loading
Maldivler Uçak Bileti

Maldivler Uçak Bileti

İçindekiler

  Maldivlere seyahat etmek düşünüldüğünün aksine hem konforlu hem de ekonomiktir. Türkiye’ye uzak bir ada ülkesi olmasına rağmen İstanbul’dan direkt uçuşlar ile bu cennet bölgeye kolaylıkla gidebilirsiniz.

  HaydiMaldivlere olarak, sadece Maldiv destinasyonuna çalışıyoruz. Bu da, uçak biletlerinden otellere ya da diğer her türlü detayda uygun fiyatlarımızın olmasını sağlıyor. Türkiye Maldivler uçak bileti konusunda, size üçi farklı seçenek sunabiliyoruz. Bu seçenekleri, bütçeniz ve seyahat tarihinize göre seçebilirsiniz.

  Maldivlere gitmek ne kadara mal olur?

  Maldivler seyahat maliyetleri aslında düşünüldüğünün aksine çok pahalı değildir. Özellikle önceden kampanyalı ucuz uçak biletleri alarak seyahatinizi çok makul bütçeler ile yapabilirsiniz. Maldivler tatilinin maliyetleri kalınan gece sayısına, otele, gezilecek yerlere veya yapılacak faaliyetlere göre değişiklik gösterir. Ancak ortalama kişi başı maliyetler 550 -900 USD arasında olabilmektedir.

  Konforlu Uçak Seyahati

  Birinci seçenek, direkt uçuş ile İstanbul Maldivler uçak bileti alarak seyahat etmek şeklindedir. Türk Hava Yollarının, İstanbul Maldivler direkt uçuşu ile ortalama olarak 8 saat civarında, rahat bir uçak seyahati ile tatilinize başlangıç yapabilirsiniz. İkinci ve üçüncü seçenek ise aktarmalı uçuşlar ile Maldivlere ulaşmaktır. Katar Havayollarının Katar üzerinden Etihad havayollarının Abu Dhabi üstünden aktarmalı uçuşu ile bu cennet ada ülkesine gidebilirsiniz. Aktarmalı uçuşlar ise ortalama 11 ile 12 saat arasında sürüyor.

  HaydiMaldivlere olarak, havayolu şirketleri ile özel anlaşmalarımız bulunuyor. Tek bir bölgeye çalıştığımız ve sürekli uçuş planlayarak, gerçekleştirdiğimiz için düşündüğünüzün aksine çok daha ekonomik fiyatlara uçuşlarınızı gerçekleştiriyoruz.

  Maldivler uçak bileti kaç TL?

  Hint Okyanusunun incisi sayılan Maldivler’e Türkiye’den ortalama 7 – 7,5 saatlik bir uçuşla ulaşılır. Türkiye’den direkt uçuş olmasının yanı sıra Qatar Airways veya Emirates Hava Yolları ile aktarmalı olarak da seyahat edilebilir. Direk uçuşlar veya aktarmalı uçuşlar arasında fiyat farkı olabilmekle beraber Maldivlere uçak biletleri ortalama olarak 7 ila 8 bin TL arasında değişiklik gösterir.

  Maldivler için vize gerekli mi?

  Dünyanın en güzel tatil mekanlarının başında gelen Maldivlere gitmek isteyen Türk vatandaşları vizesiz seyahat etme imkanını sahiptir. Pasaportun türü fark etmeksizin tüm ziyaretçiler için 30 güne kadar ki konaklamalarında vize uygulanmaz. Ücretsiz vizeden yararlanmak için Maldivler Hükümeti otel konaklaması ve dönüş uçak biletinin olmasını ister.

  Maldivlere gitmek için hangi havayolu ile gidilir?

  Başkent Male’de bulunan Male Uluslararası Havalimanı’na Türkiye’den Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşla gidilebilir. Dubai aktarmalı olarak Emiretes Havayolları, Abu Dhabi aktarmalı Etihad havayolları ve Doha aktarmalı Qatar Hava Yolları ile de kolayca seyahat edilebilir.

  hız teknesi ile otelinize ulaşabilirsiniz.

  Maldivler uçakla kaç saat sürer?

  Türkiye’de Male Uluslararası Havalimanı uçakla ortalama olarak 8 veya 9 saat civarında sürer. Ancak aktarmalı seferlerde ise bu süre 11 ya da 12 saat kadar çıkabilmektedir. Otellere ize uzaklığına göre deniz uçakları ya da sürat tekneleri ile yapılır.

  Havalimanı Aktarması Sağlıyoruz

  HaydiMaldivlere olarak, en büyük hizmetlerimizden biri de Maldivler Havaalanından otelinize sağladığımız transfer hizmetidir. Seçtiğiniz adaya farklı aktarma yollarını size sunuyoruz. Maldivler tatiliniz için görevli danışmanınız ile bu seçenekleri kolaylıkla belirleyebilir, aktarma sorunu yaşamadan otelinize giderek, tatilinize başlayabilirsiniz.

  Seçtiğiniz adaya göre havaalanından deniz uçağı ile otelinizin önüne kadar gidebilirsiniz. Eğer adanız uzak ise, normal bir uçuşla yerel Maldiv havaalanına seyahat edebilir, sonrasında da hız teknesi ile otelinize ulaşabilirsiniz.

  04 Mart, 00:03