loading
Maldivler'de İzolasyon

Maldivler'de İzolasyon

İçindekiler

  Dünya üzerinden suçun en düşük olduğu ülkelerin başında gelen Maldivler, pandemi dönemini de en iyi şekilde yöneterek, bu süreci başarı ile atlatmıştır. Maldivlerin en büyük özelliği yerel halkın yaşadığı adalar ile turizm adalarının farklı olmasıdır. Ayrıca turizm adalarında da adaların her birinde sadece bir otel ve bu otele ait tesisler vardır. Yani başka oteller veya tesisler bulunmaz. Bu da bu turistik adaların kapasitesinin izolasyonu sağlayacak şekilde az olmasını sağlayan en önemli etkendir.

  Maldivlerde Sosyal Mesafe Nasıl Korunur

  Zorlu bir 2020 senesinde sevdikleriniz ile tatil yapmayı planlıyorsanız, güvenilirlik, izolasyon, mahremiyet açısından en iyi seçeneklerin başında Maldivler gelir. Maldivlerin turizm adalarında yer alan otellerde, otel odası şeklinde konaklama bulunmaz. Kumsalda veya okyanus üzerinde yer alan kişiye/ailelere özel villa bungalovlarda kalınır.

  Tüm villalar birbirleri ile mesafelidir, kumsaldaki villaların arasında da ayrıca bitki örtüleri bulunur. Birbirinden ayrı bu villalar istenilen izolasyonu ve mesafeyi fazlası ile sağlar. Kendi özel kumsalınız, size özel denize giriş alanı hatta bazı villalarda villaya özel yüzme havuzu da mahremiyetle birlikte izolasyon isteyenleri memnun eder. Adalarda geniş yer olması da otellerin misafirlerine yemeklerde dahi geniş alan sunmasına olanak verir.

  Maldivler Seyahatinizde Sağlığınız Sıkı Şekilde Korunur

  Maldivler Sağlık Bakanlığı, pandemi döneminde tüm turistik adaların kapatılmasını sağlamıştır. Bu süreçte adalarda güvenlik dışında kimsenin olmaması da yeniden misafir kabul eden otellerin en büyük avantajı olmuştur.

  Bakanlık, tüm otellerde sağlık ve güvenlik ile ilgili sertifikasyon kuralları koymuş, bu kuralları yerine getirmeyen otellerin açılmasına müsaade etmemiştir. Ancak neredeyse otellerin %99’u bu sertifikasyonu başarı ile sağlayarak, misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır.

  Otellerinde misafirlerine sağladığı izolasyon ile Maldivler neredeyse dünya üzerinden en güvenli yerlerden biri olduğunu bir kere daha göstermiştir. Haydi Maldivlere olarak tatilinizi keyifli, sağlıklı ve huzurlu şekilde geçirmeniz için çalışıyoruz. Size özel birebir planlanan Maldivler tatilinizde aradığınız her şeyi bulmanızı ve ulaşmanızı sağlıyoruz.

  26 Ağustos, 01:08