettik ancak 15dk bile kalmadan çıktık. Yolculuğumuz başlamadan önce arada sırada bizimle irtibata geçmeleri hatırlatmaları, bilgilendirmeleri ve her daim ulaşılır olmalarından dolayı Haydi Maldivlere bizden tam puan aldı. Uçaktan indik , 20 dakika sonra deniz uçağına bindik. Adaya vardığımızda odamız hazırdı hemde tam olarak istediğimiz water villa (163 no). Yani her şey saat gibi işliyordu. Otel büyük değil ve aktivite beklemeyin ancak deniz canlılığı açısından çok zengin. Maldivler'de olduğumuz sürece Safari Island Otelinde gerek resepsiyon, gerek housekeeping gerekse de restoran çalışanlarını oldukça zorladık ve hepsi bizden geçer not aldılar. Restoranda yemekler çok lezzetliydi ancak deniz böcekleri (kalamar,midye,ahtapot,karides) çeşitliliği beklemeyin çünkü “crystal waters” diye bilinen bu sularda çok fazla yok ama her gün 2 cesit balık vardı. Odaları her gün temizliyorlar hemde detaylı ancak doğanın ortasında olduğumuzu unutmamalı ve bazı kötü sürprizlere hazırlıklı olmalıyız. Resepsiyon her daim güler yüzlü sakin ve yardımcı. Bizden verdigimiz paranın karşılığı olarak 10 üzerinden 9,5 aldı. Yarım puanı şımarmasınlar diye kırdık. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Haydi Maldivlere. Safiye & Volkan

Erdinç Şentürk Quote
Erdinç Şentürk

Erdinç Şentürk
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

"Haydi Maldivlere ekibiyle instagram vasıtasıyla tanıştık. Bu noktadan sonra sorduğumuz tüm sorulara Burak Bey ilgili cevaplarıyla hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Uzun süre oteller ve konaklama tipi konusunda kararsız kalmamıza rağmen sabırla bize önerilerini sundu. Son kararımızı verdikten sonra seyahatimizle ilgili detaylarla bizi sürekli bilgilendirerek tatilimizin sıkıntısız geçmesi konusunda yardımcı oldu. -Otel seçeneklerinden çeşitli internet sitelerinden derlediğimiz yorumlar dahilinde fiyat performans olarak uygun olan Sun Island Resort' u seçtik. Genel itibariyle konaklamamız sırasında otelle ilgili bir sıkıntımız olmadı. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımseverdi. -Balayı çifti olduğumuz için ilk gün odada yatak süslememiz hediye şampanya ve meyve sepetimiz hazırdı, aynı şekilde son günde yatak süslememiz yapılmıştı. -Yemeklerle ilgili bir sıkıntımız olmadı, genel mutfak kültürüne uygun çeşitler mevcuttu. Meyvelerdeki çeşit ve lezzet mükemmeldi. -Her şey Dahil olarak konaklamamızı planladık; tam pansiyon ile arasında hatrı sayılır bir fark vardı fakat yemekleriniz yanında ve havuzda/plajda geçirdiğiniz sürelerde içeçeklerden keyif alıyorsanız herşey dahil seçeneği daha uygun bir seçenek oluyor. -Toplamda 5 gecelik konaklamamızın ilk gününü su üzeri villalarda yaptık, kalan dört gece sahil villalarındaydık. Her ne kadar su üzeri villalar fotoğraflarda ve tanıtımlarda daha ilgi çekici olsa da sahil villalarındaki zamanımız daha keyifli geçti. -Ekim ayı başında gerçekleştirdiğimiz seyahatimizde, adada hava zaman zaman kapalı ve yağmurlu oldu zaman zaman güneşli. Her iki durumda da havuzu keyifle kullanabiliyorsunuz, sıcaklık çok düşmüyor. Ancak deniz yağmura rüzgar eşlik ettiği zaman çok dalgalı olabiliyor, buna rağmen denize girebilir eğlenebilirsiniz ama yüzmek ya da snorkelle gezmek çok mümkün olmuyor. Genel olarak gayet tatmin edici bir tatil oldu, her ne kadar yurtiçi tatil alternatiflerine göre pahalı gözükse de verdiğiniz her kuruşa değiyor. Haydi Maldivlere ekibine bu güzel tatili deneyimlememize aracılık ettiği için teşekkür ederiz."

