loading
Paradise Island Resort & Spa

Maldivlerin orta klastaki en popüler tesislerinden biridir. Maldivlere en uygun bütçeyle gitmek istediğinizde size bu tesis önerilir. Ana ada olan Male adasına yakın olan bu tesiste gününüzü keyifli geçirmek için bir çok aktivite vardır.

Kuramathi Maldives

Maldivlerin en eski oteli Kuramathi’nin geçmişi 1975 lere dayanır. O zamanlar Deniz uçağı transferi olmadığında yaklaşık 12 saatlik tekne yolculuğuyla ulaşılırdı bu adaya. Şimdilerde ise 30 dakika deniz uçağı mesafesinde.

Velassaru Maldives

Maldivler Velassaru ince beyaz kumlu plajları ve turkuaz denizi ile herkesin kendini rahat hissedebileceği bir tatil adasıdır. 25 dakikalık bir sürat motoru yolculuğu sonrası adada sunulan hoş geldiniz içeceği ile tatiliniz başlar. Ada son zamanlarda yenilenmiş Villaları ve bol aktiviteli ortamı ile hareketli bir tatil sunar.

Anantara Dhigu Maldives Resort

Güney Male Mercan Adası'nda yer alan Anantara Dhigu Maldives Resort, deniz kıyısındaki ve su üzerindeki şık villalarla hizmet vermektedir. Tesiste dalış merkezi ve sörf okulu vardır. Plaj etkinlikleri arasında rehberli meditasyon ve yoga dersleri bulunmaktadır.

Coco Palm Dhuni Kolhu

Cennet güzelliğindeki özel adada, tertemiz denizin kıyısında yer alan tropikal tarzdaki villalarda lüks bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Coco Palm Dhuni Kolhu, 5 adet restoran seçeneği ve 5 yıldızlı spa-fitness olanaklarıyla hizmet vermektedir.

Fun Island Resort

​Fun Island Resort, Güney Male Resifi'nde, Malé Uluslararası Havalimanı'na sürat teknesiyle 40 dakika uzaklıktadır. Tesis 2 adet restoranın yanı sıra beyaz kumsallar üzerinde özel balkonlu ve uygun fiyatlı odalar sunar.