loading
Maldivlere Nasıl Gidilir

Maldivlere Nasıl Gidilir

İçindekiler

  Dünyanın cennet köşelerinden biri olan Maldivler, özellikle balayı turizm açısından ilk tercih edilen ülkelerden birisidir. Masmavi suları, bembeyaz kumsalları yanı sıra el değmemiş su altı ve su üstü yaşamı ile tatilinizde size cennetten bir köşe sunar. Maldivlere tatile gitmek isteyenler, sıklıkla Maldivlere nasıl gidilir, vize gerekli mi ya da nerede, nasıl kalınır şeklinde sorular sorarlar.

  Maldivler ve Türkiye arası ortalama 5.500 km olmasına rağmen, Maldivlere gitmek çok kolaydır. Seyahatinizin zamanına veya bütçenize bağlı olarak direkt ya da aktarmalı uçuşlar ile seyahat edebilirsiniz.

  HaydiMaldivlere olarak, sadece Maldivlere düzenlediğimiz kişiye özel turlarımız nedeni ile oteller ve havayolları ile aramızda özel anlaşmalar bulunuyor. Bu da uçak biletlerinizin, diğer seyahat firmalarına veya bireysel alımlara göre çok daha ekonomik olmasını sağlıyor.

  Maldiv Adalarına Nasıl Gidilir

  Maldiv adalarına nasıl gidilir, diye düşünüyorsanız, size bunun için iki alternatifiniz olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul’dan Maldivlere THY ile direk bir uçuş ile ulaşabilirsiniz. Aktarmasız gerçekleşen bu uçuş ortalama 8 saat civarında sürmektedir. Maldivlere seyahat edecekseniz ikinci seçeneğiniz aktarmalı uçuşlardır. Katar Havayollarının Katar üzerinden aktarmalı Maldiv seferleri bulunuyor. Bu seyahat ise ortalama 11 ile 12 saat arasında sürmektedir.

  Maldivler de tatil yapacakların bir diğer merak ettiği konuş ise havaalanı ve otel arasındaki transferdir. HaydiMaldivlere olarak, transfer gibi zor bir süreci sizin için çözümlüyoruz. Maldiv havaalanına ulaştığınızda firmamızın görevlisi sizi özel olarak karşılayarak, otelinize kadar yönlendirmektedir. Dil ve araç sorunu yaşamadan konforlu bir şekilde otelinize ulaşırsınız.

  Otele Kolay Transfer

  Maldivlere, geldikten sonra en sık yaşanan sorun otel transferleridir. HaydiMaldivlere olarak siz değerli müşterilerimizin transfer sorunu yaşamadan hayallerindeki tatile bir an önce başlamalarını sağlıyoruz. Maldivler tatilinizi planlarken seçeceğiniz otele göre transferinizi birlikte planlıyoruz.

  Eğer oteliniz yakın ise, deniz uçağı veya hız teknesi ile sizi otelinizin önüne kadar transferinizi sağlıyoruz, oteliniz uzak bir adada ise yerel havaalanı aktarması sonrası hız tekneleri ile transferinizi sağlar. Seyahatinizin her aşamasında sizi yönlendirerek ve sorunsuz bir seyahatin tadını çıkartmanızı sağlıyoruz.

  Firmamız seyahatinizde 7/24 destek sağlamaktadır. İster telefon ister whatsapp üzerinden bize ulaşabilir soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Maldivlerde firmamıza bağlı görevliler, her zaman sizlere destek olarak hayalinizin tatili yaşamanızı sağlar.

  04 Mart, 00:03