loading
Maldivler'de Yaz Tatili

Maldivler'de Yaz Tatili

İçindekiler

  Maldivler turkuaz renkli suları, bembeyaz kumları ve yumuşak tropikal havası ile keyifli bir balayı veya tatil geçirmek için aradığınız fırsatı size sunar. Birçok kişi Maldivlere belli zamanlarda gidileceğini düşünse de, aslında bu düşünce yanlıştır. Çünkü yumuşak ikilimi sebebi ile ister yaz ayarında isterseniz de kış aylarında bu 1200 adadan oluşan ülkede unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.

  Maldivler, ekvatora yakın olmasında rağmen rahat bir iklimi vardır. Fazla nemli değildir hem hava hem de suyun sıcaklığı keyifli zaman geçirmeye elverişlidir. Hint Okyanusunda yer alan bu ülke yıl boyunca sıcaktır. Tropikal iklimin getirisi olan yağmurlar sıkça rastlansa da bunlar kısa sürelidir. Sonrasında masmavi gökyüzünden pırıl pırıl bir güneş sizi karşılar. Hele ki yağmurda denize girmenin eğlencesi ise unutulmaz bir tatil anısı sağlayacaktır.

  Maldivlerde Yaz Tatili Keyifle Geçirilir

  Maldivler seyahatinizi belli tarihlere sıkıştırmadan istediğiniz zamana planlayabilirsiniz. Mesela, çocuklarınızın yaz tatilinde Maldivlere gelebilir ya da kış tatilinde onlara Maldivler gibi cennet bir köşe ile tatil armağanı verebilirsiniz. Maldivlerde tüm yıl ortalama sıcaklık 28 – 30 derece civarındadır. Sıkılmadan nemli havanın boğucu ortamını yaşamadan vakit geçirebilirsiniz.

  Ayrıca Maldivler dünya üzerindeki sayılı en güvenilir tatil mekanlarından birisidir. 1 ada + 1 otel konsepti ile ada üzerinden farklı tesisler bulunmaz. Yabancıların veya misafirlerin özel izinler ile girebileceği adada aileniz ile rahat ve güvenli bir tatil yapabilirsiniz. Otellerin sunduğu imkânlar ile çocuklarınız ve siz sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Maldivler çocuklarınıza en güzel ve en güvenli yaz tatili hediyesi olacaktır.

  Birbirinden Canlı Doğası Ve Su Altı Zenginliği

  Dünyanın en güzel sahillerini barındıran Maldivlerde su altı da bir o kadar zengindir. Aileniz ile farklı bir kültürü tanımak, farklı biyolojik canlıları görmek için Maldivler size inanılmaz bir deneyim sunacaktır. Maldivlerin ünlü beyaz kumsalları, ölü mercanların zamanla aşınması ve ufalanması ile oluşmuştur. Yumuşak ve ayak yakmayan bu kumsallarda çocuklarınız keyifle oynayabilir.

  Haydi Maldivlere olarak farklı konaklama konseptleri ile tamamen size adapte edilmiş Maldivler tatil planınız birlikte yapıyoruz. Yaz veya kış tatilinde olsun dilediğiniz her zaman en uygun uçak biletleri ve otel konaklama ücretleri ile sevdiklerinizle yeniden tatmak isteyeceğiniz bir tatil yaşatıyoruz.

  26 August, 00:08

  Çok Okunanlar
  • Maldivler Balayı Turumuz
   Maldivler Balayı Turumuz
   • Maldivler Balayı
   • February 2020
   Tamamını Oku
  • Maldivlerde Yerel Yaşam
   Maldivlerde Yerel Yaşam
   • Maldivler Yerel Yaşam
   • January 2020
   Tamamını Oku
  • En Sulu Yemeğe Buyurmaz mısınız?
   En Sulu Yemeğe Buyurmaz mısınız?
   • Su Altı Restaurantı
   • July 2014
   Tamamını Oku
  • CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
   CNN Türk ve Sirtçantalilar Maldivler'de
   • Türk Medyası Maldivler'de
   • July 2014
   Tamamını Oku