loading
Maldivler'in En Lüks 10 Oteli

Maldivler'in En Lüks 10 Oteli

İçindekiler

   Eğer amacınız en lüks şekilde tatil geçirmek ise Maldivler size bunu rahatlıkla sunar. Özel bir adada su üstünde veya su altında bir villada, Michelin yıldızı kalitesinde yemekler, kristal berraklığında turkuaz sular ve göz kamaştıran manzaraları ile unutulmaz bir tatil yaşarsınız. Maldivlerin en lüks 10 oteli hangisi diye merak ediyorsanız bunun için size bazı önerilerimiz bulunuyor.

  1. Pullman Maldives
  2. Ayada Maldives
  3. Sun Aqua Vilu Reef
  4. Shangri La Villingili Resort & Spa
  5. Velassaru Maldivler
  6. Safari Island Resort
  7. Olhuveli Beach & Spa Resort
  8. Conrad Maldivler Rangali Island
  9. Fushifaru Maldives
  10.  Kandima Maldives

  Bu oteller size gerçek bir lüks deneyimi sunar. Çiftler ve aileleri için mükemmel zaman geçirme, eğlenme, aktiviteler katılma olanağı bulunur. Size özel villanıza hak ettiğiniz lüksün tadına varabilirsiniz. Dünya mutfağından sunulan çeşit çeşit yemekler ve içecekler ile rüya gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

  Maldivler Tatil Konsepti Seçenekleri

  Maldivlerde farklı tatil konsepti seçeneklerinde lüksü yaşama imkânınız bulunuyor. Genellikle balayı çiftlerinin tercihi olsa da aile tatillerinin yanı sıra muhafazakâr otellerde beş yıldızlı lüksü misafirlerine yaşatıyor. Maldivlerde isterseniz butik otellerde de konaklama yapabilir aynı lüksü yaşayabilirsiniz.

  Maldivlerde lüks bir Maldivler tatil için ultra her şey dahil seçeneği ile konaklama yapmak en uygunu olacaktır. Ancak gerektiğinde yarım veya tam pansiyon eklinde de lüks otelleri tercih edebilirsiniz.

  Maldivlerdeki otellerin en büyük özelliği hem lüks bir tatil sunması yanı sıra aileler ve çiftler içinde istenilen mahremiyeti sağlamasıdır. Villalar birbirleri ile mesafeli şekilde konumlandırılmıştır. Aralarında gür bitki örtüleri yer alır. Dolayısı ile villanızın önündeki havuzunuza veya kumsalınızdan denize kimse sizi görmeden ve rahatsız edilmeden girebilirsiniz.

  Çok geniş otel alternatifi sunan Maldivlere gitmek isterseniz, Haydi Maldivlere uzman ekibimizle hayalinizdeki tatil için size en iyi ve en lüks alternatifleri sunuyoruz.

  26 Ağustos, 01:08