loading
Gülşah & Murat Güner Quote
Gülşah & Murat Güner

Gülşah & Murat Güner
8 gün 7 gece

Adaaran Club Rannalhi


Sevgili Haydi maldivlere ekibi teşekküre nereden başlasam bilemedim ki :) Öncelikle profesyonel ekibinize sonsuz teşekkürü borç bilirim.. Tatililimizin öncesinde ortasında ve sonrasında biran olsun desteğini ve hızlı geri dönüşü sağlayan Sevgili Büşra hanıma teşekkür ederim. Maldivler'de balayı yapmaya karar verdikten sonra araştırmadığımız acente turizm şirketi kalmadı.. Hiç kimseden ve hiç biryerden istediğimiz ilgiliyi bulamadık.. Tavsiye edebilende olmadı ve İnstagram üzerinden Haydi Maldivlere ekibine rastladım.. Ofisinize Geldik tanıştık tavsiyeler fikirler alternatifler önümüze sunulanlarla daha bi heyecan verici oldu rüya Maldivler.. Transferde daha iner inmez karşıladılar her türlü aklımıza takılan soruyu 7/24 sorabildik kendilerine. Çok profesyonel ve güvenilir bir kurum. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Gittiğimiz otel Adaaran Prestige Vadoo gerçekten mükemmel bir otel. Çalışanlar inanılmaz saygılı neşeli profesyonel. Odamızın kapısını kilitlemeye gerek duymadık :) Yemekler bir o kadar çesitli kaliteli ve lezzetliydi.. Temizlik ve hijyen harikaydı önceliğimiz havuzlu villaydı öylede oldu olmasada olurmuş :) Köpek balıkları korkulacak gibi anlatılanlar gibi değildi.. Zaten deniz kumu anlatmaya gerek bile yok. Gerçekten rüya gibi bir tatildi. Maldivlerde geçirdiğimiz 6 gün Bizim için eşsiz ve hayatımızın tatiliydi diyebiliriz. Sizin sayenizde çok farklı deneyimler edindiğimiz müthiş bir tatil oldu. Balayımızı bizim için özel kıldınız. Tatilimiz boyunca desteğinizi görmek daha güvende hissetmemizi sağladı. Her şey için teşekkürler.. ​ Bir sonraki tatilde görüşmek dileğiyle… Gülşah & Murat GÜNER

Gözde Güncü Quote
Gözde Güncü

Gözde Güncü
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

İyi günler Haydi Maldivlere Ailesi; Maldivlerde geçirdiğimiz 5 gün Bizim için eşsiz ve hayatımızın tatiliydi diyebiliriz.Sizin sayenizde çok farklı deneyimler edindiğimiz müthiş bir tatil oldu.Balayımızı bizim için özel kıldınız.Tatilin her anı desteğinizi görmek daha güvende hissetmemizi sağladı.Herşey için teşekkürler..

Filiz Y. Quote
Filiz Y.

Filiz Y.
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Haydi Maldivlere ekibinden Büşra Hanım'la bir telefonda tanışıp bir çok seçenek içinden Ayada Maldivler otelde Türk oteli olmasının da çok büyük artısıyla karar kıldık ve iyi ki de ayadayı seçmişiz, bir hafta boyunca unutulmaz güzellikte bir tatil geçirdik Kadir Bey Orhan Bey ve Ayada Ekibi bizim için tam anlamıyla pervane oldular doğum günümüzün unutulmaz olması için tüm imkanları kullandılar ve öylede oldu. Okuduğum yorumlarda bu kadar da iyi olunmaz derken bende aynı isimlere daha da çok teşekkür ederken buldum kendimi bu bir tesadüf olamaz başarı emek ister ve karşılığını da bulmalıydı. Büşra Hnn sizlerede yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim başka programlarda tekrar görüşmek üzere.