Ayşenur Atasoy Quote
Ayşenur Atasoy

Ayşenur Atasoy
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

​Merhabalar Haydi Maldivlere ekibi, İnanılmaz güzel bir balayı geçirdik, hem ulaşımda hemde otelde en ufak bi sıkıntı yaşamadık. Biz Safari Island'ı tercih ettik ve çok memnun kaldık. Otel çalışanları da oldukça güler yüzlüydü ve her konuda yardımcı olmaya çalıştılar ve tabiki her konuda bizi yönlendiren ve yardımcı olan Burak bey ve Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz :)

Ahmet Arslan Quote
Ahmet Arslan

Ahmet Arslan
8 gün 7 gece

Kandima Maldives

Merhabalar, Maldivler bizim için hayal bir tatildi. Bu hayali gerçekleştirmemize yardımcı olan a’dan z’ye her şeyi düşünüp her aşamada yardımcı olan “Haydi Maldivler’e” ekibine çok teşekkür ederiz. Otel seçimi konusunda da çok yardımcı oldular ve tam bize göre bir oteldi. Kandima Maldives seçtik ve çok memnun kaldık. Bu ekip sayesinde muhteşem ve unutulmaz bir tatil oldu bizim için. 4 yaşında kızımla acaba nasıl olur diye kafamda çok soru işareti vardı. Ama kızımızla gittiğimiz tatillerde en rahat ettiğimiz yer burası oldu. Çocuk olduğu için Havuzlu, jakuzili kumsal villada kalmayı tercih ettik. Oda da her şey düşünülmüş. Kızımız için ayrıca bakıcı tutmaya bile gerek kalmadı. Kandiland aynı Türkiye’deki kreşler gibi hizmet veriyor. Hangi saatlerde hangi etkinlikleri yapacaklarını söylüyorlar. Çocuğunuzu merak ettiğinizde videosunu çekip telefonunuza gönderiyorlar. Yani çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakıp eşinizle başbaşa vakit geçirebilirsiniz. Male’ye inişimizden otele varana kadar ulaşımımız organize edilmiş her noktada bizi karşılayan , yönlendiren bir ekip vardı. Adaya indiğimizde güzelliğin karşısındaki büyülenmişliğimizi anlatamam. Cennetten bir yer, her yer huzur ve çok kalabalık değil. Çalışanlar inanılmaz güler yüzlü ve ilgili. O kadar uzaklığa bu güzellik fazlasıyla değer. Bunun dışında yemekler güzeldi. Tropik meyvelere bayıldım. Her şeyiyle mükemmel bir tatil oldu. İkinci balayı oldu bizim için. Gitmeyi düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

Aysel Küçük Quote
Aysel Küçük

Aysel Küçük
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Her şey için teşekkürler Haydi Maldivlere ailesi, her şey tek kelime ile rüya gibiydi, biz tatil için Büşra hanımın tavsiyesiyle safari island'ı seçtik ve her şey söyledikleri gibi oldu hiç bir sorun yaşamadık, Büşra hanım sabırla sorularımıza cevap verdi ve bizi bilgilendirdi her konuda. Oradaki çalışanlar hepsi çok güler yüzlüydü, fotoğraf çekimi yaptık, çok güzel bir deneyim oldu bizim içinde ve ilerde tekrarlamayı düşünürsek hiç şüphesiz size gelicez tekrar, çok teşekkürler yine görüşmek üzere Haydi Maldivlere ailesi :)

