loading
Maldivler Konaklama Önerisi

Maldivler Konaklama Önerisi

İçindekiler

  Balayı Otelleri: Dünya üzerinde romantizmi ile ünlü Maldivler, balayınızı geçirmek için en iyi mekanlardan birisidir. Balayı otelleri konseptinde size özel plajlardan dünya mutfaklarına, sevdiğiniz ile romantik zaman geçirebilecek imkanlardan spa- masaj aktivitelerine kadar aklınıza gelecek her lüksü yaşayabilirsiniz. Eşinizle tamamen size özel bir mekânda rahatsız edilmeden lüks içerisinde zaman geçirebilirsiniz.

  Aile Otelleri: Maldivler balayı kadar aileleri ile tatil yapmak isteyenler için de rahat bir yerdir. Dünya üzerindeki en güvenli tatil mekânlarından biri olan Maldivler de çocuklarınız ile hem denizin hem de eğlencenin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Size özel plajda size özel villanızda keyifle zaman geçirebilir, aileniz ile birlikte paylaşacağınız aktivitelere katılabilirsiniz.

  Butik Oteller: Yerel kültürü tanımak ya da farklı aktivitelere yakın olmak isterseniz, kaliteli butik otelleri tercih edebilirsiniz. Mesela, deniz koruma alanlarında yüzmek için bu alanlara yakın otellere gidebilir, farklı bir kültürü, doğayı yakından tanıyabilirsiniz.

  Muhafazakâr Oteller: Muhafazakâr tatil konsepti gün geçtikçe pek çok kişi tarafından tercih edilir. Maldivlerde de muhafazakar tatil konseptinde rahatsız edilmeden dilediğince tatil yapma imkanı bulabileceğiniz otellerde konaklama yapabilirsiniz. Birbirinden ayrılmış villalarda kendi özel kumsalınız ve denizinin tadını çıkartabilirsiniz.

  Maldivler Konaklama Seçenekleri Nelerdir

  Maldivler de yarım pansiyon, tam veya ultra her şey dâhil şeklinde konaklama seçenekleri de karşınıza çıkar. Genellikle ultra her şey dahil ya da tam pansiyon seçeneklerinin tercih edildiği bu otellerde ayrıca kalacağınız yer açısından da farklılıklar bulunur.

  Otel odalarının olmadığı bu yerde, size özel alanlarda su üstünde veya kumsalda bungalov villalarda kalabilirsiniz. Su üstünde veya kumsalda olsun hem denizin tadını çıkartabildiğiniz gibi bazı villaların da kendine özel havuzları dahi bulunmaktadır

  Birbirinden mesafe ve gür ağaçlar ile ayrılmış villalarda size özel alanların keyfine varabilirsiniz. Haydi Maldivlere olarak geçirmek istediğiniz Maldivler tatil konseptine göre size en özel otelleri, büyük indirim ve imkanlar ile sunuyoruz.

  26 Ağustos, 01:08