loading
Maldivler Sualtı Oteli

Maldivler Sualtı Oteli

İçindekiler

  Bir tatil cenneti olan Maldivler, birbirinden güzel adalardan oluşmuş bir takımada ülkesi. Maldiv adalarında gür ve tropikal bitki örtüsü yanı sıra çok geniş biyolojik çeşitlilikte de deniz yaşamı bulunuyor. Bazı atollerde 1000’den fazla balık çeşidinin gözlendiği de kayıtlar altına alınmış durumda.

  Okyanusun sunduğu bu olağanüstü güzelliği yaşamak isteyenler buraya tatile gittiğinde şnorkel veya tüple dalarak, okyanusun sualtı keyfini kısa süreli de olsa çıkartabiliyor. Ancak artık, kısa süreli değil, uzun süreli su altı macerası yaşayabilirsiniz. Maldivler de açılan sualtı otelleri size aradıklarınızın fazlasını sunacaktır.

  Maldivler Sualtı Oteli ile Okyanusun Güzelliklerini Yaşayabilirsiniz

  Maldivler de açılan bu sualtı oteli, eşsiz deniz manzarasını 5 yıldızlı otel konforu ile sunuyor. Denizin 16 metre altına inşa edilen bu otelin bazı kısımları da su üstünde bulunuyor. Basınca dayanıklı camdan inşa edilen bu otelde, okyanusun size sunduğu güzellikleri gece veya gündüz keyifle deneyimleyebilirsiniz.

  Sualtı otelinde, konforunuz ile ilgili her şey düşünülüş durumda. Ayrıca doğa dostu olan bu otel Maldivlerin harika mercan resiflerine de zarar vermeden inşa edilmiştir. Farklı bir dünyada yaşadığınızın hissini veren bu otelde günlük spa masajlarından 24 saat uşak hizmetin, özel fitness antrenöründen yoga eğitmenine, özel sürat teknesinden özel şefe kadar çok fazla ayrıcalıklarla hizmetler sunulur

  Etkileyici Sualtı Yaşamını Deneyimlemek

  Maldivler, sunduğu imkânlarla hayalinizdeki tatili geçirmenizi sağlayan çok özel bir turizm noktasıdır. İster balayı için isterseniz de ailenizle, yılın 12 ayı rahatlıkla burada tatil yapabilirsiniz. Size özel villanızda rahatsız edilmeden ancak her ihtiyacınızın karşılandığı bir Maldivler tatilin keyfine varabilirsiniz.

  HaydiMaldivlere olarak, sualtı oteli yanı sıra farklı tarzlarda otellerde de kalabilirsiniz. Ya da otellerin farklı tarz villalarını seçebilirsiniz. Su üstünde bir bungalovda yaşayabilir ya da kumsalda denizin dibinde bir villa da tatilinizi keyifle geçirebilirsiniz.

  Firmamız, tatilinizin sorunsuz geçmesi için her bir süreci en ince ayrıntısına kadar sizinle planlar. Size özel atanmış danışmanınız ile istediklerinizi ve hayallerinizi kolayca gerçekleştirecek bir tatil planı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz bütçelere göre planlar yapabilir ve bu cennet adaların keyfini dilediğiniz gibi sürebilirsiniz.

  03 Mart, 00:03

  Çok Okunanlar
  • Maldivler Balayı Turumuz
   Maldivler Balayı Turumuz
   • Maldivler Balayı
   • Şubat 2020
   Tamamını Oku
  • Maldivlerde Yerel Yaşam
   Maldivlerde Yerel Yaşam
   • Maldivler Yerel Yaşam
   • Ocak 2020
   Tamamını Oku
  • En Sulu Yemeğe Buyurmaz mısınız?
   En Sulu Yemeğe Buyurmaz mısınız?
   • Su Altı Restaurantı
   • Temmuz 2014
   Tamamını Oku
  • CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
   CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
   • Türk Medyası Maldivler'de
   • Temmuz 2014
   Tamamını Oku