Seda Özlem Quote
Seda Özlem

Seda Özlem
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Bu muhteşem tatil için Haydi Maldivlere ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Her şey muntazam ve eksiksizdi. Ekip her an yanımızdaydı, şiddetle herkese tavsiye edebileceğim güvenilir bir firma sevgiler :)

Mevlüde Çamucu Quote
Mevlüde Çamucu

Mevlüde Çamucu

Her şey çok güzeldi :) Kudafushiyi herkese tavsiye ederim.. Biz çok memnun kaldik.. Çok teşekkür ederiz haydi maldivlere, özellikle büşra hanıma :) ♥️

Selim Orhan Quote
Selim Orhan

Selim Orhan
8 gün 7 gece

Fushifaru Maldives

Mükemmel bir balayı geçirmemizde bize her konuda kusursuz destek ve hizmet sağlayan Resul Bey ve Burak Bey’e çok teşekkür ediyoruz .Fushifaru harika bir adaydı.Haydi Maldivlere kesinlikle doğru tercihti.. Esra&Selim

Esin Benim Quote
Esin Benim

Esin Benim
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Masal gibi ama gerçek... Rüyalarımızla buluştuğumuz, hayal ettiğimizden daha güzelini yaşadığımız tatil adı üstünde Bal ayı

Uğur Şahin Quote
Uğur Şahin

Uğur Şahin

Maldivler bizim için çok güzel bir deneyimdi. Haydi Maldivlere ekibine tüm aşamalarda gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim. Royal island da konakladık. Ada ve otelden memnun kaldık. Denizi anlatmaya gerek yok zaten. Otel çalışanları güler yüzlü ve profesyonel. Herhangi bir sorun yaşamadım. Haydi Maldivlere ekibini tüm maldivler seyahati düşünenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

​Hülya Mutlu Quote
​Hülya Mutlu

​Hülya Mutlu
8 gün 7 gece

Velassaru Maldives

Merhabalar, Maldivlere gitmeye karar verdiğimiz günden itibaren, otel seçiminde, transferde, konakladığımız günlerde sürekli bizimle olan Haydi maldivlere ekibi , Burak bey ve Resul beye çok teşekkür ediyoruz. Biz Velassaru Maldivlere'de kaldık ve her şey muhteşemdi. Tekrardan görüşmek üzere inşallah bu sefer çocuklarımızla. Sevgiyle kalın.

Ozan Kosvalı Quote
Ozan Kosvalı

Ozan Kosvalı
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Safari Island tesislerinde her şey çok güzeldi. Şınorkelle su altını gözlemlemek harikaydı, özellikle tekne turundan çok memnun kaldık. Resul beyin tatilimiz boyunca ulaşılabilir olması, taleplerimize hızlı çözümler bulması ve ilgisi memnuniyet vericiydi. Herkese Haydi Maldivlere firmasını tavsiye ederiz.

Tuba Demir Quote
Tuba Demir

Tuba Demir
8 gün 7 gece

Sun Island Resort & Spa

Merhaba Büşra hanım :) Bizim için gerçekten çok güzel ve unutulmaz bir tatil oldu. Firmanızın yönlendirmeleri ve bilgilendirmesi bizim için yeterliydi. Sun island’ı çok beğendik, büyük ada arayışındakiler için güzel bir opsiyon. Biz su üzeri ve kumsal villada kaldık. Kesinlikle su üzerini tavsiye ediyorum gitmişken 1 gün de olsa kalınmalı diye düşünüyorum. Her şey için tekrar teşekkür ederiz :)

Barış Ö. Quote
Barış Ö.