Zekai Ayık Quote
Zekai Ayık

Zekai Ayık
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

Hayatımızın en güzide anlarından biri olarak düşündüğümüz ve ilerde güzel hatıralarla anmak istediğimiz bir balayı planımız vardı. En başta Bali olarak düşünsekte daha sonra bulduğumuz bir bilet kampanyasının etkisiyle de Maldivlere gitmeye karar verdik. Fakat kalacağımız otelleri ayarlayamamıştık. Araştırdığımız online kanallarda bin bir moral bozuklukları ile zaman geçiriyorduk çünkü fiyatlar ve yorumlara nazaran kalite oranı bizi endişeye sokuyordu. Çünkü 14 gün kalacaktık. İnternet siteleri üzerinde baya vakit harcadıktan sonra bir yerlere karar kıldık fakat transfer ücretleri gerçekten çok yüksekti ve yer ayarlamamızda transfer ücreti etkili bir parametreydi. Kafa karışıklıkları içinde düğünümüze 10 gün kala sosyal medyadan eşim tesadüfen haydimaldivlere.com un sitesini ziyaret etti. Bize otel ve fiyat listesini gönderildi. Ayrıca aracısı oldukları otellerde kendilerinin gidip kaldıklarının ve sonra anlaşma yaptıklarını belirtti. Bu bizim için büyük bir şeydi çünkü online kanallardan otelin sadece binası ve önünde ki süslenmiş plajı vardı ve etrafı nasıl, insanlar nasıl bilemiyorduk. Tatilimizi 4 ayrı yerde geçirmek istedik. 1. Otel malede tek gecelik 2. Otel Sun Islands ( ana otelimiz) 3. Maafushi de yerel ada ( bu otel ile anlaşmaları yoktu ama biz rica ettik diye ayarladılar, neden anlaşma yapmadıklarını Maafushiye gidince anladık.) 4. Havaalanının yanında Huluhumale de (burada da kısa kaldık ve Türkiye'ye döndük). Maldivler küçük küçük adalardan oluştuğu için organizasyonel sıkıntılar olabilir ( transfer, iç hat uçuşu, taksi vb.) Transfer ücretleri de gerçekten pahalı ve bilen birilerinin size yardımcı olması yönlendirmesi gerekiyor. İnsanların ingilizcesi de iyi orada. Başta online kanalların bize önerdiği fiyattan daha iyi fiyat ve otel öneren Burak Bey transfer ücreti dahil her şey içinde bir paket hazırladı ve ödememizi Türkiye de yaptık. Oraya gittiğimizde sadece bahşiş falan için paramız gitti. Oraya gittiğimizde karşılandık ve bütün tatil boyunca gideceğimiz yere taksi , bot ve uçak ile gittik. Her şey ayarlanmıştı. Gitmeden önce kafamızda ufak ta olsa bir şüphe vardı organizasyon konusunda ama hiç bir problem çıkmadan hiç bir yere ekstra bir ücret ödemeden planlanan 4 yerde kaldık ve ana otelimiz (burası haydimaldivlere nin anlaşmalı oteliydi) süperdi. Burak Beyin tavsiye etmemesine rağmen ana otelden sonra Maafushiye (çünkü maafushiyi ilk online aramalarımızda ana otel olarak düşünmüştük, gidince orayı seçmediğimize çok memnun olduk) gittik ve neden tavsiye etmediğini anladık. Ayağımızı deniz bile sokmadık. Gidilecek ve yüzülecek bir yer değil etraf çok pis. Online kanallarda otelin süslü binaları ve önü var fakat etrafı, caddeleri, yaşayan insanlar temizlik konusu hep saklanıyor. (Öğrencilerin dalış yapmak için genellikle geldiği yer) Kısacası balayımızı mutlu ve sorunsuz bir şekilde geçirdik. Tatildeyken bile bize her an whastsapp tan yardımcı olan, soran ve ilgilenen, tatil sonrasıda arayıp bilgi alan Burak Beye ve Haydi Maldivlere ekibine çok çok teşekkür ederiz. Dünyanın en ilginç doğal yerlerinden olan Maldivlere mutlaka gidilmeli.. Kübra&Zekai

