loading
Maldivler'in En Eğlenceli Turları

Maldivler'in En Eğlenceli Turları

İçindekiler

  Bir ada + bir otel konseptindeki turizm adalarında lüks oteller, misafirlerinin sıkılmadan dolu dolu zaman geçirmesi için her çeşit tur imkânını sunarlar. Siz de Maldivler tatil veya balayı için gittiğinizde hem dinlendirici hem eğlenceli hem de macera dolu bir tatilin keyfine varabilirsiniz. Maldivlerin en eğlenceli turlarından bazılarını sizin için sıraladık;

  Başkent Male’de Gezinti: Maldivler yerel kültürünü tanımak, yerel lezzetleri yemenin yanı sıra alışveriş yapmak için Male’yi görebileceğiniz bir tura katılabilirsiniz. Yüksek bir binadan şehrin panoramik manzarasına bakıp, Maldivlerin kültürü ve tarihini keşfedebilirsiniz.

  Denizaltı Turu ile Gezinti: Su altı zenginliği açısından dünya zerinden en özel yerlerden biri olan Maldivlerin bu güzelliğini 45 dakikalık bir deniz altı turu ile çıkartabilirsiniz. Yaklaşık 30 metre su altına inen denizaltıdan balıkları ve mercan resiflerini görebilirsiniz.

  Dalış Yapabilirsiniz: Su altı zenginliğini daha yakından görmek için şnorkel veya tüple dalış yaparak çıkartabilirsiniz. El değmemiş mercan resiflerinde dalış safarisi yapmanın keyfi de paha biçilemez.

  Yerel Adaları Ziyaret Edebilirsiniz: Kısa süre öncesine yerli halkın yaşadığı adalar turizme kapalı idi. Ancak şimdi Maldivlerin kültürü yakından tanımak için bu adaları ziyaret edebilirsiniz. Geleneksel yerel yaşamı, günlük hayatın ritüellerini deneyimleyebilirsiniz.

  Köpek Balıkları ve Vatozlar ile Yüzebilirsiniz: Maldivlerin koruma altında olan kısımlarında özel dalış turları ile hayatınızda görmeyeceğiniz canlılarla yüzme keyfine varabilir. Macerayı ilk elden tadabilirsiniz.

  Özel Adada Bir Gün Geçirebilirsiniz: Maldivlerin birçok küçük adacığında tamamen size özel zaman geçirme imkânınız bulunur. Tekneler sizi bu özel adacıklara bırakır. Size özel adacıkta yemek yiyebilir, dilediğiniz gibi denize girip sonrasında da otelinize dönebilirsiniz.

  Tekne Turu İle Hint Okyanusunda Dolaşabilirsiniz: Sürat teknelerinin yanı sıra özel yerel tekneler ile mercan resiflerini ve lagünleri yakından görebilirsiniz.

  Uçakla Keşif Yapabilirsiniz: Adaları daha farklı bakış açısı ile görmek isterseniz de deniz uçakları ile Maldivleri yüksekten keşfedebilirsiniz.

  Maldivler size daha birçok eğlence imkanı sunar. Haydi Maldivlere ile size özel unutulmaz tatil planı kolayca yapabilirsiniz.

  26 Ağustos, 01:08