Barış Ö.
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Balayi için Maldivler'e gitmeye karar verdiğimiz zaman Haydi Maldivlere ekibiyle tanıştık. Ülkedeki hiçbir tur şirketinin sunmadığı otel ve tarih esneklikleri ile farklarını hemen belli ettiler. Karar verme sürecinde tüm sorularımıza verdikleri sabırlı ve açıklayıcı cevaplar ile Maldivler için doğru yerde olduğumuzu anlamıştık. Otelimizi seçtik ve sonunda yolculuk tarihi geldi. Yolculuk boyunca, Maldivler içi aktarmalarda hiç bir sorunla karşılaşmadık. Deniz uçağı yolculuğumuz esnasında zaten büyülenmiştik ve Safari Otel sahiline adım attığımız anda ne kadar doğru bir şeçim yaptığımızı anladık. Personelin ilgisi, tesisin doğal güzelliği, imkanları geyet yeterliydi. Safari oteli seçmemizin bir sebebi de snorkel yapmayı sevmemiz ve otelin sualtı yaşantısının canlı olmasıydı. Suya girdiğimiz ilk anda beklentilerimizin çok üzerinde bir güzellikle karşılaştık. Bütün tatilimiz boyunca hiç sıkılmadan vakit geçirdik. Bu güzel organizasyon için Haydi Maldivler ekibine ve Büşra Hanım'a teşekkür ederiz.

Gülhan Çatal Quote
Gülhan Çatal

Gülhan Çatal
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Öncelikle Maldivler balayı için çok çok doğru bir tercih, sakin bir tatil olmakla beraber muhteşem bir su, kumsal ve doğa. Akşamları gün batımını seyri tek kelimeyle muhteşemdi. Bütün yorgunluğumuzu attığımız keyifli bir tatil geçirdik. Otel konusunda tercihte ekibinizin yönlendirmesi ve ilgisinden memnun kaldık. Yolculuk boyunca transferlerimiz de dahil hiçbir sorun yaşamadık. Her şey için teşekkür ederiz.

Derya Uzun Quote
Derya Uzun

Derya Uzun

Kim demiş maldivlere sadece balayına gidilir diye. 3 eski dost olarak da süper bir tatil yapılabilirmiş. Organizasyon çok başarılı. Burak bey her sorumuza ve kararsızlığımıza sabırla cevap verdi. Otel transfer Her şey kurulmuş saat gibi ilerlerdi. Biz dreamland otelde kaldık. Odalar çok büyük ve tertemiz yemekler lezzetliydi. Sadece Male'den sonra bir kez daha uçağa ve tekneye binmek çok zaman kaybettirdi. Daha yakın bir otel tercih edilebilirdi. Her şey dahil gitmek gereksiz, tam pansiyon yeterli. Maldivler'e gidecekseniz Haydi Maldivlere ekibi kesinlikle doğru bir karar. Her şey için teşekkürler.

Furkan M. Quote
Furkan M.

Furkan M.
8 gün 7 gece

Thulhagiri Island Resort

Haydi Maldivlere ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ilgi ve alakaları için, hiçbir zaman yalnız kalmıyorsunuz kesinlikle, 7/24 hizmet aldık, çok çok teşekkür ediyoruz ​:)

Hakan Çelikoğlu Quote
Hakan Çelikoğlu

Hakan Çelikoğlu
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Balayı dediğin deniz kum güneş eşliğinde olur demiştik eşimle. Bunun için de dünyadan farklı bir kaç nokta üzerinde kararsız kalmıştık. Ama son karar; bir hayalimiz olan Maldivler oldu. Seçenekler çoktu ve nereye gideceğimizi bilemez haldeyken sitenizle ve Instagram sayfanızla rastlaştık. İyi ki de rastlamışız. İlk anından son anına kadar her şey, her detay sorunsuz ilerledi. Hayallerimizin de ötesinde bir balayı yaşadık sayenizde. Çok teşekkürler her şey için sağolun. İlk fırsatta tekrar görüşeceğiz galiba. yeni bir Maldivler turu için... Bu arada son bir sürprizle de Dubai - İstanbul dönüş uçuşunda yaşadık. Emirates hosteslerinden biri Türk'tü. Meltem hanım yeni evli olduğumuzu öğrenince bize şampanya ve tatlılar eşliğinde çok hoş bir sürpriz hazırladı. Tatilin son anlarında çok iyi geldi. Yüzümüzde gülücükler ile yurda döndük.

