loading
Maldivler Türk Oteli

Maldivler Türk Oteli

İçindekiler

  Dünyanın en önemli turizm mekanlarından biri olan Maldivler, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Bir takımada ülkesi olan Maldivler de, halen el değmemiş halde ada ya da adacıklar bulunuyor. Masmavi okyanus suları mavinin birçok tonunu sergilerken, beyaz kumsalları ve yeşil tropik bitki örtüsü ile bir cennet havasını sunuyor.

  Maldivlerde tatil yapmak aslında çok kolay. İster direkt ister aktarmalı uçuşlar ile bu olağanüstü ülkeye ulaşabilir, ister kumsalda isterseniz de su üstünde size özel villanızda kalabilirsiniz. Maldivler de yabancılık çekmeden keyfinizce tatil de yapabilirsiniz. Maldivler de yer alan Ayada Resort Oteli, 5 yıldızlı bir Türk otelidir. 150 dönümlük ada üzerine kurulu bu resort otelde, 114 tane kişiye özel bungalov bulunuyor. Ayrıca çalışanlarının Türk olduğu bu otel, hem yabancı hem de Türk misafirlerine her zaman en iyiyi sunuyor.

  Aradığınız Her Şeyi Burada Bulabilirsiniz

  HaydiMaldivlere olarak, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için önerdiğimiz tüm otellerin kalitesini yıl içerisinde sürekli, bizzat otele giderek denetliyoruz. İster balayı ister aile veya dalış konsepti olsun sizlere hayalinizin Maldivler tatilini geçirmeniz için otelden aktivitelere kadar her türlü öneri ve bilgileri sunuyoruz. Deneyimlediğimiz kaliteyi size önererek, sorunsuz ve konforlu bir tatil yapmanız için çalışıyoruz.

  Bir Türk oteli olan Ayada Resort, sizlere 5 yıldızlı bir konfor sunuyor. 150 dönümlük adada 1 ada + 1 otel konsepti ile bulunan bu Türk otelinde her türlü aktiviteyi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz tüple veya şnorkel ile dalış yapabilir, Maldivlerin muhteşem su altı yaşamını deneyimleyebilirsiniz. Balık tutabilir, günü birlik gezilerle el değmemiş adaları keşfedebilir, kumsalda gün batımında akşam yemekleri yiyebilirsiniz. İsterseniz nikâh tazeleyebilir ya da evlenebilirsiniz. Otelin bu tarz organizasyonlar özel ayrılmış bir düğün alanı size istediğiniz her şeyi sunacaktır.

  Maldivler Türk Otelinde 5 Yıldızlı Konfor Yaşayabilirsiniz

  Beş yıldızlı bu resort otelde, istediğiniz tüm konforu bulabilirsiniz. Dalış okulu, Türk mutfağı yanı sıra uluslararası mutfaklar, bar ve spa merkezi bunlardan bazılarıdır. Size özel bungalovlarda hem medeniyetten uzak hem de medeniyetin içinde olmanın farkını ister balayı için isterseniz de ailenizle sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

  HaydiMaldivlere olarak sizler Maldivler Türk oteli dahil birbirinden lüks ve kaliteli yüzden fazla otel seçeneği sunuyoruz. Hayalinizde nasıl bir tatil geçirmek varsa bunu sizinle birlikte planlayarak, gerçekleştiriyoruz.

  03 Mart, 00:03