loading
Maldivler Uçakla Kaç Saat ?

Maldivler Uçakla Kaç Saat ?

İçindekiler

  Maldivlere seyahat etmek oldukça kolaydır. Seyahatinizi direkt uçuşlar yanı sıra aktarmalı uçuşlarla da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. HaydiMaldivlere olarak, hayalinizdeki tatili gerçekleştirmeniz için sizinle birlikte tatilinizi A’dan Z’ye birlikte planlıyoruz. Uçuşlarınızı, otelinizi, transfer veya aktivitelerinizi yani her şeyi, hayalinizdeki Maldiv Tatiline ve bütçenize uygun olarak gerçekleşmesini sağlıyoruz.

  Tatil planlamanızı yaparken, tatil zamanınıza ve bütçenize bağlı olarak size isterseniz Türk Hava Yolları ile direkt Maldiv Havaalanına uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Katar Havayolları ile aktarmalı şekilde, uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aktarma, Katar üzerinden gerçekleşmektedir. Türkiye Maldivler kaç saat sürüyor sorusu, buraya gitmek isteyen herkesin aklında yer alan soruların başında geliyor. Direkt uçuşlarda ortalama 8 saat civarında süren bu süre aktarmalı uçuşlarda ise 11 veya 12 saat civarında sürmektedir. 

  Seyahatinizi nasıl planlarsanız planlayın Maldiv Havalimanında HaydiMaldivlere görevlimiz sizi özel olarak karşılayarak, otelinize transferinizi gerçekleştirir. Oteliniz yakınsa deniz uçakları ile otelinizin önüne kadar, uzak ise yerel havalimanı uçuşu ve sonrası sürat teknesi ile otelinize kadar sizin transferinizi sağlıyoruz. 

  Maldivler Türkiye Saat Farkı

  Türkiye Maldivler arasında saat farkı da çok fazla değildir. Şimdi, Maldivlerde saat kaç diye merak ediyorsanız, saate 2 saat eklemeniz yeterlidir. Nadiren bazı adalarda bu fark 3 saate çıkabilmektedir. Maldivler ve Türkiye arasındaki 2 - 3 saatlik artı zaman farkı, Türkiye’deki yakınlarınız ile kolay irtibat kurmanızı da sağlayan önemli bir faktördür. 

  Dünyanın cennet köşesi Maldivler, yemyeşil doğası, masmavi suları ve bembeyaz kumsalları ile size unutulmaz bir tatil imkânı sunuyor. HaydiMaldivlere olarak, tek çalıştığımız destinasyon noktası olan Maldivler’de size en iyinin de en iyisini sunmak için her zaman yanınızda yer alıyoruz.

  28 Ocak, 00:01