Gökçe & Yiğit Kütükçü Quote
Gökçe & Yiğit Kütükçü

Gökçe & Yiğit Kütükçü
8 gün 7 gece

Ayada Maldives

Haydi Maldivlere ekibi ! Hayatımız boyunca asla unutamayacağımız balayı tatilimizin mimarı.. İletişime geçtiğimiz ilk günden beri aklımızda tek bir soru işareti kalmadan , sabrınız, ilginiz ve eşsiz hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Önermiş olduğunuz Maldivler'deki tek Türk oteli Ayada Maldives ise bize adaya ayak bastığımız ilk günden itibaren daha iyi bir seçim olamayacağından zerre şüphe ettirmedi.. Eşsiz bir tatildi doymadık doyamadık ! Bu yaz tekrar kapınızı çalacağız :)) iyi çalışmalar..

Hatice Dökmeci Quote
Hatice Dökmeci

Hatice Dökmeci
8 gün 7 gece

Safari Island Resort

Denizi kumu havası güneşi cennetin parçası gibi yer

Gizem Sacaralp Quote
Gizem Sacaralp

Gizem Sacaralp

Merhaba, Maldivler tatiline gitmeye karar vermeden önce Instagram hesabımda karşılaştığım Haydi Maldivler’e ekibi; yaptıkları paylaşımlarla orada olma isteğimiz dahada çok arttırdı. Adamızı seçmemizde bize yardımcı olan Büşra Hanımla oldukça uzun yazışmalar sonucunda Kudafushi Resort & Spa yı tercih ettik. Hem kumsal villada hem de su üzeri villada konakladık. Her yönüyle tek kelimeyle mükemmel bir ada... Özellikle ön yargıyla gittiğimiz yemek konusunda hiç bir sıkıntı çekmedik, hatta Türkiyede bi süre orada yediğimiz lezzette yemekler arar olduk :) Tatilimizde başından sonuna kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık ve hep keşke daha fazla kalabilseydik dedik. Kudafushi adasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Emeği geçen herkese; Büşra Hanım, Resul Bey ve ekibine teşekkür ederiz. Sizde içiniz rahat Haydi Maldivler’e diyebilirsiniz...

Büşra Göncüoğlu Quote
Büşra Göncüoğlu

Büşra Göncüoğlu
8 gün 7 gece

Sun Siyam Olhuveli

Merhaba, Balayı için Maldivler'e gitme konusunda araştırma yaparken Haydi Maldivlere ile karşılaştık. Araştırma aşamasında yaşadığımız tüm belirsizliklerle ilgili Burak bey bizi aydınlattıktan sonra maldivlere gitme konusunda kesin kararımızı verdik. Son ana kadar bizi süreçle ilgili bilgilendirdi, her aklımıza takılanı rahatlıkla sorduk ve anında kendisinden geri dönüş aldık, son gün gitmeden yine bizi arayıp bilgilendirdi. Oraya gittiğimizde de sıcak bir şekilde karşılandık ve otelimize güvenli bir şekilde transferimiz sağlandı. Bizim tercihimiz Olhuveli Beach&Spa su üstü villalarından oldu. Otel çalışanları da bizi gayet güler yüzlü ve ilgili bir şekilde karşıladı. Ada ve otel hakkında gerekli tüm bilgileri açıklayıp orada kaldığımız süre boyunca otel çalışanları bize her konuda yardımcı oldu. Adanın güvenli oluşu ayrıca bize rahat bir tatil geçirme imkanı sağladı. En güzeli de her şey dahil gitmemizin ve balayı çifti olmamızın getirdiği avantajlar oldu. Birçok şeyi yapmaya vaktimiz yetmedi, keşke daha uzun süre kalabilseydik diyorum, orada geçirdiğiniz vaktin hiç farkına varmıyorsunuz, her şey dolu dolu geçiyor. Hayatımızda unutamayacağımız farklı bir deneyim yaşadık ve bize bunu gerçekleştirme imkanı sağlayan Haydi Maldivlere ekibine çok teşekkür ederiz.