loading
Maldivler Balayı Turumuz

Maldivler Balayı Turumuz

İçindekiler

  Evlilik yolunda en keyifli adımlardan birisi olan balayının planlanması, her çiftin hem heyecanla bekledikleri hem de stres yaptığı bir süreçtir. Çünkü unutulmaz bir balayı için doğru yeri seçmek ve eşinizle birlikte harika zamanlar geçirmek önemlidir. Balayı için birçok çift yurt dışını tercih ederler. Çünkü bu özel zamanlarda farklı yerleri görerek çok özel anları yaşamak isterler. Bu açıdan hem sağladığı konforlu lüks konaklama hem çiftlere sunduğu mahremiyet hem de muhteşem manzarası ile Maldivler en iyi balayı yerlerinin başında gelir.

  Uzak Doğu’nun en sevilen ve rağbet gören bu köşesi, düş gibi bir tatil ve balayı geçirmenizi sağlar. Maldivlere ilk defa gidecek kişiler Maldivler nerede, yol çok uzun mu veya lüks bir tatil geçirebilir miyim diye düşünür. Bir takımada ülkesi olan Maldivler turizm açısından bir cennettir. Her adımında eşsiz güzelliklerin sizleri karşılayacağı bu ada ülkesinde lüks ve size özel bir balayı zamanlarını kolaylıkla yaşayabilirsiniz.

  Maldivler Balayı Turu Seçenekleri Nelerdir

  Maldivler gezi yapılacak yerler açısından çok fazla seçenek sunar. Otel ada konsepti ile Maldivler tatil imkânı sunan bu ülkede, turizm adalarında otel ve bu otele ait kompleksler bulunur. Misafirlerini yüksek kalite standartlarının yanı sıra ultra lüks imkânlarla ağırlayan bu otellerde farklı konaklama imkanları bulunur. İster size özel plajı olan villalarda isterseniz otel odasında isterseniz de su üzerinde yer alan villalarda kalabilirsiniz. Küçük bir adada sıkılırım diye düşünmenize gerek kalmadan otel içerisinde yemekten eğlenceye, gezmekten farklı faaliyetlere kadar her şeyi bulabilir ve faydalanabilirsiniz.

  Maldivler balayı turu seçenekleri içerisinde kumsalda yemekler, dalış turları, sadece sizin olacağınız adalarda zaman geçirme, başkent gezileri, farklı adaları gezme, balık tutma veya uçakla gezme gibi birbirinden çeşitli seçenekler yer alır. Muhteşem su altı ve doğal güzellikleri ile kendinizi huzurlu hissederek eşiniz ile unutulmaz bir balayını geçirebilirsiniz.

  Maldivlerde Balayı Fiyatları Ne Kadardır?

  Maldivler balayı fiyatları çok çeşitli faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Seçilecek ada otelinden, kalınacak yere veya oteldeki faaliyetlere kadar tüm her şey fiyat aralıklarının değişmesine neden olur. Ancak Maldivler sunduğu lüks tatil imkânına göre oldukça uygun fiyat seçenekleri sunar.

  Haydi Maldivlere olarak tamamen ihtiyaç ve beklentileriniz göre Maldiv balayı turu planı yapıyoruz. Maldivler konusunda uzman çalışanlarımız sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre bu güzel takımada ülkesinde unutulmaz bir balayı için tüm istediğinize yardımcı olur. Ayrıca sadece plan aşamasında değil tatiliniz süresinde de size özel belirlenmiş danışmanınız sizin yanınızdaymışçasına ihtiyaçlarınıza cevap verir. Eşsiz güzellikleri ile unutulmaz Maldivler balayı turları için bizi aramanız yeterlidir.

  23 Şubat, 00:02

  Çok Okunanlar
  • Maldivler Balayı Turumuz
   Maldivler Balayı Turumuz
   • Maldivler Balayı
   • Şubat 2020
   Tamamını Oku
  • Maldivlerde Yerel Yaşam
   Maldivlerde Yerel Yaşam
   • Maldivler Yerel Yaşam
   • Ocak 2020
   Tamamını Oku
  • En Sulu Yemeğe Buyurmaz mısınız?
   En Sulu Yemeğe Buyurmaz mısınız?
   • Su Altı Restaurantı
   • Temmuz 2014
   Tamamını Oku
  • CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
   CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
   • Türk Medyası Maldivler'de
   • Temmuz 2014
   Tamamını Oku