loading
Maldivler'de Neler Yapılır

Maldivler'de Neler Yapılır

İçindekiler

  Tatil için olduğu kadar en fazla evliliklerinin en özel zamanları olan balayını geçirmek isteyen çiftlerde Maldivleri sıklıkla tercih eder. Maldivler size doğası, havası, su altı ve su üstü zenginlikleri ile unutulmaz zamanlar sunar. İster dinlendirici bir tatil isterseniz de macera dolu zamanlar arıyorsanız, en iyisini Maldivlerde kolayca bulabilirsiniz.

  Maldivlerin 1 ada + 1 otel konseptinde, beş yıldızlı otel imkanları ve lüksü ile konaklarken zamanınızı doya doya geçireceğiniz bir çok aktivitede size sunulur. Maldivlerde neler yapılır diye düşünüyorsanız gelin kısaca bir göz atalım;

  Yerel Adaları Ziyaret Edebilirsiniz; Yakın zamana kadar yerel adalar turizme kapalıydı. Ancak artık yerel kültürü tanımak ve farklı adaları görmek mümkün. Kültürel çeşitliliği görmek açısından bu turlara katılabilirsiniz.

  Dalış Yapabilirsiniz: Maldivleri dünyanın en güzel yerlerinden biri yapanda su altı yaşamının çeşitliliğidir. İster şnorkel isterseniz de tüple rengârenk balık ve mercanları görebilirsiniz.

  Parasailing Yapabilirsiniz: Yükseklik korkunuz yoksa parasailing ile kelimenin tam anlamı ile Maldivleri yukarıdan da keşfedebilirsiniz.

  Balık Tutabilirsiniz: En sevdiğiniz hobilerinizden biri balık tutmak ise Maldivler size bu hobinizi doyasıya yaşama imkânı verir. İster gündüz isterseniz gece birbirinden farklı balıkları tutabilirsiniz.

  Sörf Yapabilirsiniz: Maldivler dünya üzerinden en iyi dalgaların bulunduğu yerlerden bazılarına sahiptir.

  SPA Da Zaman Geçirebilirsiniz: Maldivlerde kaplıcaları ve masajları ile vücudunuz kadar ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz. Bali masajının tadını çıkartabilirsiniz.

  Muhteşem Gün Batımlarına Tanık Olabilirsiniz: Maldivler size muhteşem gün batımları kadar çok özel gün doğumlarına da tanıklık etme imkanı sunar. Okyanusun üzerindeki villanızda sevdikleriniz ile birlikte veya bir kumsalda bu güzellikleri izleyebilirsiniz.

  Fotoğraf Çekebilirsiniz: Maldivlerdin el değmemiş doğasında fotoğraf turları ile zamanı ölümsüzleştirebilirsiniz.

  Başkent Male’yi Ziyaret Edebilirsiniz: Maldivlerin Başkenti Male yerel kültürü tanımak, eğlenmek, yerel lezzetleri tatmak ve alışveriş yapmak için birçok imkan sunar.

  Bu ve daha fazlasını kolaylıkla Maldivlerde yaşayabilirsiniz. Maldivlere gidenler yapmayı düşündüklerinden çok daha fazlasını bulurlar. Bu da Maldivleri çok yönlü bir tatil cenneti haline kolayca getirir. Haydi Maldivlere olarak size özel Maldivler tatil planları ile unutulmaz zamanlar geçirmeniz için çalışıyoruz.

  26 Ağustos, 01:08