Gizem Kutluata Quote
Gizem Kutluata

Gizem Kutluata

​Öncelikle otel seçme aşamasında sabırla ilgilenip; isteklerimizi karşılayacak bir otel bulmamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Balayı için aklımızda bir kaç yer vardı ama şimdi iyi ki Maldivler diyoruz. Gitmeden önce sadece balayına gidilebilecek bir yer diye düşünürken şimdi tekrar ne zaman gidebiliriz diye plan yapmaya başladık bile. Otel çok temiz, yemekler oldukça güzel, çalışanlar çok güler yüzlüydüler. Balayı seçimi için sizden destek almamız çok faydalı oldu. Her şey için teşekkürler.

Çisel Günbatı Şakiroğlu Quote
Çisel Günbatı Şakiroğlu

Çisel Günbatı Şakiroğlu
8 gün 7 gece

Sun Siyam Vilu Reef

​Merhaba, Kesinlikle hayallerinizin ötesinde bir tatil deneyimi geçirmek istiyorsanız, Haydi Maldivlere diyorum. Eşim ve ben hiç bir şeyde sorun yaşamadık, transfer, otel her şeyde haydi maldivler ekibi tarafından incelikle yapılmıştı. Transfer sırasında beklediğimiz lounge lar mükemmeldi. Özellikle bizimle ilgilenen Burak Bey in yoğun ilgisine yardımları için çok teşekkür ederiz. Sun aqua vilu reef da mükemmel bir balayı geçirdik. Her şey dört dörtlüktü. Yemekler beklediğimizden de lezzetli, otel personeli inanılmaz güler yüzlüydü. Çok memnun kalarak ayrıldık, her şeyin sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, tamamen mutlu edilme odaklı bir tatilin tek adresi bence Haydi Maldivlere !!!

Gizem&Bahri Can Yalçın Quote
Gizem&Bahri Can Yalçın

Gizem&Bahri Can Yalçın
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Merhabalar bir türlü vakit bulamadım teşekkür için öncelikle kusura bakmayın, Qatar hava yolları kaynaklı bir kaç aksilik yaşandı ama tatil üzerine rüya gibi geldi, her şey için teşekkür ederiz. Her konuda yardımcı oldunuz sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz. Maldivler gerçekten bir rüya hala unutamıyorum dönmek istemedim, tekrardan teşekkür ediyorum :)

Barış Kocaman Quote
Barış Kocaman

Barış Kocaman

​Öncelikle Haydi Maldivlere ekibine ve özellikle Burak Beye çok teşekkür ederiz. Gece gündüz demeden bizimle ilgilendiler. Otel seçimimiz konusunda doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz. Kudafushi gerçekten çok güzel bir yer, çalışanları çok güler yüzlü, oldukça temiz ve yemekleri çok lezizdi. Bir daha gidecek olsam yine Haydi Maldivlere ekibi ve Kudafushi'yi tercih ederdim.

Neşve Büyükbayram Quote
Neşve Büyükbayram

Neşve Büyükbayram
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Öncelikle her şey için çok teşekkür ederiz. İnanılmaz keyifli ve güzel bir balayı geçirdik .Otelimiz çok güzeldi, çalışanlar inanılmaz ilgili ve güler yüzlü..Her konuda çok yardımcı..Odamız sabah akşam temizleniyor inanılmaz titizler...Sizin de tavsiyelerinizle tatilimiz çok güzel geçti, öncelikle size sonra da Safari Island oteline çok teşekkür ederiz, inanılmaz memnun kaldık :) O zaman Haydi Maldivlere :)

Gülçe Karaca Quote
Gülçe Karaca

Gülçe Karaca

Kısacası; Güven, kalite, samimiyet çok teşekkürler Haydi Maldivler’e ekibi :)